Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko dzialasz cos czuje ze zrobi sie to bardzo popularny mod ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko dzialasz cos czuje ze zrobi sie to bardzo popularny mod ;-)

Długo się do tego zbierałem i przyznam że czekałem czy nie trafię taniej. Na ebayu wciąż drożej niż w ASO więc decyzja zapadła. A zdjęcia z Twojej fury tylko mnie upewniły że warto:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena z podstopnicą jest przerażająca.. ale chyba będzie trzeba w coś takiego zainwestować bo zawsze mi się to podobało w każdym aucie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa dedykowane do A4 A5 Q5 :wink: numer chyba 8K1 064 205 509 PLN

Jest dokładnie tak jak piszesz:wink:

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

ale weź zmień to drefffko... :decayed:

Na żywo drefffko wygląda spoko, ma chromowane obwódki na brzegach więc ładnie się komponuje z B&O i nakładkami:decayed: Co prawda alu bym nie pogardził bo miałem w poprzednim samochodzie i świetnie wyglądało:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorka w srodku wymiata :decayed:

Dzięki. Przyznam, że trochę chorowałem na taką konfigurację i samochód w innej nie wchodził w grę. Nawet fotele s-line jakoś mi do końca nie podchodziły i zawziąłem się znaleźć dokładnie takie. Wasze opinie utwierdzają mnie w przekonaniu, że to była dobra decyzja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanem skory ale jezeli juz to wlasnie w jakims takim kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za niewielkie pieniądze system mocowania bagażu. Szyny były poobdzierane więc postanowiłem je odrestaurować.

Efekt:

http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/A4%20B8/20130103_100031_zpsac56b758.jpg

http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/A4%20B8/20130107_085659_zpsc175fce3.jpg

Brakuje mi jeszcze docisku elastycznego. Jeżeli macie dojście do czegoś takiego(w dobrym stanie) za niewielkie pieniądze to będę wdzięczny za kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby trafił się Ci się jeszcze jeden komplet w dobrych pieniądzach, to będę wdzięczny za info :) chyba, że na alledrogo upolowałeś, to też wzmogę poszukiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby trafił się Ci się jeszcze jeden komplet w dobrych pieniądzach, to będę wdzięczny za info :) chyba, że na alledrogo upolowałeś, to też wzmogę poszukiwania :)

Zestaw upolowałem z pomocą kolegów wrclaguna i dobry1. To oni wskazali mi odpowiednie zródło:decayed: Przy okazji dzięki za pomoc.

Więc jeżeli coś to kontaktuj się z nimi i powinni Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tego

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 13:27 ----------

Mocowanie bagażu skończone. Musiałem dokupić trochę gratów w ASO(taśma, mocowania, kilka śrub) i wszystko poskładać. 45 minut dłubania i nareszcie koniec z walającymi się gratami w bagażniku:decayed:

http://i744.photobucket.com/albums/xx88/milart11/A4%20B8/20130117_112008_zps7fc06725.jpg

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Teraz jeszcze muszę zrobić światło hamulca w ledach bo świeci mi jedynie obrys ledowy bez środkowej części lampy. Dzięki koledze wrclaguna mam już schematy i w wolnej chwili przeciągnę dodatkowy kabel i wszystko podłączę. Jak to zrobię to w końcu pojadę na hamownię i zacznę walczyć z brakującymi(a może już nie) PS'ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może dojście do czegoś takiego albo znacie kogoś kto sprowadza takie akcesoria?

JMS Racelook Heckdiffusor Audi A4 B8 ab 07 | eBay - do zderzaka bez s-line

Jak ogarnę do końca lampy i silnik to chyba w ramach wiosennej renowacji lakieru założę coś takiego co by ładniej się kuper prezentował:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może dojście do czegoś takiego albo znacie kogoś kto sprowadza takie akcesoria?

Wysyłają na cala Europe oprócz ...:wink::

Versand nach: Weltweit

Ausgeschlossen: Afrika, Asien, Mittelamerika und Karibik, Naher Osten, Ozeanien, Südostasien, Südamerika, Albanien, Bosnien und Herzegowina, Irland, Jersey, Liechtenstein, Weißrussland

Land ändern:

Verpackung und Versand

Jeder weitere Artikel aus diesem Angebot Nach Versandart Lieferung*

EUR 7,00

EUR 2,00

Deutschland

Paketversand

Innerhalb 6-7 Werktagen nach Zahlungseingang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówić mogę to fakt ale pytam bo chętnie bym to najpierw obejrzał i sprawdził czy będzie pasowało pod mój wydech. Najchętniej założyłbym coś jeszcze bardziej subtelnego i mniej rzucającego się w oczy niż ten dyfuzor. A może jesteście mi w stanie polecić kogoś z okolic Warszawy kto sam wyrabia spojlery i jest w stanie mi delikatnie przerobić obecny dyfuzor tak żeby miał delikatne wytłoczenie wokół wydechu. Wtedy bym go pomalował na czarno i byłaby to najlepsza opcja.

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

A więc patent na dyfuzor już mam i mój lakiernik podobno jest w stanie to bez problemu ładnie i elegancko zrobić na bazie obecnego elementu. W marcu wstawiam mu furę na niewielkie SPA i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielkie SPA, kryje się pod tym polerka? Jeśli tak to w życiu nie oddałbym auta do polerki w ręce lakiernika. Też chciałem mieć szajn i dałem do mojego lakiernika.. Wyglądało to tak jakby liznął trochę lakier z mikrorys i resztę przykrył woskiem, auto z 2 metrów wyglądało na salonowe, ale z bliska i w pełnym słońcu nie było za dobrze, lepsze efekty uzyskałem polerując ręcznie :wink:.

Ale lakiernikiem jest baaaardzo dobrym, niestety do polerowania nie wielu się nadaje, mam nadzieje, że u Ciebie wyjdzie dobrze :thumbup1:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...