Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

nie sprawdzisz bo vag niewidzi modułu nokii:wink: musisz przygrzebac pod fotlem i go wyciagnac:naughty:

A gdy siedzi tam Bluetooth np A to da się VAGiem sprawdzic

wtedy tak adres 77 :wink: ale niemasz raczej szans bo w 2002r nie było jeszcze modułu bt:wink:

Lepiej dla pewności sprawdzić, może ktoś włożył ;)

Możesz dokładniej opisać co i jak i gdzie ten adres 77 bo jestem początkujący.

SELECT, zakładka Electronics I i na niej masz 77 - Telephone. Przy czym jest jak mówi Domi, 2002 więc nie będziesz miał BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak masz cullmana to trzeba zmienić na pewno wtyczkę i brakuje 3 kabli kline, can low, can high i to chyba wszystko

Czyli wtyczke trzeba kupic razem z modułem i polutować wszystkie kabelki od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostkę z aso lub z aldrogo najlepiej z uciętymi przewodami bo piny z cullmana bez dodatkowej ingerencji nie podejdą do nowej kostki bluta.:kwasny:

dodatkowe 2 przewody can zwinięte w tak zwany "kłos"

2013-12-12214832_zpsd8499beb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmieniłem cullmana na moduł c,telefon łączy się z modułem lecz przy wybieraniu numeru rns-e wycisza się ale nie słychać dzwięku wybierania ani rozmówcy ja jestem słyszalny,ogólnie cisza w aucie.Czytając wątek ktoś juz maił taki problem i winne było złe podłączenie tel+ i tel- u mnie jest wszystko dobrze podłączone.Jeszcze nie robiłem kodowania ale czy to mogło by być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy można jakoś żeby po połączeniu z tel nie pokazywał mi od razu książki telefonicznej na FIS? Nie mam rns-e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmieniłem cullmana na moduł c,telefon łączy się z modułem lecz przy wybieraniu numeru rns-e wycisza się ale nie słychać dzwięku wybierania ani rozmówcy ja jestem słyszalny,ogólnie cisza w aucie.Czytając wątek ktoś juz maił taki problem i winne było złe podłączenie tel+ i tel- u mnie jest wszystko dobrze podłączone.Jeszcze nie robiłem kodowania ale czy to mogło by być przyczyną?

kolego ja mam ten sam problem wszystko niby dobrze popodlaczane z kodowaniem nic nie ruszalem jeszcze bo skoro dzialalo wczesniej i nikt nie grzebal w kodowaniu to po co je zmieniac;/? jak rozwiazesz problem daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może używa wersji 8P0 862 335 H z iPhonem 4s z nowym iOS7 albo jakikolwiek iPhone byle by był nowy iOS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś może używa wersji 8P0 862 335 H z iPhonem 4s z nowym iOS7 albo jakikolwiek iPhone byle by był nowy iOS?

Iphone 5 z ios7 dziala bez zarzutow z modulem H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmieniłem cullmana na moduł c,telefon łączy się z modułem lecz przy wybieraniu numeru rns-e wycisza się ale nie słychać dzwięku wybierania ani rozmówcy ja jestem słyszalny,ogólnie cisza w aucie.Czytając wątek ktoś juz maił taki problem i winne było złe podłączenie tel+ i tel- u mnie jest wszystko dobrze podłączone.Jeszcze nie robiłem kodowania ale czy to mogło by być przyczyną?

kolego ja mam ten sam problem wszystko niby dobrze popodlaczane z kodowaniem nic nie ruszalem jeszcze bo skoro dzialalo wczesniej i nikt nie grzebal w kodowaniu to po co je zmieniac;/? jak rozwiazesz problem daj znac

Hej

Dzisiaj zamontowałem w moim aucie moduł Bluettoth D i pod Concert II wszystko działało dobrze. Po zmianie Concert II na RNS-E mam to samo co wy nie słychać rozmówcy, ja jestem słyszalny.

Czy poradziliście sobie z tym, co trzeba zrobić. Nie kodowałem niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zmianie z Concerta II na RNS-E przy D słyszę wszystko, ale kodowałem RNS-E a w BT zostało stare kodowanie (znaczy takie jak zakodowałem przy Concercie). Mam już F (high) i mam nadzieję że po zmianie z D na F będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podmieniłem cullmana na moduł c,telefon łączy się z modułem lecz przy wybieraniu numeru rns-e wycisza się ale nie słychać dzwięku wybierania ani rozmówcy ja jestem słyszalny,ogólnie cisza w aucie.Czytając wątek ktoś juz maił taki problem i winne było złe podłączenie tel+ i tel- u mnie jest wszystko dobrze podłączone.Jeszcze nie robiłem kodowania ale czy to mogło by być przyczyną?

kolego ja mam ten sam problem wszystko niby dobrze popodlaczane z kodowaniem nic nie ruszalem jeszcze bo skoro dzialalo wczesniej i nikt nie grzebal w kodowaniu to po co je zmieniac;/? jak rozwiazesz problem daj znac

Hej

Dzisiaj zamontowałem w moim aucie moduł Bluettoth D i pod Concert II wszystko działało dobrze. Po zmianie Concert II na RNS-E mam to samo co wy nie słychać rozmówcy, ja jestem słyszalny.

Czy poradziliście sobie z tym, co trzeba zrobić. Nie kodowałem niczego.

Już sobie poradziłem, zamienione były piny tel+ i tel- (nie pokrywały sie ze sobą). Połączyłem je ze sobą i jest wszytko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przejściówkę przed założeniem przeleciałem miernikiem i co trzeba było od razu zmieniałem, wiec dlatego nie miałem z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam juz poradzilem sobie z zestawem:) teraz smiga jak talala:)

problem tkwil w kablach balagan co niemiara

---------- Post dopisany 01-01-2014 at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 16:36 ----------

Mam pytanie jak wykasowac stara ksiazke wczytana przez auto?? albo jak zastapić ja nowa ksiazka:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie

Czemu po odebraniu tel polonczenie jest cicho,na kodowaniu ustawione juz mam +6db modul h, jak to ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie

Czemu po odebraniu tel polonczenie jest cicho,na kodowaniu ustawione juz mam +6db modul h, jak to ogarnac

Pytanie co masz i jak podłączone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie jest rns-e;zmieniarka;kierownica mf z b6;pełny fis;blutek 8p0862335h

Panowie jak to ogarnąć w tej chwili bt raz jest widoczny, raz nie. Jak działa to nie da się dać glośno rozmowy/wyciszyć się da. Książka kontaktów i kto dzwoni na radiu się wyświetla a na fisie tylko pojawia się napis phone i nie ma kto dzwoni (fis mono)

Da się jakoś zakodować żeby było info na fisie

Wiązka do bt była ciągnięta/wpinana według opisu z posta#408 w wątku:wink:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

:eusathink:I jeszcze jedno czy winą mojego problemu może być zakodowana w rns-e kierownica z mf (bo chyba tak mam:facepalm:)

---------- Post dopisany 05-01-2014 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 20:49 ----------

Jakie kodowanie powinienem mieć????

Pomoże ktoś

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w RNS-E powinno dać się regulować głośność podczas połączenia, choć ja jak daję ciszej to widziałem że na telefonie też ścisza (a robię to gałką głośności na RNSie).

Co do FISu w liczniku w adaptacji na kanale 62 dodajesz sobie telefon.

Jak nie masz kiery MF z rolkami a masz ją zakodowaną, to może tylko Ci błąd wybić nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mf z b6 i powinna być zakodowana jako 0

co do ściszania to mam tak jak piszesz tylko nie da się pogłośnić powyżej pewnej wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...