Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

ale kto to na drodze wie :)

Dzięki. Widząc ten samochód zapewne niewielu spodziewa się tak przyzwoitych osiągów. Przecież to zwykłe rodzinne kombi z fotelikiem na tylnej kanapie:)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

bardzo ładnie się prezentuje! nie myślałeś żeby też trochę pójść w efekt wizualny i dołożyć pakiet S-line/S4?

Zastanawiałem się nad tym przed zakupem i doszedłem do wniosku że po raz kolejny cicho-ciemny będzie. Lubię jak samochód nie wyróżnia się przesadnie z zewnątrz. Co prawda trochę podkreśliłem jego charakter wydechem i myślę że to wystarczy. Przynajmniej na razie:)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Film z osiągów:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie pięknie js tez uwazam zd fajnie ze masz sleeperaozna leczyć niezłe auta a ludzie mzja zagwozdke co to.

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Jak kyod ma program fo edycji filmów można by wsadzic moj filmik i zrobic fajne porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie pięknie js tez uwazam zd fajnie ze masz sleeperaozna leczyć niezłe auta a ludzie mzja zagwozdke co to.

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

Jak kyod ma program fo edycji filmów można by wsadzic moj filmik i zrobic fajne porównanie

Za jakiś czas może zmontuję coś fajnego. Muszę zebrać trochę materiału i nakręcić coś z samochodem z zewnątrz(jakieś przejazdy w ciekawym plenerze i przyspieszenia) to może coś przyzwoitego z tego wyjdzie. Ogólnie mam zamiar rozbudować powyższy filmik o ok minutę nagrań z zewnątrz plus nagranie z testu v max. Może wyjść ciekawa prezentacja samochodu:decayed:

turdzi udostępnij mi może jakiś link do pobrania Twojego nagrania to skleję na szybko jakieś porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ten filmik w formie pliku bo z YouTube'a pobrać nie mogę. Wrzuć na jakiś uploaded, netload czy coś w tym rodzaju i wyślij mi link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 23:06 ----------

Na jaki portal to wrzućic ?

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Dasz mi maila do siebie na pw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmontowałem filmik z przyspieszeniem 100 - 200 samochodu turdziego i moim. Zrobione na szybko ale jakoś tam wyszło:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz w automacie? Skąd takie skoki obrotów przy redukcjach? Ładnie ciągnie ;)

Dzięki. Skrzynia jest manualna a przeskoki zapewne wynikają z błędów jakie popełniłem podczas testu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee skoki od miedzygazow, wszystko ok ;)

międzygaz bardziej stosuje się do redukcji, żeby zmniejszyć/wyrównać prędkości silnika względem kół napędzanych.

tutaj nie było redukcji, bo auto przyspieszało, a biegi przepinane były w górę.

Przy takich zabawach przepustnica pozostaje max otwarta od początku przyspieszania do końca próby.

Mało delikatne dla auta, ale bywa przydatne przy awaryjnym wyprzedzaniu chociażby.

Jak ma być szybko to nie ma innej metody przy manualu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milart myslalem bardziej na tej zasadzie :)

Audi A6 Avant 3.0 TDI BiTurbo vs BMW M550d 0-260 km/h - YouTube

Jak uda mi się skombinować jakieś narzędzie, które umożliwi taki montaż to wtedy tak zmontuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milart myslalem bardziej na tej zasadzie :)

Audi A6 Avant 3.0 TDI BiTurbo vs BMW M550d 0-260 km/h - YouTube

Jak uda mi się skombinować jakieś narzędzie, które umożliwi taki montaż to wtedy tak zmontuje.

drugi monitor? ;D hyhy

ladnie ida, ciekawe jak by sie miala do tego moja padaczka:eusathink:

ps. jak nie masz narzedzia to wrzuc gdzies filmiki to zrobie taka sklejke

ps. aa no i przydalo by Ci sie wieksze kolo IMO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KmK, mowimy o tym samym, nieprawdaz?

tak bym tego nie ujął:wink:

międzygaz jednak różni się od zmiany biegów bez puszczania gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem niewielką rozbieżność między wskazaniem prędkości na fisie a na liczniku. Jak wyświetla 100km/h na fisie to na wskazówce jest jakieś 95km/h, przy 200km/h właściwie się zgadza. Wiecie może z czego to wynika? Da się to jakoś wyskalować? Które jest bliższe prawdy, fis czy wskazówka? Widać to na filmiku który zamieszczałem.

---------- Post dopisany at 07:20 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

Nie było pytania. Na innym filmiku widzę że się zgadza. Po prostu przy przyspieszaniu cyferki nie nadążały się przełączać:wink: Za wolny procesor chyba wsadzili do licznika:grin:

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ----------

Filmik sklejony. Idą łeb w łeb. Może w weekend zrobię jeszcze raz taki test z odciążonym samochodem ale na szerszych oponach. Ciekawe jaka będzie różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...