Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Niewesoło ? Aleś to łagodnie ujął.

ALMA 2 - atrakcje: grzyb, smród, kolonia waląca o 7 rano w drzwi, łózka nie do spania (spałem na podłodze od 6 rano do 7:07, bo wtedy obudziły mnie kolonie) - jednym słowem masakra. Teraz jak piszę posta jest taki hałas, że zaraz wyjdę i przyp ... któremuś gówniarzowi za te darcie ryja na korytarzu i tak cały dzień.

Nosfer, a Pan Janusz to kłamliwy beton i prostak - wyjechał do mnie z tekstem: "to wypchaj się Pan ..." i kilka innych, mimo, że ja do niego nic nie powiedziałem, oprócz tego, że odstępuję swój pokój Mironowi, który jest z dzieckiem.

Dobrze, że przenoszą nas do ALMY 1, bo inaczej byłoby kiepsko.

Byłem widziałem i powiem alma 2 to jakaś masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na szczeście jestem w Alma1 czyli ze tak powiem to standard.....

jest wesoło własniez Poziem :drunk: cały czas bo reszta już spi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha , czyli ma rozumiec że 5 gwiazdek to to nie jest :decayed:

A tak serio, to zróbcie coś BŁAGAM, bo jak będzie tak jak piszecie to się zalamię

Czy mam szię szykowac na spanie w aucie?

najlepiej wez namiot ze soba :polew:

Niewesoło ? Aleś to łagodnie ujął.

ALMA 2 - atrakcje: grzyb, smród, kolonia waląca o 7 rano w drzwi, łózka nie do spania (spałem na podłodze od 6 rano do 7:07, bo wtedy obudziły mnie kolonie) - jednym słowem masakra. Teraz jak piszę posta jest taki hałas, że zaraz wyjdę i przyp ... któremuś gówniarzowi za te darcie ryja na korytarzu i tak cały dzień.

Nosfer, a Pan Janusz to kłamliwy beton i prostak - wyjechał do mnie z tekstem: "to wypchaj się Pan ..." i kilka innych, mimo, że ja do niego nic nie powiedziałem, oprócz tego, że odstępuję swój pokój Mironowi, który jest z dzieckiem.

Dobrze, że przenoszą nas do ALMY 1, bo inaczej byłoby kiepsko.

Byłem widziałem i powiem alma 2 to jakaś masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na szczeście jestem w Alma1 czyli ze tak powiem to standard.....

jest wesoło własniez Poziem :drunk: cały czas bo reszta już spi

na zdrowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie.. :decayed: Ale spoko ekipa, wiozę ze sobą do Sobieszewa, małą cichą myszkę Kasię, która lubi wydrzeć buzię na takie zakłamane typy jak Pan Janusz :sorry: - nie lubi jak się Ją oszukuje :nuda:

:kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie.. :decayed: Ale spoko ekipa, wiozę ze sobą do Sobieszewa, małą cichą myszkę Kasię, która lubi wydrzeć buzię na takie zakłamane typy jak Pan Janusz :sorry: - nie lubi jak się Ją oszukuje :nuda:

:kox: :kox:

no to już wiem dlaczego jesteś takki cichy.. :gwizdanie: krótko Cię trzyma co ... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już wiem dlaczego jesteś takki cichy.. :gwizdanie:

Ja cichy ? :kox: Nie, nie... Krzyniu Ja z K. żyję bardzo dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z waznych powodow osobistych nie zjawie sie jednak na zlocie.

Bawcie sie dobrze i niech alma po naszym zlocie juz nie badzie taka sama!

Ty chyba sobie żartujesz :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba sobie żartujesz

przykro mi ale niestety nie... :no:

Bardzo niedobrze, oj bardzo...[br]Dopisany: 28 Sierpień 2008, 12:08 _________________________________________________No Ogry wyruszam. :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja ONLINE:

Zostaliśmy przetransportowani do ALMY 1 - jest dużo lepiej także spokojnie przyjeżdżajcie.

Acha, jakby co to do dyspozycji jest firmowy, klubowy AUTOSAN:

51057226336b5374m.jpg

0c77a9f55c13b4b8m.jpg

Wczoraj niestety w ALMIE 2 nie pozostało nam nic innego jak spożyć jakieś znieczulacze:

51eaf82950bc13dcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z waznych powodow osobistych nie zjawie sie jednak na zlocie.

Bawcie sie dobrze i niech alma po naszym zlocie juz nie badzie taka sama!

Osoby chętne na przyjazd w zastępstwie proszone są o kontakt!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poźka nie widać :mysli:. Zasłabł czy robił zdjęcie?

zdjęcie robiła pewnie Angge, poziek gdzieś pewnie leży z tyłu :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja ONLINE:

Zostaliśmy przetransportowani do ALMY 1 - jest dużo lepiej także spokojnie przyjeżdżajcie.

Acha, jakby co to do dyspozycji jest firmowy, klubowy AUTOSAN:

51057226336b5374m.jpg

0c77a9f55c13b4b8m.jpg

Wczoraj niestety w ALMIE 2 nie pozostało nam nic innego jak spożyć jakieś znieczulacze:

51eaf82950bc13dcm.jpg

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaliśmy przetransportowani do ALMY 1 - jest dużo lepiej także spokojnie przyjeżdżajcie.

Łukasz jak to jest że Angela ze Sławkiem mówili że pokój OK? Najwidoczniej jest też standart kolonijny pokoji.

Tak czy inaczej tematu nie ma wszyscy jesteśmy/będziemy zakwaterowani w ALMIE 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu, ładne podkolanówki!

oniak, ładne wypięcie!

spetsu, ładny odlot!

slaweq, ale z Ciebie plejboj, joł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...