Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na 100% nie trzeba zmieniać żadnych styków.. wszystko P&P

Na 100% nie masz racji bo sam jestem przykładem, że lewa lampka u mnie nie zaświeciła, dopiero po zmianie biegunów zaświeciła. Inne osoby też sygnalizowały ten problem

Opublikowano

Na 100% nie trzeba zmieniać żadnych styków.. wszystko P&P

Na 100% nie masz racji bo sam jestem przykładem, że lewa lampka u mnie nie zaświeciła, dopiero po zmianie biegunów zaświeciła. Inne osoby też sygnalizowały ten problem

A ja dalej się będę upierał.. U mnie też nie świeciła na początku prawa, a potem lewa... wystarczyło lekko odgiąć blaszki i w jednej i w drugiej ;)

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

spetsnaz a nie masz jakiegoś pewnika do pozycyjnych co by też nie wywalało błędów :question:

Sorki za OT ale tak spytam przy okazji :wink:

Jutro przyjdą to Ci dam znać.

Opublikowano
Temat tych lampek był dość obszernie poruszany również w temacie PUMY.

Ja zakładając je, musiałem zamienić bieguny(styki), ponieważ prawa mi nie zaświeciła, a co niektórym forumowiczom lewa - więc nie zawsze jest P&P.

Również o ile pamiętam było tam w temacie że kontrola żarówek w B6 nie wywalała błędu na FISie, a w B7 był błąd i potrzebny jest rezystor 25W 22R(Ohm).

No to będzie nowy wątek, bo w tamtym bałagan ;) Na 100% nie trzeba zmieniać żadnych styków.. wszystko P&P

Jeżeli w A6 C6 nie wywala błędu to w B7 też nie powinno..

Osobiście zmieniałem bieguny bo inaczej by nie zaświeciło, przecież to jest LED - obwód w jednym kierunku.

Tutaj większość osób też zamieniało bieguny jak turzol i ja: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-montaz-ledowego-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-a5-b8-227211/index4.html#post2845838

Na temat błędu nie mam doświadczenia to nic nie powiem, u mnie go nie było bo nie mam kontroli żarówek.

Opublikowano
Jeżeli w A6 C6 nie wywala błędu to w B7 też nie powinno..

W B7 pasują p&p, ale wywala błąd i bez rezystora lub żarówki 5W(jak kto woli) niestety się nie obejdzie:facepalm:

Opublikowano
Witam.

Mam problem. Kupiłem 2 sztuki LED'ów z tego linka:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czyli oryginały o nr 4H0 943 021 i 4H0 943 022. Podpiąłem i się zdziwiłem, lampki mignęły, FIS pokazał przepaloną żarówkę, potem jeszcze ze 2 mignięcia i LED'y nie świecą!

Podpinam drugi raz i dalej to samo - parę błysków, komunikat na FIS i koniec. Macie jakieś sugestie?

A6 C6 2.0 TFSI 170@200KM
a to jego wózek...

Audi A6 Klub Polska :: [A6 C6] Tablica rejestracyjna LED

sprawa jeszcze nie rozwiązana...jak się wyjaśni dam znać

Opublikowano
Witam.

Mam problem. Kupiłem 2 sztuki LED'ów z tego linka:

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czyli oryginały o nr 4H0 943 021 i 4H0 943 022. Podpiąłem i się zdziwiłem, lampki mignęły, FIS pokazał przepaloną żarówkę, potem jeszcze ze 2 mignięcia i LED'y nie świecą!

Podpinam drugi raz i dalej to samo - parę błysków, komunikat na FIS i koniec. Macie jakieś sugestie?

A6 C6 2.0 TFSI 170@200KM
a to jego wózek...

Audi A6 Klub Polska :: [A6 C6] Tablica rejestracyjna LED

sprawa jeszcze nie rozwiązana...jak się wyjaśni dam znać

ale wykopałeś ;) jeden użytkownik na 14 stron wątku ma problem. Reszta chłopaków z A6 chwali i nie miała problemów..

Taki sam problem miał w przesłanym wątku Slavi_A6 i poradził sobie w sposób jaki opisałem (odgięcie blaszek, żeby stykały).

Opublikowano

znaczy, że może być błąd....nie twierdzę, że są złe ale zwracam uwagę.....

również obserwuję tamten wątek a skoro pojawił się tutaj, napisałem.

sam jestem zainteresowany :wink:

Opublikowano

Wszytko ok tylko po co wydawać 100 na te lampki jak kupujesz 2szt LED C5W CANBUS i masz taki sam efekt za ~25zł i nie wywalała błędu na FISie w 100% .

c08db460e9ce3c6dmed.jpg

(kiepsie foto,robione tel)

Opublikowano

Powód??

http://img96.imageshack.us/img96/5576/dscf6458v.jpg

Pozwolisz, że zacytuję..

"pierwsza świeciła się do czasu jazdy na krotkich dystansach, zjarała się po 6-cio godzinnej trasie. Druga wyglądała OK więc jej nie wymienialem.

Nie minął tydzien, kolejna kilkugodzinna trasa i drugi led też się zjarał.

Straty:

-spalony (zwęglony led)

- podtopiony klosz lampki oświetlającej tablicę rej.

- spalony bezpiecznik "

Opublikowano
Temat tych lampek był dość obszernie poruszany również w temacie PUMY.

