Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty sie Dino nie chichraj tylko mi tam kierownice w turbinie w pełny zakres wprowadzaj :naughty:

Żeby nie było tak, że powozisz w stylu PSJ pisdowaty styl jazdy a potem do doktora na szczepienie :grin:

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w ;)

3. Wircik dwa :drinks:-endy nie może

4.

5.

.......

Opublikowano

Własnie sie obawiam tych wysokich obrotów w mojej turbinie :facepalm: aby po szczepieniu nie nie oszalała :banan:, i to tył jej koniec .

Opublikowano

DINO - Pożycz mi fury na weekend to rurę wyprostuję w twoim PKS-ie - nie do poznania. Będzie inne auto - bez chipa.

Opublikowano
DINO - Pożycz mi fury na weekend to rurę wyprostuję w twoim PKS-ie - nie do poznania. Będzie inne auto - bez chipa.

:polew::polew::polew: tak, tak fura Dina do Wircika musi trafić na rozbujanie korbowodu :polew::polew::polew:

Dino ile dajesz za taki face lifting swojej fury u Wircika :wink:

Opublikowano

Witam Panowie nie dawno dołączyłem do grona tego klubu wiec postaram się być na następnym spocie tym bardziej że mam 10 minut :wink: więc możecie mnie dopisać :jerk:

Opublikowano
Witam Panowie nie dawno dołączyłem do grona tego klubu wiec postaram się być na następnym spocie tym bardziej że mam 10 minut :wink: więc możecie mnie dopisać :jerk:

następny spot to narazie niewiadoma, zobaczymy jak będzie więcej chętnych to ustalimy date :facepalm:

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w ;)

3. Wircik dwa :drinks:-endy nie może

4. Pab lo - 17.02 ma 10 min. wolnego

4.

5.

.......

Opublikowano

Chłopaki chodziło mi o to że mam 10 minut do was a nie że mam tylko 10 minut:polew:

Opublikowano
Chłopaki chodziło mi o to że mam 10 minut do was a nie że mam tylko 10 minut:polew:

:polew: to znaczy, że Ci zawsze pasuje :wink:

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w ;)

3. Wircik dwa :drinks:-endy nie może

4. Pab lo - będzie w ciągu 10 min.

4.

5.

.......

Opublikowano

jak będzie znany termin postaram się również pojawić. Dawno mnie już w sumie nie było.

Opublikowano

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w ;)

3. Wircik dwa :drinks:-endy nie może

4. Pab lo - będzie w ciągu 10 min.

4. luk2525 - też na niego można liczyć

5.

Opublikowano

zmiana planów ten i następny mogę - 16/17 luty odpada

Opublikowano

:slina: co chcecie w mojej fuże rozbujać wal korbowy , nie ma takiej potrzeby sam to robie prawie codzienie jak jadę do pracy 25 km, to twoja jest nawet nie rożgrzana od świateł do świateł i stop :polew:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

Mirku w prognozie długo terminowej wieje optymizmem WIOSENNYM :banan:, lada moment się spotkamy .

Opublikowano
:slina:

Mirku w prognozie długo terminowej wieje optymizmem WIOSENNYM :banan:, lada moment się spotkamy .

w sobote będe u szwagra w Białej to dryndnij i zrobimy przymiarke :wink:

Opublikowano

Elo Panowie:wink: jestem świeżym posiadaczem Audirki więc jak będziecie jakiś spocik szykować to się piszę :wink:

Opublikowano

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w ;):dontknow:

3. Wircik dwa :drinks:-endy nie może

4. Pab lo - 17.02 ma 10 min. wolnego

4. Buncorek

5.

.......

Opublikowano

siema ja też nowy :kwasny: jak coś będzie się działo i nie będę w robocie to też z chęcią wpadnę

Opublikowano

1. Alex termin - zawsze mi pasuje

2. Dino j/w ;):dontknow:

3. Wircik dwa :drinks:-endy nie może 16/17 luty odpada

4. Pab lo - 17.02 ma 10 min. wolnego

4. Buncorek

5. Majka119

6.

7.

.......

Opublikowano

Ja jak będę akurat w domu to też chętnie wpadnę :wink: Tyle, że już nie a4, ale nadal audi :wink:

Opublikowano

Panowie to kiedy najbliższe spotkanie ?11 marca czy cos wczesniej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.