Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Panowie co może być nie tak blutek zamontowałem wszystko ładnie działa vcds 10.6.2 zaczytuje moduł 77 kasuje błędy, ale kodowania nie moge zmienić na 0011822. Może być vcds uszkodzony lub wadliwy ? Wczesniej miałem vag com, ale blutka niechce czytać wiec zakupiłem vcds-a ale niestety również nim nie moge ruszyć . Miał ktoś podobny problem ? moduł BL :H

obecne kodowanie to 0010711

a masz dedykowany kabel do tej wersji vcdsa ?

Tak. Temat opanowałem instalując polską wersje VAG-COM-PL 704 i wszystkie kodowania weszły od strzała :D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

napewno bedzie wyswietlać , manetka fisa niema tu nic do rzeczy:wink:

Cześć Domin. No właśnie nie byłem pewien, czy brak manetki do pełnego FISa nie oznacza przypadkiem braku tego pełnego FISa. A mówisz, że nawet przy niepełnym FISie wyświetlają się wpisy w książce?

tak spalanie itd to inny kanał adaptacji , adaptacje odnosnie tel,navi, radia to inna magistrala can:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko czy do zmiany języka w telefonu w audi i sprawdzenia czy jest bluetooth wystarczy kabel kkl czy potrzeba CAN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko czy do zmiany języka w telefonu w audi i sprawdzenia czy jest bluetooth wystarczy kabel kkl czy potrzeba CAN?

chyba od 409 pójdzie , 312 chyba nie daje rady:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem telefonem ;) wszystko działa ;) sterowanie z kierownicy a kontakty wyświetlają się w tym miejscu co komunikaty od radia ;) jutro będę się jeszcze bawić ze zmianą języka z niemieckiego na angielski ;) wielkie dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem telefonem ;) wszystko działa ;) sterowanie z kierownicy a kontakty wyświetlają się w tym miejscu co komunikaty od radia ;) jutro będę się jeszcze bawić ze zmianą języka z niemieckiego na angielski ;) wielkie dzięki za pomoc ;)

Mówiłem

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem telefonem ;) wszystko działa ;) sterowanie z kierownicy a kontakty wyświetlają się w tym miejscu co komunikaty od radia ;) jutro będę się jeszcze bawić ze zmianą języka z niemieckiego na angielski ;) wielkie dzięki za pomoc ;)

No to ekstra. I kolejny zadowolony. Czyli lista kontaktów wyświetla Ci się bez problemu między zegarami,tak? A jaki jest u Ciebie ten mały ekranik między zegarami, czyli FIS? Czerwony, czy wielokolorowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIS jest czerwony z żółtymi komunikatami i na nim u góry wyświetlają się kontakty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wyświetlają się kontakty z książki i jak dzwonię do kogoś, a jak ktoś do mnie dzwoni jest tylko nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wyświetlają się kontakty z książki i jak dzwonię do kogoś, a jak ktoś do mnie dzwoni jest tylko nr.

no bo masz pewnie moduł w wersji low

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moj problem to taki :

posiadam radio concertII zestaw bluetooth dołozony przez poprzedniego właściciela, kiedys wczesniej wszystko grało. Obecnie zestaw łaczy sie z telefonem wyszukuje komunikaty na FISie wybiera numery łaczy ktos mnie słyszy a ja niestety w telefonie nikogo, dodam ze na radiu wyswietla sie komunikat PHONE

wyjałem radio a tam mexyk z kablami moze ktos pomoze?? dokładam zdj

a>)

a>)

a>)

a>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze zmianą języka telefonu w audi. Kupiłem kabel z Viaken kkl usb i łączy mi się przykłądowo z radiem ale nie mogę wejść w 77-telephon wywala że za dużo błędów w połączeniu, nie znalazłby się ktoś kto może w tym pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem ze zmianą języka telefonu w audi. Kupiłem kabel z Viaken kkl usb i łączy mi się przykłądowo z radiem ale nie mogę wejść w 77-telephon wywala że za dużo błędów w połączeniu, nie znalazłby się ktoś kto może w tym pomóc ?

Zwyklym kkl-em nie polaczysz sie z telefonem -77.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tel + i tel - do sprawdzenia, jesli nie dziala uszkodzony jest bt - zdarza sie[/QUOnie wiem czy dobrze zrozumialem masz na mysli ze wina jest telefonu z ktorym audi sie łączy??

łaczyłem sie z 3 roznymi telefonami i dalej jest tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze zrozumialem masz na mysli ze wina jest telefonu z ktorym audi sie łączy??

łaczyłem sie z 3 roznymi telefonami i dalej jest tak samo

Źle zrozumiałeś.

Uszkodzony może być moduł bt który siedzi w aucie.

Najpierw jednak sprawdź przejście między kablami, dźwięk powinien pojawiać się na kablach tel+ tel- na kostce radia. Rozpiskę masz na radiu. Kable idąc do modułu BT, sprawdź przejście na kablach pomiędzy BT a radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze zrozumialem masz na mysli ze wina jest telefonu z ktorym audi sie łączy??

łaczyłem sie z 3 roznymi telefonami i dalej jest tak samo

Źle zrozumiałeś.

Uszkodzony może być moduł bt który siedzi w aucie.

Najpierw jednak sprawdź przejście między kablami, dźwięk powinien pojawiać się na kablach tel+ tel- na kostce radia. Rozpiskę masz na radiu. Kable idąc do modułu BT, sprawdź przejście na kablach pomiędzy BT a radiem.

troszke zielony jestem w elektronice , powiedz czym mam sprawdzic przejscie na tych kabelkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze zrozumialem masz na mysli ze wina jest telefonu z ktorym audi sie łączy??

łaczyłem sie z 3 roznymi telefonami i dalej jest tak samo

Źle zrozumiałeś.

Uszkodzony może być moduł bt który siedzi w aucie.

Najpierw jednak sprawdź przejście między kablami, dźwięk powinien pojawiać się na kablach tel+ tel- na kostce radia. Rozpiskę masz na radiu. Kable idąc do modułu BT, sprawdź przejście na kablach pomiędzy BT a radiem.

troszke zielony jestem w elektronice , powiedz czym mam sprawdzic przejscie na tych kabelkach?

Miernikiem

Zagrane na Fortepianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dał rade lecz po próbie zmiany soft. coding na 0000622 zmienia się samo cały czas na 0000512 i jest brak sterowania z kierownicy, ktoś coś może powiedzieć na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...