Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ziarno Prawdy - http://www.filmweb.pl/film/Ziarno+prawdy-2014-705248#

Dobry polski film, nawet nie wiedziałem że jest książka, którą po obejrzeniu tym bardziej trzeba przeczytać.

7/10

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oglądam 2 cz. serialu Krzemień produkcji chyba rosyjskiej i powiem wam nie jest źle. Remake Rambo pierwsza krew jak dla mnie ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Oglądam 2 cz. serialu Krzemień produkcji chyba rosyjskiej i powiem wam nie jest źle. Remake Rambo pierwsza krew jak dla mnie ;).

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

kurcze, ja natknąłem się któregoś wieczoru na pierwszy odcinek tego serialu i po kilkunastu minutach wyłączyłem bo nie szło oglądać.

Opublikowano

Hehe mi się pierwszy podobał :) szkoda że to nie Polska produkcja :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A ja byłem na "Love", czyli filmie z najbardziej odważnymi scenami erotycznymi w historii kina.. :)

Opublikowano

Kiedyś z żoną byłem na 9 songs czy coś takiego hahaha genitalia na cały ekran :) ludzie uciekli po 15 minutach :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W "9 songs" tak naprawdę nie było żadnego ładnego ciała :)

W "Love" w zasadzie jest wszystko (łącznie z wytryskiem w stronę kamery), ale sposób w jaki film jest sfilmowany i zmontowany.. Duży plus dla reżysera :)

Opublikowano

No tak tylko ja bilety dostałem w prezencie a z moją obecną żoną (wtedy jeszcze nie) byłem pierwszy raz w kinie :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Terminator Genesis - Bardzo fajny, lekko się ogląda

Ant-Man - bajka, ale można się pośmiać

Jurassic world - kupa

San Andreas - świetny

Opublikowano

Ziarno Prawdy - http://www.filmweb.pl/film/Ziarno+prawdy-2014-705248#

Dobry polski film, nawet nie wiedziałem że jest książka, którą po obejrzeniu tym bardziej trzeba przeczytać.

7/10

książka ?????

a trylogia, to nie łaska?

Opublikowano

Na Mad Maxa szkoda czasu. Tak zwalic tak fajny film :/ Porazka

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Na Mad Maxa szkoda czasu. Tak zwalic tak fajny film :/ Porazka

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

a mi sie zaje^&*( podobal nowy madmax. fabularnie jest slaby - jada w jedna strone, pozniej jada w druga strone i tyle - ale efekty, cale "uniwersum", dbalosc o szczegoly, klimat stworzony przez Millera - super.

Opublikowano

Ziarno prawdy - extra

więcu znowu w topowej formie

Opublikowano

Nocny poscig ktos widział ?

Opublikowano

Na Mad Maxa szkoda czasu. Tak zwalic tak fajny film :/ Porazka

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

a mi sie zaje^&*( podobal nowy madmax. fabularnie jest slaby - jada w jedna strone, pozniej jada w druga strone i tyle - ale efekty, cale "uniwersum", dbalosc o szczegoly, klimat stworzony przez Millera - super.

Miller rozwalił system tym filmem! Dawno nie widziałem tak dobrego filmu z tak prostą fabułą.

Opublikowano

Ziarno prawdy - extra

więcu znowu w topowej formie

Pieczyński też za***iście zagrał.

Film świetny.

Edytowane przez OTom

Opublikowano

Nocny poscig ktos widział

Niestety d*py nie urywa.

Co do Mad Maxa spodziewałem się czegoś lepszego.

Jak macie trochę wolnego czasu to mozna obczaić serial Daredevil od Marvela. Obecnie jest jeden sezon i 13 odcinków. Fajnie sie ogląda choć czasem trochę przeginają.

Edytowane przez Gregorski3

Opublikowano

Nocny poscig ktos widział

Niestety d*py nie urywa.

Powalający nie jest, ale spokojnie da się obejrzeć

Opublikowano

Tak, wiem że są trzy części. Napisałem że nie wiedziałem że to na podstawie książki ;-)

By nie było OT to:

Southpaw - 5/10 nie wiem skąd takie wysokie oceny na imdb, film taki sobie.

http://www.imdb.com/title/tt1798684/?mode=desktop&ref_=m_ft_dsk

Opublikowano

no i znowu mam coś co mogę polecić

w końcu, może rozpoczęła się jakaś seria dobrych filmów?

The forger, fałszerz

ujęły mnie przede wszystkim: doskonałe aktorstwo Travolty, po prostu świetna kreacja; pokazanie Stanów w innym świetle; bardzo fajna melancholijna muzyka, w stylu Forresta; dobrze pokazana relacja ojca z nastoletnim synem

ogólnie bardzo bardzo dobrze

możę sam motyw przewodni filmu nie powala (podrabianie impresjonistów .... hmmmmmm) ale ...

ogólnie, wart obejrzenia

Edytowane przez Kamyk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.