Ja zakładając je, musiałem zamienić bieguny(styki), ponieważ prawa mi nie zaświeciła, a co niektórym forumowiczom lewa - więc nie zawsze jest P&P.

Również o ile pamiętam było tam w temacie że kontrola żarówek w B6 nie wywalała błędu na FISie, a w B7 był błąd i potrzebny jest rezystor 25W 22R(Ohm).

No to będzie nowy wątek, bo w tamtym bałagan ;) Na 100% nie trzeba zmieniać żadnych styków.. wszystko P&P

Jeżeli w A6 C6 nie wywala błędu to w B7 też nie powinno..

Robiłem tego moda, czasem trzeba zmieniać styki czasem nie, u mnie jedna nie świeciła, styki trzeba było zamienić miejscami

Opublikowano

Na czym koledzy polega zamiana biegunów? znaczy sie tapicerke w avancie trzeba targac i tam cos zmieniac ???

Opublikowano

W samej lampce przekręcasz płytkę i gotowe. Roboty u mnie na 3 minuty

Opublikowano
W samej lampce przekręcasz płytkę i gotowe. Roboty u mnie na 3 minuty

?? Plytka w lampce nie jest przypadkiem tak wykrojona ze pasi tylko w jedna strone ???

Opublikowano
W samej lampce przekręcasz płytkę i gotowe. Roboty u mnie na 3 minuty

?? Plytka w lampce nie jest przypadkiem tak wykrojona ze pasi tylko w jedna strone ???

W rzeczy samej, ale to nie problem żeby ją obrócić. W jednym miejscu trzeba dosłownie o 1mm ściąć/zeszlifować plastikowy cycek i płytka idealnie dociska

Opublikowano
W samej lampce przekręcasz płytkę i gotowe. Roboty u mnie na 3 minuty

?? Plytka w lampce nie jest przypadkiem tak wykrojona ze pasi tylko w jedna strone ???

W rzeczy samej, ale to nie problem żeby ją obrócić. W jednym miejscu trzeba dosłownie o 1mm ściąć/zeszlifować plastikowy cycek i płytka idealnie dociska

fotek nikt przypadkiem nie ma... ??

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

Zamienione bieguny poprzez odwrocona plytke z diodami... teraz wszystko ladnie swieci :-)

bc93d29e-48f1-9acc.jpg

bc93d29e-490b-80f5.jpg

bc93d29e-491b-0ca8.jpg

Polecam tego moda !

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Zakładał ktoś do B7? Koledzy montuja do A6 C6 i jest w porządku czyżby inny bordnetz?

Niemcy się rozpisują na 3 forach że te lampki wywalają błąd przepalonej żarówki. Jedyne dobre wg niemców to te do B7:

LED Kennzeichenbeleuchtung Module Audi A4 B7 Bj. 04-08, mit E-Prüfzeichen

zawierają wbudowany rezystor widać założony radiator ledy wytrzymują 10lat.

Opublikowano

W B6 można włożyć zwykłe rurki 38mm Led i też pójdzie cała taka imreza 16zł.

Do B7 jedyne gotowe to:

LED Kennzeichenbeleuchtung Module Audi A4 B7 Bj. 04-08, mit E-Prüfzeichen

Kolego H4mm3R bardzo grzeją się te rezystory? Jaką najmniejszą wartość można dobrać żeby nie było za dużo ciepła?

Opublikowano

zamontowałem lampki w mojej B6 oczywiście nie obyło się bez delikatnej poprawki a mianowicie u mnie po prawej stronie w tablicy Led nie świeciła wyjąłem rozebrałem odwróciłem płytkę w obudowie, ale oczywiście był problem z włożeniem bo z jednej strony plastik jest szerszy i trzeba było tak jak na górze już ktoś wspomniał zeszlifować po 1mm z każdej strony potem juz tylko złożyć zamontować skrecić i cieszyć się lepszym efektem :decayed: a jak szczawik zarzucił jeden link to ja podam drugi tego samego sklepu, w którym to właśnie zakupiłem owe lampki (świeża produkcja bo z lipca 2012r.) Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 http://allegro.pl/oryginalna-nowa-lampka-led-audi-a3-a4-b6-a6-a8-q7-i2592527873.html

Opublikowano

ja zamontowałem te lampki wczoraj w A6C6 świecą aż miło koszt w ASO po znizkach śmieszny

co do wkąłdania diód w oryginalne lampki to tez nie polecam spaliło mi sie kilka sztuk rózne modele i wersje

wiec jak mam znowu płacic za diode 20 zł zeby znowu się spaliła to mam to w nosie :)

załozyłem i działa nie ma błedów na fisie

a co wy macie z ta biegunowościa to nie mam pojęcia :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

mam pytanie jako, że dzisiaj zamontowałem sobie takie lampki ale niestety jak to powszechnie wiadomo w B7 wywala błąd spalonej żarówki, gdzie mam wpiąć się z opornikiem (jaki ma on być i w który kabelek tzn. jaki ma on mieć kolor), zdaje sobie sprawę, że może głupie pytanie ale łopatologicznie może ktoś mi wytłumaczy bo elektryka dla mnie to czarna magia ;) dodam, że u mnie nie musiałem zmieniać biegunów ani nic normalnie po włożeniu ładnie świecą tylko ten błąd na desce ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.