Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a to całkiem możliwe,że nastawniki różnią się od siebie bo ja efekty miałem naprawdę ciekawe,tłoczek znacznie się różnił od tego z audi i jak dotąd najbardziej mi przypasował bo moment się fajnie rozłożył

Opublikowano

to nie dałes wcale tak mało,bo nie kupiles prawej i lewej czesci podszybia.tylko sam ten odrzutnik z klapka.A tak sie nie da tego złozyc.

Opublikowano
  • Autor

dokładnie,tylko jest to zupełni inaczej wyprofilowane od strony silnika tam gdzie wkłada się to pod uszczelkę dlatego na razie odpuściłem bo nie chciałem druta robić.Wrócę do tego później bo poprawia to wygląd komory

edit 28.01

Wpadło ostatnio kilka gratów :P

Zawsze chciałem wskaźnik doładowania i w końcu jest i on,po kilku godzinach rzeźby w plastiku pasuje tam gdzie chciałem :D

boost1.th.jpg boostt.th.jpg

I chyba jak wszyscy nie mogę się doczekać wiosny,kupiłem boxa i średnia torbę megsa-podstawowe rzeczy się zmieściły ;) podziękowania dla Łukasza za torbe

26012013062.th.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

elegancka Audina, sądząc po Passeratim Audi będzie dobrze porobione :decayed:

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 19:48 ----------

poka jakie tam Amelinium zakupiłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Całkiem przypadkowo wyrwane w dobrych pieniądzach przód 8.5j tył 9.5j początkowo do mnie nie przemawiało,ale myślę,że ładnie siądzie :wink:

3049579511

Opublikowano
:banan3::banan3::banan3::banan3: doooobre :decayed: naciągnij na to tylko dobrą oponkę :wink: i odświeżyć by się przydało :wink:
Opublikowano

no ładnie te fele zawsze mi się podobały :P

Opublikowano

fajne koło, sam miałem je brać :decayed:

Opublikowano

dobre koło wybrałeś, pare razy przewineło sie w galerii B5 na sedanie:wink: tylko chyba et30 tam jest, z przodu będziesz musiał nadkola ponaciągać i dobrą oponke nawinąć i bedzie bajka:kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki:wink: et26 z przodu i et33 z tył robiłem wstępną przymiarkę i ranty wystają ale myślę,że będzie dobrze

Oponka 215 i 225 tylko jeszcze nie wiem jaki profil czy 35 czy 40 bo chce opone schować lekko

Opublikowano
Dzięki chłopaki:wink: et26 z przodu i et33 z tył robiłem wstępną przymiarkę i ranty wystają ale myślę,że będzie dobrze

Oponka 215 i 225 tylko jeszcze nie wiem jaki profil czy 35 czy 40 bo chce opone schować lekko

215/35 ładuj na wszystkie 4 :naughty: albo grubo albo wcale ! :wink:

Opublikowano
Dzięki chłopaki:wink: et26 z przodu i et33 z tył robiłem wstępną przymiarkę i ranty wystają ale myślę,że będzie dobrze

Oponka 215 i 225 tylko jeszcze nie wiem jaki profil czy 35 czy 40 bo chce opone schować lekko

215/35 ładuj na wszystkie 4 :naughty: albo grubo albo wcale ! :wink:

ma być grubo :) na 215/40 też będzie fajnie

Opublikowano
  • Autor

Po przestudiowaniu tysięcy zdjęć prawdopodobnie będzie 35:wink:

Wczoraj przy okazji wymiany oleju zrobiliśmy z kumplem próbne hamowanie na drodze:naughty:

hamownia3.th.jpg

Opublikowano

ciekawy projekt sie zapowiada :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Naciągneliśmy 215/35 na 9,5cala bo kumplowi na 10cali nie wskakują i maja się "naciągnąć" na moich:decayed: Tak patrze na to i nie wiem sam czy szukać 225 czy brać 4x215:naughty: co Wy na to?

12032013106.th.jpg 12032013107.th.jpg 12032013108.th.jpg 12032013109.th.jpg

Opublikowano

osobiscie poszukalbym 225

Opublikowano

A ja bym zostawił 215 :kox: jest koxior :jerk:

Opublikowano
  • Autor

No to mamy 2:1 :decayed: jeszcze przez tydzień będe oglądał jak sie naciągają:whistling: ale na 205 do przodu już się nie dam namówić:grin:

Opublikowano

bierz te co naciagnałes:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.