Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli mówimy o dokumencie o Senna to warto oglądnąć najdłuższą wersję która trwa 2:43 więcej jest komentarzy i wywiadów znanych osobistości o najlepszym kierowcy w historii.

Polecam:wink:

"Jest w internecie dostępna również dłuższa wersja tego dokumentu, ok. 2h40minut, materiały

archiwalne takie same jak w krótszej wersji, jednak bogatsza jest o komentarze i wywiady np. z

Alainem Prostem. Niestety tylko z napisami, ale warto obejrzeć, bo te dodatkowe minuty dużo

wnoszą. "

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeśli mówimy o dokumencie o Senna to warto oglądnąć najdłuższą wersję która trwa 2:43 więcej jest komentarzy i wywiadów znanych osobistości o najlepszym kierowcy w historii.

Polecam:wink:

"Jest w internecie dostępna również dłuższa wersja tego dokumentu, ok. 2h40minut, materiały

archiwalne takie same jak w krótszej wersji, jednak bogatsza jest o komentarze i wywiady np. z

Alainem Prostem. Niestety tylko z napisami, ale warto obejrzeć, bo te dodatkowe minuty dużo

wnoszą. "

Właśnie ją oglądałem.

Swoją stroną Profesor to typowy nerwowy francuzik:decayed:

Opublikowano

On nawet w tym filmie gdy udziela wywiad ma się za lepszego kierowcę od Senny :decayed:

Opublikowano
Supermarket....

:facepalm:

Tomek bo Ty polskie shit oglądasz:grin:

Bez kitu ale nasze filmy są jak reprezentacja piłki,każdy ma nadzieje że tym razem się uda a tu lipa:decayed:

Chodź czasem coś tam im wyjdzie :dziura:w sensie filmów:kox:

Polska reprezentacja jest jak jądra - biorą udział ale nigdy nie wchodzą...:decayed:

Opublikowano
wczoraj w nocy obejrzałem " OBECNOŚĆ " i mnie szczerze trochę przestraszył :naughty: polecam na samotny wieczór bo kobiety to z reguły już po 5min patrzą przez palce :grin:

za***isty film, po raz pierwszy w życiu miałem gęsią skórkę oglądając horror.

Opublikowano
BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja... Scigać się w deszczu 500KM bolidem bez abs i żadnej kontroli trakcji na Nordschleife:shock3: Teraz to mają piknik:wink:

Sorry za OT ale masz racje.

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

Nie a ścigają się na Nordschleife?:whistling:

Dzisiaj scigaja sie na GP-strecke, ktora jest co prawda polaczona z Nordschleife, ale to dwa rozne tory.

GP- Strecke jest 2 razy szersza od Nordschleife, ale krotsza bo ma 5,14km i ma strefy z piaskiem w razie bledu kierowcy, a nordschleife ma 20,83km i odstep od toru do barierki jest momentami jakies 2m- w razie bledu kierowce F1 wynosili na noszach. Kosmiczna roznica. Czasami te dwa tory lacza w calosc i mozna sie po nich przejechac prywatnym samochodem- z czego skorzystalem i moglem porownac, wiec moge potwierdzic ze to co ci kierowcy wtedy tam wyprawiali to Sajgon.

Sorry za OT

Opublikowano

Momentami jakieś 2m powiadasz?...w Monako,czy Singapurze jest 0m,nawet 0cm:wink:,więc poza sentymentem,nie wiem dlaczego ten tor mailby byc taki wyjątkowy:whistling:

waszym zdaniem dzisiejsi kierowcy to piz*y i mają "piknik",ja uważam,ze sa tacy sami jak kiedys,jeżdżą na granicy,tak jak kiedys,bo na tym to polega,mają lepiej tylko o tyle,ze bolidy są bezpieczniejsze,ale tez jeżdżą z dużo większymi szybkosciami w zakretach,tu przykład Monako,dzisiejszy bolid zdublowalby tego z 80lat ponad 10x na całym wyścigu

bezpieczeństwo jest dla opini społecznej,cywilizacja,humanitaryzm itd...,kierowca ma to w d*pie,najlepszy przykład Kubica,niech ktoś mi powie,ze on nie ma jaj:whistling:

Opublikowano

Memento - bardzo dobry. Mimo, że film z 2000r. dopiero teraz udało mi się go zobaczyć.

