Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dewkol-d1, ja też właśnie z kina wróciłem i zgadzam się z Twoją opinią. d*py nie urywa, ale dla fana PFK a i nie tylko pozycja obowiązkowa. Bardzo dobra gra tego aktora grającego Fokusa.. Jak ktoś siedzi w temacie to zgodzi się ze mną, że zachowania po prostu identyczne. W każdym razie POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledwo co sie skonczył

ja własnie ogłądałem Strzelca z Markiem Walhbergiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie oglądał to polecam. Bardzo dobry film:

Jeden z najlepszych filmów ostatnich lat, ponownie oglądałem wczoraj na TVN w super kinie :decayed:

Na końcu przypomina się jedna scena z Titanica :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie oglądał to polecam. Bardzo dobry film:

Jeden z najlepszych filmów ostatnich lat, ponownie oglądałem wczoraj na TVN w super kinie :decayed:

Na końcu przypomina się jedna scena z Titanica :grin:

Potwierdzam:good: Bardzo dobra produkcja:kox: Pany jakiegoś linka albo torrent możecie podrzucić do filmu Nad Życie?? Siostra sie uprała żebym ściągnął:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiegoś linka albo torrent możecie podrzucić do filmu Nad Życie?? Siostra sie uprała żebym ściągnął:kwasny:

Chodzi Ci o ten co był w kinach w maju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakiegoś linka albo torrent możecie podrzucić do filmu Nad Życie?? Siostra sie uprała żebym ściągnął:kwasny:

Chodzi Ci o ten co był w kinach w maju?

Tak o tej siatkarce Agacie Mróz:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na Jesteś Bogiem i jest dobry i to bardzo, ale w sumie liczyłem na coś więcej ;)

Ted epicki ;)

dewkol-d1, ja też właśnie z kina wróciłem i zgadzam się z Twoją opinią. d*py nie urywa, ale dla fana PFK a i nie tylko pozycja obowiązkowa. Bardzo dobra gra tego aktora grającego Fokusa.. Jak ktoś siedzi w temacie to zgodzi się ze mną, że zachowania po prostu identyczne. W każdym razie POLECAM

Właśnie wróciłem z kina i zgadzam się z Panami,film jest dobry,dla osób słuchających hip hopu obowiązkowa wizyta w kinie,POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po .... " Jestem Bogiem" ... pyrsk... jakos tak nijak...polecam wydanie paru zł na bilet do kina tym ktorzy wiedzą o polskiej scenie hip hopowej więcej niż zagadnienia typu peja ostry i fenomen .... a nawet nie fenomen a co przykre mezo czy 18L ... Olka była zemna i sie nudzila przez 2h... a mnie sie łza zakrecila ... mam kumpla na bogudzicach i ostatnio akurat bywalem u niego bo rezał mi kratki z a3 i podsufitke z W8/A6 i tak patrząc w okolice.... to było to ... także polecam fanom PFK film " Jestes Bogiem "

I tak dla klimatu ...

P.S. Wstyd sie przyznać ale prawie sie poryczałem ...a moja patrzyła jak na ciula...

Magik

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Last Stand Trailer Arnold Schwarzenegger 2013 Movie - Official [HD] - YouTube

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy oglądaliście Panowie ale za***isty jest I love You Phillip Morris :) idealny by pobrechtać z pedałków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu zdradziłeś "swoje" klimaty.... :decayed::decayed::decayed:

dzisiaj śćiągnę i zobacze co jest warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Kociaczku chodz do dziczka...nie będzie bolało :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wiem skąd sie wzięło:

"zadowolenie klientów bezcenne..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz wiem skąd sie wzięło:

"zadowolenie klientów bezcenne..."

nie mów dzięki weź do ręki :P

a w temacie

dawno temu w ameryce, gorączka, chłopcy z ferajny, kto nie widział - koniecznie niech obejrzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Od zmierzchu do smiechu" zapowiadal sie od pierwszej minuty ciekawie ale ogolnie kiszka.

"Dyktator" mega dobry

"A wiec wojna" tez do ogladniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...