Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, mf B6 to 0. Choć tu wydaje mi się problemu nie powinno robić. Ale to sobie zakoduj, wtedy wszystko na kierownicy i tak działa -głośność, zmiany stacji/utworów, telefon, wybieranie głosowe. Dziwne tylko że masz za cicho, bo u mnie jak jest na maksa to po prostu jest za głośno przy 0 db w adaptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z racji że juz w trasie w sobotę bedzie 4 podejscie do tego moda:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosową książkę czy w RNS-E? Bo jeśli mówisz o kontaktach z tel., to powinno ładować tak jak jest w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosową książkę czy w RNS-E? Bo jeśli mówisz o kontaktach z tel., to powinno ładować tak jak jest w telefonie.

Kolega nie ma RNS-E.

Fabian - pamiętaj że do BT lecą tylko te kontakty które masz na karcie SIM. Spróbuj skopiować to co masz w pamięci na kartę telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosową książkę czy w RNS-E? Bo jeśli mówisz o kontaktach z tel., to powinno ładować tak jak jest w telefonie.

Kolega nie ma RNS-E.

Fabian - pamiętaj że do BT lecą tylko te kontakty które masz na karcie SIM. Spróbuj skopiować to co masz w pamięci na kartę telefonu.

Aha, nie wiedziałem czy ma RNS-E czy nie. :wink:

U mnie kiedyś przy module D z Galaxy S4 ściągało tylko z karty sim, teraz ciągnie z karty sim i z pamięci telefonu przy high z końcówka F (ta które są z karty są przez /M a te z pamięci z /O np. Ania/O)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek - jak Ci działa moduł F? U mnie na rns-e cały czas "użyj telefonu komórkowego" i nic - na fisie kontakty wyświetla normalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00xx?xx: URZĄDZENIA WSPÓŁPRACUJĄCE

1 - diagnostyka przez CAN

2 - kierownica wielofunkcyjna, diagnostyka przez CAN

3 - RNS-E, diagnostyka przez CAN

4 - kierownica wielofunkcyjna, RNS-E, diagnostyka przez CAN

5 - diagnostyka przez K-line

6 - kierownica wielofunkcyjna, dianogstyka przez K-line

7 - RNS-E, diagnostyka przez K-line

8 - kierownica wielofunkcyjna, RNS-E, diagnostyka przez K-line

Może mi ktos przybliżyć co tu wybrać i czym się różni diagnostyka przez CAN od K-line. Mam RNS-E, zwykła kierownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh, a to ja spalem 5h tylko :)

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

Pod Bose jakis specjalny mikrofon ma byc czy to obojetne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ugryżć by mi książkę pobrało?Wyświetla na tel komunikat że urządzenie chce pobrać naciskam ok i za chwile to samo:kwasny:Tel.uruchamiany ponownie,rns też i nie pobiera (rns-e,moduł C,tel.SGSII)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosową książkę czy w RNS-E? Bo jeśli mówisz o kontaktach z tel., to powinno ładować tak jak jest w telefonie.

Kolega nie ma RNS-E.

Fabian - pamiętaj że do BT lecą tylko te kontakty które masz na karcie SIM. Spróbuj skopiować to co masz w pamięci na kartę telefonu.

Na androidzie lecą kontakty z telefonu, nie z karty SIM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek - jak Ci działa moduł F? U mnie na rns-e cały czas "użyj telefonu komórkowego" i nic - na fisie kontakty wyświetla normalnie...

Działa bardzo dobrze, jest tak jak powinno być - z rnsa można się łączyć, rozłączyć, odebrać, wybrać nr z książki, przeglądać nr-y wybrane, odebrane i nieodebrane itd., miałem tak samo jak Ty gdy miałem zakodowane w BT -funkcje "podstawowe" i przy diagnostyce miałem tylko "k-line" - i przekodowałem na funkcje "komfort" i "RNS-E, diagnostyka przez k-line". W RNS tam w kodowaniu gdzie koduje się telefon miałem 2 czyli coś tam Temic i przekodowałem na comfort... czyli ostatnie.

Na FISie też wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Bose jakis specjalny mikrofon ma byc czy to obojetne?

Pod BOSE masz specjalny mikrofon dla DSP. 8E0862373.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a DSP to skrot od czego jest?

Digital Signal Processing - ale... jebłem się. Z DSP korzysta GALA... W Audio Pilocie BOSE mikrofon zbiera informacje o głośności muzyki i szumie i po obróbce cyfrowej dopasowuje głośność do aktualnych "warunków". Nazywa się to dynamiczną kompensacją szumów jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za dokladne wyjasnienie, pytanie teraz czy po zalozeniu mikrofonu bez dsp bedzie mozna normalnie z blutka korzystac? Juz pomijajac ten bajer z dostosowywaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...