Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Jako , że Adaś jest na urlopie , przypominam wszystkim , którzy nie zapłacili , że do końca tygodnia trzeba wpłacić zaliczkę w kwocie 70zł za osobę

Może by przypomnienie wkleić do każdego spotowego tematu, żeby na pewno nikt nie przeoczył ?

Kasiu siądę dziś wieczorem i wyślę każdemu z listy przypomnienie o wpłacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu siądę dziś wieczorem i wyślę każdemu z listy przypomnienie o wpłacie :wink4:

Jest dodane info w dziale Zlociki i Spociki - każdy jak wejdzie to musi to zauważyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie mam nadzieje dolołdło :naughty: , myśleliśta ogry,że mnie nie bedzie heeee.... nie ma letko Norbi + eSa dopisać!!!

eSa śpi na dworzu, nie jest tak wymagająca jak mła :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie mam nadzieje dolołdło :naughty: , myśleliśta ogry,że mnie nie bedzie heeee.... nie ma letko Norbi + eSa dopisać!!!

eSa śpi na dworzu, nie jest tak wymagająca jak mła :thumbup:

Zlot bez eSy to nie zlot :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie mam nadzieje dolołdło :naughty: , myśleliśta ogry,że mnie nie bedzie heeee.... nie ma letko Norbi + eSa dopisać!!!

eSa śpi na dworzu, nie jest tak wymagająca jak mła :thumbup:

O jeju , znowu Ty :banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie mam nadzieje dolołdło :naughty: , myśleliśta ogry,że mnie nie bedzie heeee.... nie ma letko Norbi + eSa dopisać!!!

eSa śpi na dworzu, nie jest tak wymagająca jak mła :thumbup:

O jeju , znowu Ty :banan2:

Sie znowu z prezesem poprzytulamy hłe hłe :pociesz::drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło :decayed:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 11:01 _________________________________________________kasa wysłana też za kolege Nies +1 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze odbieram ten zlocik jako totalny, mega- :drunk: :drunk: :drunk:, chciałbym się zapytać, kto z Warszawy, albo przejeżdających może mnie zabrać jako pasażera? Chciałbym oczywiście partycypować w kosztach dojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy na ile masz silną psychikę :gwizdanie

Tomek masz rodzinę, plany na przyszłość itp....ja bym nie ryzykował jechać w trasę z tą wariatką :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze odbieram ten zlocik jako totalny, mega- :drunk: :drunk: :drunk:, chciałbym się zapytać, kto z Warszawy, albo przejeżdających może mnie zabrać jako pasażera? Chciałbym oczywiście partycypować w kosztach dojazdu.

Na pweno wiele osób Cię chętnie zabierze :)

Nie ma problemu ja jadę przez Wawę, o partycupacji w kosztach nie ma co gadać bo tak czy tak jedę.

Zobaczymy na ile masz silną psychikę :gwizdanie:

Brynia, dzieki. Powienienem sobie poradzić, jeśli tylko Twoj wspolpasażer wytrzyma tempo :drunk: Zasoby beda na pewno wieksze iz w Wiśle :decayed: bo i łańcuch sie skraca :kox:

Zobaczymy na ile masz silną psychikę :gwizdanie

Tomek masz rodzinę, plany na przyszłość itp....ja bym nie ryzykował jechać w trasę z tą wariatką :gwizdanie: :kox:

Z Tobą już jechałem, gorzej być nie może :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą już jechałem, gorzej być nie może :polew:

moja jazda jest przejażdżką w porównaniu z wyścigówką Bryńki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latallec spoko będzie, kupicie sobie z moim Ł flaszkę na drogę i damy radę.

:good: :good: :good:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

I już koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczka wpłynęła na konto :>

Taktuś może polecimy razem na zlocik, co ty na to? :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczka wpłynęła na konto :>

Taktuś może polecimy razem na zlocik, co ty na to? :> :> :>

jasne, że polecimy razem

musimy przetrzeć siódemkę dla kolegów z południa, którzy będą nią podążać na zlot

to trudna trasa, na której najlepiej czują się... królowie siódemki :decayed: :decayed: :decayed:

4c75f6aa42edb1a1.jpg

sorry za lekkie zboczenie z tematu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT ale musze zapytać :polew:

Taktuś rozumie, że na fotce jest Twoja :a4fan: Jak Ty to zrobiłes, że przy starej naklejce widać folie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze odbieram ten zlocik jako totalny, mega- :drunk: :drunk: :drunk:, chciałbym się zapytać, kto z Warszawy, albo przejeżdających może mnie zabrać jako pasażera? Chciałbym oczywiście partycypować w kosztach dojazdu.

Nos problemos Amigos :thumbup: :>[br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 20:31 _________________________________________________

poszła kaska przelewem

taktuś w dwóch osobach :decayed:

Super Cię ogrze będzie znowu zobaczyć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...