Pacific Rim też całkiem spoko. Jak na bajeczkę fajnie się ogląda.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kiedyś nie było taki wspomagaczy jak dziś.

Nawet lekarze wiedzieli mniej,kierowcy z dawnych czasów moim zdaniem byli bardziej świadomi śmierci co było także ich słabostką.

Nie ma co porównywać bolidów z tamtych czasów a tych dzisiejszych.

Ja nie uważam dzisiejszych kierowców f1 za cioty ale prawda jest taka ze kiedyś wiecej zależało od kierowcy a dzis to auto 80% a 20% kierowca.

Opublikowano
Kiedyś nie było taki wspomagaczy jak dziś.

Nawet lekarze wiedzieli mniej,kierowcy z dawnych czasów moim zdaniem byli bardziej świadomi śmierci co było także ich słabostką.

Nie ma co porównywać bolidów z tamtych czasów a tych dzisiejszych.

Ja nie uważam dzisiejszych kierowców f1 za cioty ale prawda jest taka ze kiedyś wiecej zależało od kierowcy a dzis to auto 80% a 20% kierowca.

zasadnicza roznica miedzy wtedy a dzis jest taka ze wtedy nie wszyscy dozywali konca sezonu. W takich warunkach zostanie mistrzem znaczylo wiecej, niz dzis. Trza bylo miec jaja i byle malolat nim by juz nie zostal. Dlatego Senna to legenda a Schumacher juz nie (dla mnie), a tym bardziej Vettel....

Chetnie podyskutuje dalej w watku o sportach samochodowych i F1...

Opublikowano
Kiedyś nie było taki wspomagaczy jak dziś.

Nawet lekarze wiedzieli mniej,kierowcy z dawnych czasów moim zdaniem byli bardziej świadomi śmierci co było także ich słabostką.

Nie ma co porównywać bolidów z tamtych czasów a tych dzisiejszych.

Ja nie uważam dzisiejszych kierowców f1 za cioty ale prawda jest taka ze kiedyś wiecej zależało od kierowcy a dzis to auto 80% a 20% kierowca.

zasadnicza roznica miedzy wtedy a dzis jest taka ze wtedy nie wszyscy dozywali konca sezonu. W takich warunkach zostanie mistrzem znaczylo wiecej, niz dzis. Trza bylo miec jaja i byle malolat nim by juz nie zostal. Dlatego Senna to legenda a Schumacher juz nie (dla mnie), a tym bardziej Vettel....

Chetnie podyskutuje dalej w watku o sportach samochodowych i F1...

+1

Tomeks porównujesz Nordschleife do Costa Azur czy Singapuru. Na tych torach jest około 15 zakrętów a na Nordschleife 150

Opublikowano

Wandej,mówimy cały czas o latach 80,więc o torze z 16 zakretami

przypominam:

BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja...
Opublikowano

pany

może załóżcie osobny wątek

ileż można czytać - dajcie już spokój ... :whistling:

Opublikowano

lecie teraz ? na jakim kanale ? :whistling:

Opublikowano

Oblookam zaraz Jobs'a co był w kinach jakiś czas temu zobaczymy czy warto :)

Opublikowano

padaczka

Opublikowano

Średniak, myślałem że film będzie trwał do późniejszych lat Apple a tak to się skończył gdy zaczęło się coś dziać.

6/10

Opublikowano
lecie teraz ? na jakim kanale ? :whistling:

... rzadko pstrykam TV :wink: w necie jest non stop :decayed:zdecydowanie polecam :thumbup1::thumbup1::thumbup1:Gorączka (1995) - Filmweb

Pierwszy raz widzialem go 15 lat temu :decayed: ale dalej zadziwia :kox:

Opublikowano

slusznie

genialne kino

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.