Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!!!ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO UDZIAŁU!!!

Letni zlot 2008 A4-klubu odbędzie się poraz pierwszy nad morzem w

Centrum Hotelowo-Konferencyjne ALMA 1 - http://www.alma-centrum.com.pl/a1rest.html

80-680 Gdańsk Sobieszewo, ul. Falowa 4

!!! Proszę zwrócić uwagę i przeczytać post 729 tegoż wątku !!!

TERMIN: od piątku 29.08.2008 do niedzieli 31.08.2008

Isteje możliwość organizacji we własnym zakresie pobytu przed jak i po zlocie wg cen poniżej.

NOCLEGI: w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami (zapowiedziano 60-100 osób, wiec "kto pierwszy ten lepszy")

POSIŁKI:

piątek 29.08.2008: grill

sobota 30.08.2008: śniadanie, grill

niedziela 31.08.2008: śniadanie

KOSZTY (pobyt od piątku do niedzieli): za osobę 200zł

PŁATNOŚĆ:

1) ZALICZKA: za osobę 70zł Zakończono 21 lipca 2008

2) POZOSTAŁA KWOTA: za osobę 130zł Termin wpłat do 20 sierpnia 2008 (pomniejszona o zaliczkę)

3) MAMY PEWNĄ REZERWĘ MIEJSC - chętne osoby proszę o kontakt na PW. Osoby te wpłacają kwotę 200zł.

Nic nie stoi na przeszkodzie wpłacić całość juz do 13 lipca 2008, istotne jest by do tego czasu znalazła się przynajmniej zaliczka.

3) Pobyt dzieci:

a) do 3 lat za darmo

B) do 12 lat -30% tj. 140zł

DOJAZD:

1) Dojazd z drogi krajowej nr 7: 01bec8.th.jpg

2) Poglądowy: 02byn2.th.jpg

Osoby mające na uwadze koszty paliwa/dojazdu proszę by pytały o możliwości zabrania się z już zapisanymi osobami bądź organizowały w grupki miejscowo.

INNE: Odsyłam do powższego linku do ośrodka. Na Stare Miasto Gdańska to zaledwie 15km. Wielka wiata (z grillem) pomieści spokojnie i 100 osób przy wspólnym stole. W zamyśle jest przeprowadzenie zabaw i konkursów z udziałem naszych aut.

Dla osób chcęcych przyjechac wcześniej obowiązują ceny:

nocleg - 45zł./osobodoba

śniadanie - 16zł./osoba (obligatoryjnie do noclegu)

obiad - 32zł./osoba

kolacja - 18zł./osoba

Rozpoczynamy zapisy

LISTA CHĘTNYCH:

01) 1 - Trzeniu

02) 2,3 - Cuber+1

03) 4 - Tomeks32

04) 5 - rajmund

05) 6 - Malik

06) 7,8 - nosfer + Kasia

07) 9,10 - TrueOgre+1

08) 11,12 - Kaśka +1

09) 13 - adadur

10) 14,15 - taktuś +1

11) 16 - letallec

12) 17,18 - Slaweq + Angela

13) 19 - Urbik

14) 20, - Suli + 1

15) 21,22 - Jarko + 1

16) 23,24 - Skrzypek + Iwonka

17) 25,26 - Rob + 1

18) 27,28 - Brynia + Ukcio

19) 29,30 - Lukas + 1

20) 31,32 - Ono +1

21) 33,34 - Axel + 1

22) 35,36 - lukaszr + 1

23) 37,38 - Olga + 1

24) 39,40 - Newman +1

25) 41,42,43- Pepin

26) 44,45 - Miron78 + 1

27) 46 - Alvaro

28)

29) 47,48 - spetsnaz +1

30) 49,50 - Musashi + 1

31) 51,52 - Poziek + Q

32) 53,54 - Nies + 1

33) 55 - Mydlo

34) 56 - Norbi

35) 57 - SebMis

36) 58 - Tosik

37) 59 - Flyer

38) 60 - Sokolnh

39) 61,62,63,64,65 - Lexpar + 4

40) 66,67 - PawełA4 + 1

41) 68,69 - krzyniek + 1

- wpłacono zaliczkę

- zapłacono za zlot

Opublikowano

1)Trzeniu

Opublikowano

2 i 3 . Cuber + 1

Opublikowano

4. Flyer

Opublikowano

6. Malik - jak się da to zamawiam jedyneczkę :)

Opublikowano

7) Nosfer 8) Kasia ;) (pok. dwójeczka :notworthy:)

Opublikowano

9,10 - TrueOgre+1

Opublikowano

kaska +1 jak da rade to pokój dwuosobowy

Opublikowano
  • Autor

adadur + Justa

Opublikowano

15,16 taktuś +1 :th:

Opublikowano

Prosze o zapisanie. Jedna osoba.

Opublikowano

Prosze o wpisanie... Slaweq i Angela :th:

Opublikowano

ja również proszę o wpisanie mnie na listę

Jak Adi jedzie ze swoja panną to ja tez jadę :kox:

Opublikowano

Spanky + 1 (komnata dwuosobowa :naughty: )

Opublikowano

20,21 Jarko+1 :kox:

Opublikowano

themOn+1

Opublikowano

do kiedy trzeba sie zdeklarowac ?

Opublikowano

12) Raggaman + Ula ( pokój 2 osobowy :decayed: )

Opublikowano

do kiedy trzeba sie zdeklarowac ?

Jak to mówią : "Kto pierwszy ten lepszy" .Wstępnie mamy 100 miejsc zarezerwowanych , więc musisz obserwować rozwój sytuacji na liście chcetnych :th:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.