Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wołyń za mną....

Muszę ochłonąć

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 434,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie pójdę

Opublikowano

Idę w weekend.

I idę też na czeski film "Zagubieni".

Opublikowano

no to parę słów o Wołyniu

absolutna petarda

dopracowany ostatni szczegół, nie jest ani nic przeciągnięte, ani rozmemłane, ani przesadnie uwypuklone

świetnie od pierwszych minut budowane napięcie, prawdziwa maestria

zaczyna się wszystko relatywnie spokojnie, choć potem okazuje się jak wielki wpływ na resztę filmu mają początkowe sceny

przydaje się bardzo choćby pobieżna znajomość historii II wojny oraz struktury demograficznej społeczeństwa w tym okresie

jak już wstałem, po napisach końcowych, to wyszedłem zachwycony wszystkim, również tym, że reżyser zminimalizował ilość okrutnych scen tak bardzo jak to było możliwe

za to zresztą wielkie dzięki

do tego znakomita gra aktorska, począwszy od dzieci, po Jakubika i Braciaka - popis, po prostu popis

największy ukłon za ładunek emocjonalny - widać narastające zagrożenie, naiwność ludzką, wiarę w ocalenie

wszystko sypie się jak domek z kart

pod tym względem Katyń Wajdy to pestka, serio

i na koniec taka gorzka uwaga - film powinni obejrzeć wszyscy politycy którzy na majdanie się darli o chwale bohaterom...

film oceniam jako 10/10

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Witam,

Poniżej przedstawiam to co udało mi się ostatnio pooglądać i jakoś przypadło mi do gustu. Nie są to jakieś nowości i jeśli już były omawiane to sorry.

1. Straight Outta Compton.

2. Kryptonim U.N.C.L.E

3. Kingsman - tajne służby

Momentami trochę przebajerowane ale całościowo OK.

Aktualnie czekam, aż się w necie pojawi:

1. Rekiny wojny

2. Nice guys

Opublikowano

Kto nie przegapił? :)

Opublikowano

Ja teraz wróciłęm z Inferno polecam. Mnie się podobał bardzo cały czas akcja ani minuty się nie nudziłem ;)

Opublikowano

takie trochę nudy

raczej nie :thumbdown:

Opublikowano

Tarzan nowy OK fajnie się ogląda

Mordercza miłość też do pooglądania na nudny wieczór.

Juto ide na Wołyn

Naciapane z Z2

Opublikowano

Polecam Amerykańskiego snajpera, Nie polecam The Loft to z wczoraj :D

Opublikowano

no to parę słów o Wołyniu

absolutna petarda

dopracowany ostatni szczegół, nie jest ani nic przeciągnięte, ani rozmemłane, ani przesadnie uwypuklone

świetnie od pierwszych minut budowane napięcie, prawdziwa maestria

zaczyna się wszystko relatywnie spokojnie, choć potem okazuje się jak wielki wpływ na resztę filmu mają początkowe sceny

przydaje się bardzo choćby pobieżna znajomość historii II wojny oraz struktury demograficznej społeczeństwa w tym okresie

jak już wstałem, po napisach końcowych, to wyszedłem zachwycony wszystkim, również tym, że reżyser zminimalizował ilość okrutnych scen do absolutnego minimum

za to zresztą wielkie dzięki

do tego znakomita gra aktorska, począwszy od dzieci, po Jakubika i Braciaka - popis, po prostu popis

największy ukłon za ładunek emocjonalny - widać narastające zagrożenie, naiwność ludzką, wiarę w ocalenie

wszystko sypie się jak domek z kart

pod tym względem Katyń Wajdy to pestka, serio

i na koniec taka gorzka uwaga - film powinni obejrzeć wszyscy politycy którzy na majdanie się darli o chwale bohaterom...

film oceniam jako 10/10

Fajna recka... Nie tylko polecam.itd.

Właśnie wlazłem do kina...;-)

Naciapane z Z2

Opublikowano

Baw się dobrze. Choć raczej - chłoń ten film......

Opublikowano

Kilka ostatnio widzianych, niektóre niekoniecznie z własnej woli...

Mechanic: Resurrection - http://www.imdb.com/title/tt3522806/?ref_=nv_sr_1

Kompletna strata czasu, nawet nie wiem jak to przeżyłem...szkoda czasu

The Infiltrator - http://www.imdb.com/title/tt1355631/?ref_=nv_sr_1
Dobre kino 7/10

Central Intelligence - http://www.imdb.com/title/tt1489889/?ref_=nv_sr_1

Dwayne Johnson, no pasuje mu rola... :-P 6/10

Blood Father - http://www.imdb.com/title/tt3647498/?ref_=fn_al_tt_1
Spodziewałem się więcej po Gibsonie. Można oglądnąć ale d*py nie urywa. Po poprzednim filmie, How I Spent My Summer Vacation ( Get the Gringo), który był dobry, miałem nadzieję że to też oglądnie się bez zmrużenia oka, tym bardziej po całym dniu pracy... niestety, 5/10


Don't Breathe - http://www.imdb.com/title/tt4160708/

Można ogądąć, ale bez rewelacji 5.5/10

Opublikowano

Mario22:

Właśnie wlazłem do kina...;-)

Ty no ale wypuścili Cię czy siedzisz tam cały czas ?

może jakaś odsiecz się przyda ?

:decayed:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Wczoraj byłem na Asy bez Kasy... Polecam super film... Udana wizyta w kinie =D>

Naciapane z Z2

Opublikowano

Niezniszczalni 4

Sprawdźcie obsadę :polew:

Ciekaw jestem kto wystąpi w 5tce :decayed:

Opublikowano

:D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nasze najnowsze wypociny :) Zapraszam do komentarzy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.