Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no, to moze byc ciekawe ....

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie...

Opublikowano

Jestem bogiem dobry film :wink:

Ten też ciekawy

escapeplanposter2.jpg

Opublikowano
Jestem bogiem dobry film :wink:

Ten też ciekawy

http://img.fastshell.pl/images/escapeplanposter2.jpg

Potwierdzam :thumbup:

I polecam Mój Biegun ... daje rade... :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Opublikowano

z racji tego że trzy dni przeleżalem chory w łózku w końcu obejrzałem: "wilka z wall street"

w/g mojej oceny gdyby nie to że jest wqurwiająco przeciagający w dialogach (czyt. monologach) wilka

mozna mu dac 7/10 :grin:

Opublikowano

attachment.php?attachmentid=36500&d=1385420830&thumb=1

Właśnie pojawił się w HD, lecę oglądać bo podobno dobry :)

A jutro do kina na:

Non-Stop (2014) - Filmweb

Opublikowano

tych 47 roninow bedzie trzeba ogladnac :wink:

Opublikowano

Oglądał ktoś te Non Stop? Słyszałem same kiepskie opinie i nie wiem czy warto się w to pchać ;)

Opublikowano

film nic specjalnego, ogladałem po 2 browarach i nie zasnełem wiec z nudów chyba można pójść ;)

Opublikowano
http://www.customdvd.org/forum/attachment.php?attachmentid=36500&d=1385420830&thumb=1

Właśnie pojawił się w HD, lecę oglądać bo podobno dobry :)

A jutro do kina na:

Non-Stop (2014) - Filmweb

Pablo chyba numer jeden na piracie 15tys seedow:kox:

Opublikowano

gópi ten Ronin jak paczka gwoździ :facepalm:

nie podobał mi się

Opublikowano
Oglądał ktoś te Non Stop? Słyszałem same kiepskie opinie i nie wiem czy warto się w to pchać ;)

Tak jak pisałem, byłem wczoraj i nie warto iść średniak 6/10

Opublikowano

47 Ronin 5/10. Zawiodłem się strasznie:kwasny: Historia fajna ale film praktycznie bez akcji. Jazda konna po pustkowiach to 20% filmu:kwasny:

Opublikowano
gópi ten Ronin jak paczka gwoździ :facepalm:

nie podobał mi się

:polew::kox:

---------- Post dopisany at 02:13 ---------- Poprzedni post napisany at 02:13 ----------

Oglądał ktoś już NFS?

Opublikowano
Oglądał ktoś już NFS?

Tak :) okazuje sie ze calkiem niezle to wyszlo jak na adaptacje gry komputerowej. Fabula jest przewidywalna ale nie to jest najwazniejsze. Samochody sa fajne pomimo tego ze wiekszosc to repliki, praca kamery jest bardzo ok. Kilka scen jest absurdalnie glupich ale caloksztalt daje sie obejrzec. No i bardzo przyjemna dla oka Imogen Poots ;)

Opublikowano

:grin::decayed:

Opublikowano
Oglądał ktoś już NFS?

Tak :) okazuje sie ze calkiem niezle to wyszlo jak na adaptacje gry komputerowej. Fabula jest przewidywalna ale nie to jest najwazniejsze. Samochody sa fajne pomimo tego ze wiekszosc to repliki, praca kamery jest bardzo ok. Kilka scen jest absurdalnie glupich ale caloksztalt daje sie obejrzec. No i bardzo przyjemna dla oka Imogen Poots ;)

Nie rozwalili by Sesto elemento za 5mln dolcow:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.