Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy A4 ADR nadaje sie na TAXI ??


krzysparco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jezdze moja A4 od ok 6 m-cy na TAXI w sumie jest OK moze przydalo by sie wiecej miejsca ale nie jest najgorzej mam skory, kliatronic, automata, wiec po miescie spisuje sie dobrze.

Ale jakie jest wasze zdanie bo mysle tez o sprzedazy ale w sumie czesci tanie do garazu auto wchodzi wiec zima spokoj :P .

Zastanawiam sie czy nie wlozyc pare zl w styling zewnetrzny auta nie mowie o glebie itd ale cos zeby auto nie wyglodalo tak szaro :P

Pozdrawiam z Sanoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miejsca z tyłu na nogi w b5 a4 faktycznie jest mało... chyba ze kierowca ma max 170cm i fotel do przodu odsuniety na maxa to w tedy jak w a8 :) zawsze możesz odmłodzić autko jakieś ładne felgi lampy polift chromowane relingi jak nie masz... waże by kółka się kreciły i kasa z taxometru wpadała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej mialem na postoju Lagune II 1.9DCI demon latala jak glupia ale jakosc materialow wewnatrz jak na taxi za slaba ...

potem mialem e38 740ia z LPG to byl super samochod ale braki jakie u mnie w regionie maja mechanicy i gazownicy sprawily ze musialem sprzedac, a dokladnie zamienic wiec zamienilem za e39 2,5TDS ten silnik ze jest jakis nie halo to sa bajki ale auto bylo podnisczone wymagalo wikszych nakladow wiec zaminilem na swoje A4 ;)

Audi nie jest zle moze przy nim zostane lub wroce do BMW e39TDS lub LPG albo e38 z 2,8LPG :)

A chodzi mi w tym wszystkim o to ze nie przerażają mnie koszty utrzymana A4 bo sa male naprwde w porownaniu do innych :)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 w adr nie jest dorga w utryzmaniu jedynie w octavi zawieszeni z prozdu będziesz miał trwalsze i tańsze w naprawach ogólnie na taxi bardzo sobie chwalą nubiry 2 ostatni wpust i leganzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze a4 za mala...w taxi chyba chodzi o wygode pasazerow a z tylu w a4 ciasno lepiej a6 c6 moze 1.8 T + LPG albo 1.9 130ps + chip :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B5 nie powinno być przeznaczone na taxe... Nie wolno bezcześcić tego auta :decayed: Jakieś tam bmw czy mercedesy to jak najbardziej do czarnej roboty się nadają bo ich nie szkoda ale A4 B5? :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WR też kilka b 5 widziałem lata na taxi ale fakt faktem że na tyle nie ma za dużo miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...