Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Wieluniu


ROGER

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ



Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że na spota w niedziele zbierze się większa ekipa :a4fan:

na mnie, jak zawsze można liczyć :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanie ,a zarazem proźbę,potrzebuję sprawdzić NR VIN wyposażenie itd. Jest jakaś strona?

Następny raz jak będziesz miał prośbę użyj :szukaj:

a tu masz jeden z topiców http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30175.0;highlight=dekoder+vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objechałeś go nie potrzebnie,zadał pytanie do miejscowych :cool1:

To był jego pierwszy post, ale mając na uwadze regulamin i gramatykę to warto na początku potrząsnąć gościem :wink4:, żeby nie zaśmiecał forumi nie walił kardynalnych błędów( co się na pewno chłopakowi przyda) :gwizdanie: Ja może taki "miejscowy" nie jestem :kox: bo 40km do Wielunia to prowincja, ale chciałbym się utożsamić właśnie z Wieluniem :cool1:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objechałeś go nie potrzebnie,zadał pytanie do miejscowych :cool1:

To był jego pierwszy post, ale mając na uwadze regulamin i gramatykę to warto na początku potrząsnąć gościem :wink4:, żeby nie zaśmiecał forum i nie walił kardynalnych błędów( co się na pewno chłopakowi przyda) :gwizdanie: Ja może taki "miejscowy" nie jestem :kox: bo 40km do Wielunia to prowincja, ale chciałbym się utożsamić właśnie z Wieluniem :cool1:...

Pewnie że jesteś miejscowy zapraszamy na spoty :hi: Na forum spotów miejscowych jest większy luz i nie bierz przykładu z forum głównego gdzie żądzą inne władze bo postów też nie masz za dużo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objechałeś go nie potrzebnie,zadał pytanie do miejscowych :cool1:

To był jego pierwszy post, ale mając na uwadze regulamin i gramatykę to warto na początku potrząsnąć gościem :wink4:, żeby nie zaśmiecał forum i nie walił kardynalnych błędów( co się na pewno chłopakowi przyda) :gwizdanie: Ja może taki "miejscowy" nie jestem :kox: bo 40km do Wielunia to prowincja, ale chciałbym się utożsamić właśnie z Wieluniem :cool1:...

Pewnie że jesteś miejscowy zapraszamy na spoty :hi: Na forum spotów miejscowych jest większy luz i nie bierz przykładu z forum głównego gdzie żądzą inne władze bo postów też nie masz za dużo :cool1:

To fakt... nie mam ich za dużo, ale udzielałem się też na innych forach i jest podobnie :tongue4: Tak na marginesie dzięki za zaproszenie :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do MarcinRoz Mały błąd,każdemu,może się przytrafić,więc nie udawaj kozaka!

Dzięki maro :good:

Hehehe wyluzuj :decayed: Nie mam zamiaru zgrywać kogoś, kim nie jestem :gwizdanie:, jeśli Cię uraziłem to sorry :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...