Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z Turboobit i dodatkowo czasami z www.5fantastic.pl jak mam problemy z transferem lub nie mogę znaleźć czegoś konkretnego, starego.

Oba działają bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba sie zarejestrować na stronie rapids.pl i wykupić transfer, można to zrobić np przez sms-a lub konto bankowe. Na stronie rapids wklejamy link z filmem, najkorzystniej dodawać linki z rapidgator i pobieramy pełną prędkością naszego łącza.

Nie wiem czy to jest to o którym myślę że raz z takiego czegoś skorzystałem, że najpierw wrzuca się linki na stronę, później ich prędkością serwera pobiera film na stronę i jak skończy to dopiero my z tej strony ściągamy i nie maksymalnym łączem więc trwało to 5 x dłużej niż teraz mam więc :facepalm:

Widzę że zaczęliście pisać o kontach i turbobitach, u mnie konto (turbobit) wykupione na 3 miesiące za 18 zł śmiga ok i nie narzekam.

Kwestia dobrego ustawienia programu do ściągania Jdownloader (ściągamy zawsze po jednym parcie) i konto musi śmigać, czasem może wolniej jeśli jest przeciążenie.

74831853jpgl1345qpq.jpg

Ostatnio oglądałem Savages Oliviera Stone'a, mi się podobał, dobra obsada i nie wieje nudą choć troszkę za długi bo 2:40m 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie jest tak, że serwis może pobrać to na swój server i dopiero my pobieramy na dysk lub od razu możemy pobrać na dysk, więc nie trzeba nic czekać. Wystarczy kliknąć i już się pobiera. Dobra, to wszystko w tym temacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, ze najlepiej/najszybciej targa sie z " konta "

korzystam juz od 4 lat :wink: zaczynalem od rapidshare... choc wiele sie " pozmienialo " za sprawa ACTA itp.

rowniez liczne :whistling:zajeb...zagraniczne fora zostaly wykasowane... :facepalm:

to i tak dalej mozna ciekawe rzeczy znalezc :wink: dochodzi jeszcze stary chomik :decayed:

Heh po likwidacji kilkunastu " firm " Chomik tak sie bogacil przez uzytkownikow EU, ze dostali mus wykasowac platnosc PayPal :polew:

...wczoraj widzalem Skyfall ( peb :wink: ) i przyznam, ze dobry bond im wyszedl :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wczoraj widzalem Skyfall ( peb :wink: ) i przyznam, ze dobry bond im wyszedl :thumbup1:

szkoda takiego filmu żeby go w marnej jakości TS oglądać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wczoraj widzalem Skyfall ( peb :wink: ) i przyznam, ze dobry bond im wyszedl :thumbup1:

szkoda takiego filmu żeby go w marnej jakości TS oglądać :whistling:

sie na premiery o 00.07 chodzi :decayed:

film jak najbardziej godny polecenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie filmy tylko w HD najlepiej oglądać :)

Ja też nie wytrzymałem i oblookałem w kinie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmopolis,powiem tyle,japierdole:facepalm:

Oglądałeś to do końca????

Ja to wyłączyłem po 25 minutach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... za jakis czas bedzie i w HD :shock3: a wtedy powtorka z rozrywki :grin:

tak czy siak warto zobaczyc :thumbup1:

ps. bardzo dobry dokument - Senna (2010) - Filmweb

film fajny ale warto wiedziec, ze sa dwie wersje, jedna ma czas trwania 1:44 i jeszcze jeszcze wersja z czasem trwania 2:42. polecam ta druga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostanio wkoncu obejrzalem Taken 1 i daje 8/10,teraz czekam na to az pojawi sie w dobrej jakosci taken 2 ja sciagam filmy przez utorrent glownie z tej strony www.kat.ph

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film fajny ale warto wiedziec, ze sa dwie wersje, jedna ma czas trwania 1:44 i jeszcze jeszcze wersja z czasem trwania 2:42. polecam ta druga

Oglądałem drugą, bardzo dobry dokument :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy Cosmopolis wytrzymałem jakieś 15minut:grin:

Pablo zachwalał, więc pobrałem w HD :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy Cosmopolis wytrzymałem jakieś 15minut:grin:

Pablo zachwalał, więc pobrałem w HD :facepalm:

Bo to jest właśnie takie wrzucanie tutaj bo coś ktoś gdzieś słyszał że się dobrze zapowiada... A ja pisałem że recenzje ten film jak i drugi z tamtego roku z głównym aktorem mają fatalne i nikt tego nie chce za bardzo oglądać...

Nie nacinajmy się na miny tylko piszmy o filmach jakie oglądaliśmy i czy polecamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zachwalał, więc pobrałem w HD :facepalm:

Gdzie zachwalałem???

Chyba nie ten film, parę postów wyżej napisałem że po 25 minutach wyłączyłem to dziadostwo.

Dziedzictwo-Bourne-a-Blu-ray.jpg

Do obczajenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...