Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)


Wajsik86

Rekomendowane odpowiedzi

a to całkiem możliwe,że nastawniki różnią się od siebie bo ja efekty miałem naprawdę ciekawe,tłoczek znacznie się różnił od tego z audi i jak dotąd najbardziej mi przypasował bo moment się fajnie rozłożył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie dałes wcale tak mało,bo nie kupiles prawej i lewej czesci podszybia.tylko sam ten odrzutnik z klapka.A tak sie nie da tego złozyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,tylko jest to zupełni inaczej wyprofilowane od strony silnika tam gdzie wkłada się to pod uszczelkę dlatego na razie odpuściłem bo nie chciałem druta robić.Wrócę do tego później bo poprawia to wygląd komory

edit 28.01

Wpadło ostatnio kilka gratów :P

Zawsze chciałem wskaźnik doładowania i w końcu jest i on,po kilku godzinach rzeźby w plastiku pasuje tam gdzie chciałem :D

boost1.th.jpg boostt.th.jpg

I chyba jak wszyscy nie mogę się doczekać wiosny,kupiłem boxa i średnia torbę megsa-podstawowe rzeczy się zmieściły ;) podziękowania dla Łukasza za torbe

26012013062.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przypadkowo wyrwane w dobrych pieniądzach przód 8.5j tył 9.5j początkowo do mnie nie przemawiało,ale myślę,że ładnie siądzie :wink:

3049579511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre koło wybrałeś, pare razy przewineło sie w galerii B5 na sedanie:wink: tylko chyba et30 tam jest, z przodu będziesz musiał nadkola ponaciągać i dobrą oponke nawinąć i bedzie bajka:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki:wink: et26 z przodu i et33 z tył robiłem wstępną przymiarkę i ranty wystają ale myślę,że będzie dobrze

Oponka 215 i 225 tylko jeszcze nie wiem jaki profil czy 35 czy 40 bo chce opone schować lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki:wink: et26 z przodu i et33 z tył robiłem wstępną przymiarkę i ranty wystają ale myślę,że będzie dobrze

Oponka 215 i 225 tylko jeszcze nie wiem jaki profil czy 35 czy 40 bo chce opone schować lekko

215/35 ładuj na wszystkie 4 :naughty: albo grubo albo wcale ! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki:wink: et26 z przodu i et33 z tył robiłem wstępną przymiarkę i ranty wystają ale myślę,że będzie dobrze

Oponka 215 i 225 tylko jeszcze nie wiem jaki profil czy 35 czy 40 bo chce opone schować lekko

215/35 ładuj na wszystkie 4 :naughty: albo grubo albo wcale ! :wink:

ma być grubo :) na 215/40 też będzie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przestudiowaniu tysięcy zdjęć prawdopodobnie będzie 35:wink:

Wczoraj przy okazji wymiany oleju zrobiliśmy z kumplem próbne hamowanie na drodze:naughty:

hamownia3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciągneliśmy 215/35 na 9,5cala bo kumplowi na 10cali nie wskakują i maja się "naciągnąć" na moich:decayed: Tak patrze na to i nie wiem sam czy szukać 225 czy brać 4x215:naughty: co Wy na to?

12032013106.th.jpg 12032013107.th.jpg 12032013108.th.jpg 12032013109.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy 2:1 :decayed: jeszcze przez tydzień będe oglądał jak sie naciągają:whistling: ale na 205 do przodu już się nie dam namówić:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...