Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja generalnie lubię sport

ale zwłaszcza wtedy, kiedy nie muszę go uprawiać :read:

Opublikowano

ja generalnie lubię sport

ale zwłaszcza wtedy, kiedy nie muszę go uprawiać :read:

no to widze...ze nie jestem sama...... :decayed: tez tak lubie :travolta::polew:

Opublikowano

ja generalnie lubię sport

ale zwłaszcza wtedy, kiedy nie muszę go uprawiać :read:

Taktuś, sex jest też sportem :gwizdanie:

Opublikowano

Najpierw pilka teraz sex..... :polew:

Kto nadazy za wami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panie i Panowie no ale my tu o zlocie ... czy wiecie że nazwa "Wyspa" Sobieszewska nie jest bez znaczenia?

Opublikowano

Panie i Panowie no ale my tu o zlocie ... czy wiecie że nazwa "Wyspa" Sobieszewska nie jest bez znaczenia?

Jest jakiś most ?? :naughty:

Opublikowano

... czy wiecie że nazwa "Wyspa" Sobieszewska nie jest bez znaczenia?

ja nie wiem.....i z checia sie dowiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

"jakiś" jest to most...

cimg0244gv5.th.jpg

Rozważe jeszcze dojad od Mikoszewa przez prom slecjalnie dla auto z mocną glebą

Opublikowano

ANgela to jak tego nie czytałem :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Spokój piłkarze , bo Wam zaraz temat zamknę :decayed:

proponuje odwołać zlot :decayed:

Kraków jest i będzie futbolową stolicą polski , jeszcze jakieś pytania? mamy z Cubrem Wam nadal wyjaśniać? :naughty:

Opublikowano

Spokój piłkarze , bo Wam zaraz temat zamknę :decayed:

proponuje odwołać zlot :decayed:

Kraków jest i będzie futbolową stolicą polski , jeszcze jakieś pytania? mamy z Cubrem Wam nadal wyjaśniać? :naughty:

Coś czuję , że po zlocie pokażą Was na Discovery w programie "Wojny na stadionach" :polew:

Opublikowano

Coś czuję , że po zlocie pokażą Was na Discovery w programie "Wojny na stadionach" :polew:

:good: jak zawsze jest o Nas głośno :gwizdanie:

Opublikowano

Coś czuję , że po zlocie pokażą Was na Discovery w programie "Wojny na stadionach" :polew:

:good: jak zawsze jest o Nas głośno :gwizdanie:

akurat w tym programie na discovery to o innych kibicach mówili :D Zdaje się, że z mojego regionu :gwizdanie:

:naughty:

Opublikowano

Było też o Wiśle i Cracovii :wink4:

Opublikowano

PRE... w jednym odcinku mówili o wszystkich kibicach z kraju

a w drugim tylko o krakusach :naughty:

Opublikowano

Kraków jest i będzie futbolową stolicą polski , jeszcze jakieś pytania? mamy z Cubrem Wam nadal wyjaśniać? :naughty:

Ale po co wyjaśniać :?: My Im to pokażemy :cool1:

Opublikowano

PRE... w jednym odcinku mówili o wszystkich kibicach z kraju

a w drugim tylko o krakusach :naughty:

no a o kim mieli mówić jak nie o nas :decayed:
Opublikowano

adadur - rozmawiałem dziś z P.Januszem Stojaczykiem w sprawie rezerwacji kilku dni noclegowych ( poprzedzających nasz zlot ) i owy Pan Twardo upiera się że umówieni byliśmy ( On+Klub ) na 50zł od osoby ( a nie 45zł ) i sprawa nr 2 ,że śniadanie jest sprawą obowiązkową czyli jakby nie patrzeć koszt jaki trzeba ponieść to 66zł/os za dobę. Czy takie były ustalenia ? Jeżeli tak to oczywiście mój wybór ( jadę albo nie ) ale jakoś mi to strasznie naciągane z ich strony.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.