Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wogóle Madagaskar jest prze mega , zwłaszcza Król Julian :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekawy przypadek jak dla mnie troszke nudnawy chwilami, przekombinowane ciut moim zdaniem.

Ostatnio byłem na Wrogowie Publiczni z Johhnym Deppem i szczerze polecam, bardzo fajny film wart obejrzenia..:-)

ja nie polecam Wrogów. brak klimatu i wszechobecny Bale...

Opublikowano

Ciekawy przypadek jak dla mnie troszke nudnawy chwilami, przekombinowane ciut moim zdaniem.

Ostatnio byłem na Wrogowie Publiczni z Johhnym Deppem i szczerze polecam, bardzo fajny film wart obejrzenia..:-)

ja nie polecam Wrogów. brak klimatu i wszechobecny Bale...

Bardzo bym z Tobą polemizował w tej kwestii, właśnie klimat lat dwudziestych jak najbardziej, nie ma dłużyzn i nudy, ale każdy może mieć swoje zdanie, mi się bardzo podobał..:-)

Opublikowano

Ostatnio obejrzałem z dziewczyną Egzorcyzmy Emily Rose.

Jak ktoś jest wrażliwy to polecam - będzie się bał, może nie samego filmu ale wyobraźnia zrobi swoje. I to, że film jest oparty na faktach.

Opublikowano

Ostatnio obejrzałem z dziewczyną Egzorcyzmy Emily Rose.

Jak ktoś jest wrażliwy to polecam - będzie się bał, może nie samego filmu ale wyobraźnia zrobi swoje. I to, że film jest oparty na faktach.

tu sie zgodze.

Ciekawy przypadek jak dla mnie troszke nudnawy chwilami, przekombinowane ciut moim zdaniem.

Ostatnio byłem na Wrogowie Publiczni z Johhnym Deppem i szczerze polecam, bardzo fajny film wart obejrzenia..:-)

ja nie polecam Wrogów. brak klimatu i wszechobecny Bale...

Bardzo bym z Tobą polemizował w tej kwestii, właśnie klimat lat dwudziestych jak najbardziej, nie ma dłużyzn i nudy, ale każdy może mieć swoje zdanie, mi się bardzo podobał..:-)

a tu niekoniecznie...

Opublikowano

TRADE - także o handlu kobietami, naprawdę dobry i do tego z polskim akcentem - Alicja Bachleda Curuś.

Stan gry z Russelem Crowe - bardzo fajny :good: :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

district 9 :good: ale trzeba lubić takie kino

Opublikowano

district 9 :good: ale trzeba lubić takie kino

potwierdzam.

"Bekarty Wojny" :good:

"9" Tima Burtona :good:

Opublikowano

deadgirl - chory film ale mocny ciekawy jestem opinii innych widzów

http://www.filmweb.pl/f389597/Deadgirl,2008

Blow z 2001 roku :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Sci-Fi jak ktos lubi gatunek na jesien 2009: (w kolejnosci od najlepszego)

1. Dystrykt 9

2. "9"

3. Avatar

4. Splice

5. Star Trek

6. Pandorum

7. 2012

8. Surogaci

9. GI Joe

10.Gwiezdne wrota: Continuum

11. Transformers 2

polecam tez Orphan

Opublikowano

http://zalukaj.pl/

Można w robocie oglądać :kox:

Opublikowano

12 rund , jesli ktos lubi akcje/sensacje powinien sie spodobac.

Opublikowano
  • Autor

http://zalukaj.pl/

Można w robocie oglądać :kox:

za***isty jesteś :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wczoraj poszedłem z kumplem z nudów do kina.. omijajcie szerokim łukiem film Juli and Julia.. :decayed:

Opublikowano

http://zalukaj.pl/

Można w robocie oglądać :kox:

za***isty jesteś :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wczoraj poszedłem z kumplem z nudów do kina.. omijajcie szerokim łukiem film Juli and Julia.. :decayed:

Jesli jestes zainteresowany filmami online - www.kino.pecetowiec.pl

Opublikowano

Wczoraj poszedłem z kumplem z nudów do kina.. omijajcie szerokim łukiem film Juli and Julia.. :decayed:

no jak sie chodzi na filmy dla gospodyn domowych :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Jak miałem czekac na Żonę 5 godzin to musiałem coś obejrzec.

Na galerianki nie było już miejsc..zostało tylko to padło :naughty:

Opublikowano

Jak miałem czekac na Żonę 5 godzin to musiałem coś obejrzec.

Na galerianki nie było już miejsc..zostało tylko to padło :naughty:

No na tym bys 'miche' pocieszyl. Bylem na ostatnim seansie i nie zasnalem wiec mozna obejrzec.

Opublikowano

to jest spoko stronka z filmami online:

http://3we.pl/

nie wiem czy ktos ja wczesniej podawal,ale nie chce mi sie czytac calego tematu :decayed:

Opublikowano

Film wciąga jak chodzenie po bagnach :wink4:

Ostatni X-men geneza rosomaka moim zdaniem najlepszy z całej trylogii,polecam :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.