Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na Geysacie leci Komando z Arnoldem i jego Szwagrem

Klasyka kiczu tego gatunku...:decayed:

Właśnie się skończyło. Ale chyba zaraz będzie( tak przypuszczam) na specjalne życzenie telewidzów Kevin ....:polew::polew::polew::polew::grin::grin::grin::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Komando klasyka, oglądałem :decayed: ale zaraz po tym leci Na linii ognia, też dobry film z Eastwoodem i Malkovichem

Opublikowano
ja polecam Lone Survivor

nie jest zły

jak ktoś lubi strzelanki, dość ostre, to spoko

coś w stylu Black Hawk Down

Dobry film :thumbup1: Wahlberg daje radę

Opublikowano
ja polecam Lone Survivor

nie jest zły

jak ktoś lubi strzelanki, dość ostre, to spoko

coś w stylu Black Hawk Down

Dobry film :thumbup1: Wahlberg daje radę

Ja jakoś nie lubie tego aktora:kwasny:

Na kino polska po raz enty "to ja złodziej":kox:

Ostatnio oglądałem "Taken 2" słabe w porównaniu do 1 cześci

Opublikowano

Nie wiem czy było

World War Z - moim zdaniem warty oglądnięcia

Opublikowano

ja ostatnio oglądałem Labirynt / Prisoners (2013 polecam .... godny

Opublikowano

ostatnio lecę polskie filmy

właśnie skończyłem dwa kolejne

Żółty szalik

Mój rower

pierwszy polecam wielbicielom Gajosa oraz alkoholu :decayed:

naprawdę fajnie się to ogląda, chociaż miałem niedosyt (film mało że trwa tylko godzinę, to zbyt dużo wątków zostawia otwartych)

drugi - no nie wiem

albo ja jakiś nieczuły jestem

albo nie kumam

może i ostatnie 2 minuty były jakieś symptomatyczne

ale żeby to od razu nazywać "łamaczem męskich serc" (dodatkowo, akcja się dzieje w konwencji dziadek-syn-wnuczek)

jakoś

tak jakby średniawo ......

Opublikowano

Coś innego, spodziewałem się więcej ale za efekty 7/10 mogę dać :wink:

Opublikowano

Ktoś się wybiera?:naughty:

Opublikowano

Coś innego, spodziewałem się więcej ale za efekty 7/10 mogę dać :wink:

jacha

dałbyś 10, gdybyś poszedł na to do kina

3D, rzecz jasna

Opublikowano

a90c93b1f185564595ad1ff7ad7812fd.jpg

Właśnie oglądałem, bardzo dobry film i trzyma w napięciu do końca 9/10 :wink:

Opublikowano
Ktoś się wybiera?:naughty:

Ja się wybieram :) oby tylko nie okazał się niewypałem ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No i co z tymi zwiastunami? Nie o to chodzi w tym temacie, że wklejamy linki na pałę :whistling:

przeciez kazdy wkleja,jakis linki,czasami film juz jest w kinach,a czasami jest dopiero zapoowiedz,nie widze w tym nic strasznego,ze wklejilem dwa linki, filmow ktore zapowiadaja sie dobrze,jak cos to prosze o usuniecie:facepalm:

Opublikowano

nie o to chodzi ze kazdy wkleja

chodzi o to, co za film

czy ciekawy, czy cienki, czy szkoda kasy, czy czasu

wklejenie linku czy zapowiedzi troche malo daje

widziales, to napisz

nie widziales, to obejrzyj, wklej i daj swoja opinie

proste

watek sie nazywa Ciekawe filmy warte obejrzenia

juz, wiesz o co kaman ?

Opublikowano
nie o to chodzi ze kazdy wkleja

chodzi o to, co za film

czy ciekawy, czy cienki, czy szkoda kasy, czy czasu

wklejenie linku czy zapowiedzi troche malo daje

widziales, to napisz

nie widziales, to obejrzyj, wklej i daj swoja opinie

proste

watek sie nazywa Ciekawe filmy warte obejrzenia

juz, wiesz o co kaman ?

jak tylko obejrze,to zdam recenzje:hi:

Opublikowano

Na 22 Jump Street szkoda czasu. Film jest beznadziejny, dostępny był już w 2012 roku.

Opublikowano

Jak ktoś lubi komedie przy których totalnie nie trzeba myśleć to ok ;) Nie jest aż tak zły.

Ja z kolei polecam film z Brucem Willisem gdzie też właśnie gra policjanta w duecie z jakimś murzynem. Film z tego roku bodajże. W nazwie coś z "...cop"

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cop out - fujary na tropie

Z 2010r.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.