Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mówimy o dokumencie o Senna to warto oglądnąć najdłuższą wersję która trwa 2:43 więcej jest komentarzy i wywiadów znanych osobistości o najlepszym kierowcy w historii.

Polecam:wink:

"Jest w internecie dostępna również dłuższa wersja tego dokumentu, ok. 2h40minut, materiały

archiwalne takie same jak w krótszej wersji, jednak bogatsza jest o komentarze i wywiady np. z

Alainem Prostem. Niestety tylko z napisami, ale warto obejrzeć, bo te dodatkowe minuty dużo

wnoszą. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli mówimy o dokumencie o Senna to warto oglądnąć najdłuższą wersję która trwa 2:43 więcej jest komentarzy i wywiadów znanych osobistości o najlepszym kierowcy w historii.

Polecam:wink:

"Jest w internecie dostępna również dłuższa wersja tego dokumentu, ok. 2h40minut, materiały

archiwalne takie same jak w krótszej wersji, jednak bogatsza jest o komentarze i wywiady np. z

Alainem Prostem. Niestety tylko z napisami, ale warto obejrzeć, bo te dodatkowe minuty dużo

wnoszą. "

Właśnie ją oglądałem.

Swoją stroną Profesor to typowy nerwowy francuzik:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nawet w tym filmie gdy udziela wywiad ma się za lepszego kierowcę od Senny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supermarket....

:facepalm:

Tomek bo Ty polskie shit oglądasz:grin:

Bez kitu ale nasze filmy są jak reprezentacja piłki,każdy ma nadzieje że tym razem się uda a tu lipa:decayed:

Chodź czasem coś tam im wyjdzie :dziura:w sensie filmów:kox:

Polska reprezentacja jest jak jądra - biorą udział ale nigdy nie wchodzą...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy obejrzałem " OBECNOŚĆ " i mnie szczerze trochę przestraszył :naughty: polecam na samotny wieczór bo kobiety to z reguły już po 5min patrzą przez palce :grin:

za***isty film, po raz pierwszy w życiu miałem gęsią skórkę oglądając horror.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja... Scigać się w deszczu 500KM bolidem bez abs i żadnej kontroli trakcji na Nordschleife:shock3: Teraz to mają piknik:wink:

Sorry za OT ale masz racje.

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

A teraz mają abs i kontrole?:whistling:

Nie a ścigają się na Nordschleife?:whistling:

Dzisiaj scigaja sie na GP-strecke, ktora jest co prawda polaczona z Nordschleife, ale to dwa rozne tory.

GP- Strecke jest 2 razy szersza od Nordschleife, ale krotsza bo ma 5,14km i ma strefy z piaskiem w razie bledu kierowcy, a nordschleife ma 20,83km i odstep od toru do barierki jest momentami jakies 2m- w razie bledu kierowce F1 wynosili na noszach. Kosmiczna roznica. Czasami te dwa tory lacza w calosc i mozna sie po nich przejechac prywatnym samochodem- z czego skorzystalem i moglem porownac, wiec moge potwierdzic ze to co ci kierowcy wtedy tam wyprawiali to Sajgon.

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentami jakieś 2m powiadasz?...w Monako,czy Singapurze jest 0m,nawet 0cm:wink:,więc poza sentymentem,nie wiem dlaczego ten tor mailby byc taki wyjątkowy:whistling:

waszym zdaniem dzisiejsi kierowcy to piz*y i mają "piknik",ja uważam,ze sa tacy sami jak kiedys,jeżdżą na granicy,tak jak kiedys,bo na tym to polega,mają lepiej tylko o tyle,ze bolidy są bezpieczniejsze,ale tez jeżdżą z dużo większymi szybkosciami w zakretach,tu przykład Monako,dzisiejszy bolid zdublowalby tego z 80lat ponad 10x na całym wyścigu

bezpieczeństwo jest dla opini społecznej,cywilizacja,humanitaryzm itd...,kierowca ma to w d*pie,najlepszy przykład Kubica,niech ktoś mi powie,ze on nie ma jaj:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memento - bardzo dobry. Mimo, że film z 2000r. dopiero teraz udało mi się go zobaczyć.

Pacific Rim też całkiem spoko. Jak na bajeczkę fajnie się ogląda.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było taki wspomagaczy jak dziś.

Nawet lekarze wiedzieli mniej,kierowcy z dawnych czasów moim zdaniem byli bardziej świadomi śmierci co było także ich słabostką.

Nie ma co porównywać bolidów z tamtych czasów a tych dzisiejszych.

Ja nie uważam dzisiejszych kierowców f1 za cioty ale prawda jest taka ze kiedyś wiecej zależało od kierowcy a dzis to auto 80% a 20% kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było taki wspomagaczy jak dziś.

Nawet lekarze wiedzieli mniej,kierowcy z dawnych czasów moim zdaniem byli bardziej świadomi śmierci co było także ich słabostką.

Nie ma co porównywać bolidów z tamtych czasów a tych dzisiejszych.

Ja nie uważam dzisiejszych kierowców f1 za cioty ale prawda jest taka ze kiedyś wiecej zależało od kierowcy a dzis to auto 80% a 20% kierowca.

zasadnicza roznica miedzy wtedy a dzis jest taka ze wtedy nie wszyscy dozywali konca sezonu. W takich warunkach zostanie mistrzem znaczylo wiecej, niz dzis. Trza bylo miec jaja i byle malolat nim by juz nie zostal. Dlatego Senna to legenda a Schumacher juz nie (dla mnie), a tym bardziej Vettel....

Chetnie podyskutuje dalej w watku o sportach samochodowych i F1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie było taki wspomagaczy jak dziś.

Nawet lekarze wiedzieli mniej,kierowcy z dawnych czasów moim zdaniem byli bardziej świadomi śmierci co było także ich słabostką.

Nie ma co porównywać bolidów z tamtych czasów a tych dzisiejszych.

Ja nie uważam dzisiejszych kierowców f1 za cioty ale prawda jest taka ze kiedyś wiecej zależało od kierowcy a dzis to auto 80% a 20% kierowca.

zasadnicza roznica miedzy wtedy a dzis jest taka ze wtedy nie wszyscy dozywali konca sezonu. W takich warunkach zostanie mistrzem znaczylo wiecej, niz dzis. Trza bylo miec jaja i byle malolat nim by juz nie zostal. Dlatego Senna to legenda a Schumacher juz nie (dla mnie), a tym bardziej Vettel....

Chetnie podyskutuje dalej w watku o sportach samochodowych i F1...

+1

Tomeks porównujesz Nordschleife do Costa Azur czy Singapuru. Na tych torach jest około 15 zakrętów a na Nordschleife 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej,mówimy cały czas o latach 80,więc o torze z 16 zakretami

przypominam:

BTW; Kierowcy F1 w latach 80 musieli mieć jaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

może załóżcie osobny wątek

ileż można czytać - dajcie już spokój ... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblookam zaraz Jobs'a co był w kinach jakiś czas temu zobaczymy czy warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średniak, myślałem że film będzie trwał do późniejszych lat Apple a tak to się skończył gdy zaczęło się coś dziać.

6/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...