Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4


Frimuś

Rekomendowane odpowiedzi

Frimuś i o to w tym chodzi,ale szacun za wkład pracy bo nie sztuką jest kupić a zrobić samemu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frimuś i o to w tym chodzi,ale szacun za wkład pracy bo nie sztuką jest kupić a zrobić samemu:wink:

No dokladnie z reszta wizja jest taka iz auto jest i zemna zostaje malo tego cieszy wciaz tak samo.

Jak wpadnie nowa konsola wpadna nowe pomysly slupki z s4 sa i beda wiec coz jak mi sie zechce :grin: i na aucie w moment,narazie jestem mega happy.

Fajny efekt jak diody z lampki doswietlaja konsole :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nad materiałem w miejscach gdzie inni oklejają też myślałem,fajna alternatywa i inaczej światło gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nad materiałem w miejscach gdzie inni oklejają też myślałem,fajna alternatywa i inaczej światło gra

Dokładnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs :thumbup1: ile Ci na same dekory materiału poszło? bo w końcu też chyba zrobię sobie kolor w moim smutnym wnętrzu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najs :thumbup1: ile Ci na same dekory materiału poszło? bo w końcu też chyba zrobię sobie kolor w moim smutnym wnętrzu :decayed:

Niewiem Ci powiem. Kupilem caly kilometr :grin: ale calkiem powarznie nie wiem .

Polecam zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie jest jak u mnie hehe fajnie że zdecydowałeś się na czarną podsufitkę robi robotę, dekory super, zresztą idziemy w podobnym kierunku tylko inne kolory :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie oto cos ukazalo sie mym oczom po zdjeciu oslon drazkow kierowniczych :shock3:

f*ck czy mnie cos moze pozytywnie zaskoczyc :kwasny:

DSCF3704.jpg

---------- Post dopisany 22-04-2013 at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 19:27 ----------

Prze weekend zabralem sie za gwint tzn. zdjety wyczyszczony zabezpieczony i skercony. W tylnym zostaly zmienione odboje z golfa (dzieki chloapki za rade) oraz mocowania poliftowe bo moje byly pekniete.

Alu zalozone grill i lustra DEPO rownierz,ramiona wycieraczek polift oraz piura aero od kolegi z forum.

Hamulce 312 mm juz na pokladzie :banan:

W miedzy czasie zaslepiony EGR oraz ssacy z AWX tez wpadl.O dziwo silniczek po zaslepieniu egr-a chodz tak samo ,znaczy sie nie klekocze berdziej a tak mi mowiona ze stuki moga byc ciut bardziej metaliczne.

Aha zaslepiona wycieraczka tylnia:grin:

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej do powiedzenia o zaślepieniu EGR-a mają Ci, którzy na samą myśl trzęsą portkami.

Czyli już nikomu nie pomachasz z tyłu :naughty:

Dobrze widzę że katalizator jeszcze na pokładzie ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej do powiedzenia o zaślepieniu EGR-a mają Ci, którzy na samą myśl trzęsą portkami.

Czyli już nikomu nie pomachasz z tyłu :naughty:

Dobrze widzę że katalizator jeszcze na pokładzie ?? :)

Mowisz ,choc na chwile obecna roznicy nie odczowam ale jak juz fimc sie zlozy to bedzie inaczej ,wielki plus za to ladnie klekocze a nie jak tranzit .

Kata juz ze 2 lata ni ma lecz pucha jest jak ori :wink: niestety bede spawal caly przelot z kwasu wiec ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wolniej będzie się nagrzewał, czyli pałowanie z małym opóźnieniem :wink: Przynajmniej mazidło nie wleci do silnika.

312-tki jaki zestaw wybrałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCF3791.jpg

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

Trochę wolniej będzie się nagrzewał, czyli pałowanie z małym opóźnieniem :wink: Przynajmniej mazidło nie wleci do silnika.

312-tki jaki zestaw wybrałeś ??

I tak ropniak sie nagrzewa z opuznieniem wiec strach sie bac co teraz bedzie :decayed:

tarcze i klocki kupilem firmy FERODO kolega z forum mi polecił (zimerman lub ferodo) a z racji ze za caly zestaw zplacilem 360zl i dostalem fakturke :wink:

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

myslalem o nacinanych lub nawiercanych lecz mi klubowy kolega wybił z glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nacinane/ nawiercane to fajnie wyglądają :wink: chyba, że masz 200KM+ to ja rozumiem taki zakup. Kumpel w Mazdzie 6 zakładał takie a póżniej jęczał, że mu klocki szybko poszły, ale czy to przez te tarcze to nie wiem, bo on taki jest, że tanie kupuje a póżniej narzeka na jakość - taki typ, nie przetłumaczysz :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nacinane/ nawiercane to fajnie wyglądają :wink: chyba, że masz 200KM+ to ja rozumiem taki zakup. Kumpel w Mazdzie 6 zakładał takie a póżniej jęczał, że mu klocki szybko poszły, ale czy to przez te tarcze to nie wiem, bo on taki jest, że tanie kupuje a póżniej narzeka na jakość - taki typ, nie przetłumaczysz :doh:

mi kolega tlumaczyl ze o taki nawiercane-nacinane trzeba tez dbac a tzn.czyscic te rowki ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza w zimie, takie czyszczenie to sama przyjemność... Dobry zakup z tymi Ferodo, jak jeździsz agresywnie i często hamujesz z większej prędkości to polecam jeszcze przetoczyć płyn hamulcowy Ferodo Racing 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza w zimie, takie czyszczenie to sama przyjemność... Dobry zakup z tymi Ferodo, jak jeździsz agresywnie i często hamujesz z większej prędkości to polecam jeszcze przetoczyć płyn hamulcowy Ferodo Racing 5.1.

a powiedz czemu??

i najwarzniejsze pytanie bo chce hample z tylu tez nowe :decayed: (ale jakie?? mozna jakas inna srednice itd) a zeby ladnie bylo a plyn wymienialem jakies pol roku temu ,ale jak polecasz to mowe wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie kolego...henryków zazdroszczę:) też by się przydały...gdyby tylko nie prawie nowe co mam na aucie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nacinanych macie rację,czyszczę je sobie raz w miesiącu, i jakoś nie męczy mnie to :decayed: fajnie że wsadziłeś te 312 moc w planach jest większa to przyda się mieć czym to wyhamować, a co do płynu to warto było by zmienić na coś lepszego to moje zdanie, klocki ceramiczne dałeś czy zwykłe ???

ogólnie jak zawsze autko na sezon rwie suty super :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ośki były większe na tył niż 240?

a nie wiem.

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

co do nacinanych macie rację,czyszczę je sobie raz w miesiącu, i jakoś nie męczy mnie to :decayed: fajnie że wsadziłeś te 312 moc w planach jest większa to przyda się mieć czym to wyhamować, a co do płynu to warto było by zmienić na coś lepszego to moje zdanie, klocki ceramiczne dałeś czy zwykłe ???

ogólnie jak zawsze autko na sezon rwie suty super :naughty:

Jedni mowia a jedni nic sobie z tego nie robia i jezdza :decayed: tak wiec wsio.

Plyn jednak wymienie jak zrobie tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...