Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawe filmy warte obejrzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Ten co grał Bane w Batmanie, ponoć dobry jest film.

Dobry dobry

Trzeba bedzie obejrzec

Filmweb.pl - filmy takie jak Ty™!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Atlas chmur" - mieszane odczucia, niby ciekawy ale zero akcji, niby do pomyślenia ale wychodzi się z niedosytem :eusathink: uważam, że warto oglądnąć ale czy iść na to do kina :whistling:

jak dla mnie 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos lubi ten rodzaj filmu to warto obejrzec

co prawda ma troche lat ale mi sie bardzo podoba

Formuła (2001) - Filmweb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam :

7493533_3.jpg

<br /><br />

Byłem w kinie już milion razy i jeszcze na zadnym filmie tyle bab nie ślimtało jednoczesnie ... :whistling::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć filmoholicy:hi:Też macie problemy z filmami z takich stron jak Darkwarez,ExSite?Zasysam link(turbobit.net) i kiszka.Czasem idzie a czasem nic.Wie ktoś w czym leży problem?Każe jeszcze przepisywać kody,itp...O co kaman :eusathink:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie TURBOBIT 30 DNI + GWARANCJA + AUTOMAT+ W 5 MINUT (2785446644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .Faktycznie nie widać tu wzmianki o premium,ale na e-mail dostałem info że jest to konto premium:whistling:.W przyszłości jakie warto zakupić?Egofiles,rapidgator,hellshare,turbobit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup konto premium :whistling:

Jak masz takie konto to wezme kiedys lapka na spota i pokażesz mi co i jak i zrobimy to u mnie bo ja dalej zasysam z chomika bo to zbyt skomplikowane jest ... a tak przy rybce w Zorach to opanujemy ... :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Dzis odpalam 8 milionów ...

okladka_80_milionow_1.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, widziałem

nawet fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Atlas chmur" - mieszane odczucia, niby ciekawy ale zero akcji, niby do pomyślenia ale wychodzi się z niedosytem :eusathink: uważam, że warto oglądnąć ale czy iść na to do kina :whistling:

jak dla mnie 7/10

pierwsze 30-40 minut ciężko załapać o co chodzi :grin:, wyszło w tym czasie około 8 Osób z sali ale po obejrzeniu całości stwierdziłem że mimo wszystko warty obejrzenia (3 godziny więc musiał się rozkręcić) :decayed:

W filmie mamy jednocześnie kilka wątków w różniej przestrzeni Czasu, stąd delikutaśne zagmatwanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie TURBOBIT 30 DNI + GWARANCJA + AUTOMAT+ W 5 MINUT (2785446644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .Faktycznie nie widać tu wzmianki o premium,ale na e-mail dostałem info że jest to konto premium:whistling:.W przyszłości jakie warto zakupić?Egofiles,rapidgator,hellshare,turbobit?

Konto być może padło, poproś o nowe hasło bo to Ci nie działa. Najlepiej kupować u kogoś kto długo sprzedaje i nie koniecznie najtaniej żeby nie było takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro,konto działa,nic nie padło.Wczoraj po ok.10 minutach zaczęło zasysac ale strasznie wolno.Kiedyś szybciej hulalo,ale faktycznie był inny sprzedawca i inne konto.Następnym razem znajdę innego kontrahenta.Chyba ze macie kogo polecić,no i jakie konto warto kupić z tych co wymieniłem?

wysłane za pomocą tapki2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ale jak Ci zasysa wolno i musisz hasła wpisywać to pobierasz ale nie z poziomu premium. Co do sprzedawcy to chyba nie ma reguły. U jednego 100 osobom będzie działać, a Tobie akurat nie siądzie. Nie kupuj najtaniej bo coś tam chyba jest że cena niższa. Ja o tych kontach nie wiem zbyt wiele. Hellshare podobno Polski, turbobit od Ruskich. Ja je czasami oceniam z poziomu freeuser, jeżeli bangla to kupuję konto premium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny sposób na pobieranie filmów. Chętni na PW, no chyba że można tutaj wstawić link do strony i wyjaśnić o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny sposób na pobieranie filmów. Chętni na PW, no chyba że można tutaj wstawić link do strony i wyjaśnić o co biega.

Wstawiaj i wyjaśniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie zarejestrować na stronie rapids.pl i wykupić transfer, można to zrobić np przez sms-a lub konto bankowe. Na stronie rapids wklejamy link z filmem, najkorzystniej dodawać linki z rapidgator i pobieramy pełną prędkością naszego łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykupić transfer

Zatem czym się to różni od tego o czym tu piszemy ? Już raz się dałem naciągnąć na konto multi premium i doszedłem do wniosku że jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...