Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

41891722.jpg

Do obczajenia.

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

41891722.jpg

Do obczajenia.

dobry w sumie stara historia ale fajnie sie oglada

Opublikowano

41891722.jpg

Do obczajenia.

dobry w sumie stara historia ale fajnie sie oglada

Nam (żonie i mi ) nie przypadł. Byliśmy na nim w 3D i jakoś lipnie.

Opublikowano

Ragguś te nicki mnie rozwalają :cool1: daj sobie bi-rex i po sprawie.

Sorry za OT :hi:

Opublikowano

"Wyścig z czasem" oglądnięte, 8/10 polecam :good:

Opublikowano

41891722.jpg

Do obczajenia.

dobry w sumie stara historia ale fajnie sie oglada

Nam (żonie i mi ) nie przypadł. Byliśmy na nim w 3D i jakoś lipnie.

zalezy co sie komu podoba ja obejrzalem raz wiecej nie potrzebuje i dalo sie obejrzec bo np sa inne filmy ktorych nie da sie nawet raz juz killka razy wyszedlem z kina bo mnie zagotowalo np na 2012 emericha poprostu takiego przesadzonego badziewia na potege nie da sie ogladac

a transformersy wszystkie 3 czesci ogladalme w 3d juz pare razy i jakos mnie nie nudza :)))

Opublikowano

właśnie wróciłem z kina- Dziewczyna z tatuażem- 11 na 10 dawno takiego filmu nie oglądałem - polecam :good:

Opublikowano

właśnie wróciłem z kina- Dziewczyna z tatuażem- 11 na 10 dawno takiego filmu nie oglądałem - polecam :good:

Też przed chwilą wróciłem z kina i potwierdzam wypowiedź kolegi :good:

Opublikowano

A ja właśnie skończyłem oglądać "Pogorzelisko" - Zaskakujący :good:

Opublikowano

dziewczyna z tatuażem - POLECAM! :good: :good: :good:

Opublikowano

Na wesoło :)

Z jakiego to filmu?

tt2011.th.png

Dla ułatwienia dodam, że chodzi o film z 2011 r. będący prequelem klasyka gatunku :kox:

Opublikowano
ja poleam ksiązki z tej serii są dużo lepsze :gwizdanie:

wczoraj byłem na Underworldzie :kox: :kox: :kox: za***isty, ale polecam sobie odświeżyć serię przed pójściem do kina..

i zapowiedź nowego Residenta:

:slina: :slina: :slina:

Opublikowano

wczoraj byłem na Underworldzie :kox: :kox: :kox: za***isty, ale polecam sobie odświeżyć serię przed pójściem do kina..

i zapowiedź nowego Residenta:

:slina: :slina: :slina:

:kox: :kox: :kox: Nie mogę się doczekać jak i na nową 6 część gry :>

Opublikowano

Na wesoło :)

Z jakiego to filmu?

tt2011.th.png

Dla ułatwienia dodam, że chodzi o film z 2011 r. będący prequelem klasyka gatunku :kox:

The Thing

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:

Muza z Tron Legacy :kox:

dla mnie 8/10 :good:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 18:11_________________________________________________

41891722.jpg

Do obczajenia.

Jest już do zassania w HD?

Opublikowano

Jest już do zassania w HD?

Poszło do Ciebie PW.

Opublikowano

Na wesoło :)

Z jakiego to filmu?

tt2011.th.png

Dla ułatwienia dodam, że chodzi o film z 2011 r. będący prequelem klasyka gatunku :kox:

The Thing

Aha :good:

Oglądałeś 'The Thing' Carpentera?

Opublikowano

Na wesoło :)

Z jakiego to filmu?

tt2011.th.png

Dla ułatwienia dodam, że chodzi o film z 2011 r. będący prequelem klasyka gatunku :kox:

The Thing

Aha :good:

Oglądałeś 'The Thing' Carpentera?

oczywiscie, w koncu to klasyka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.