Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Moje 4 kółka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wreszcie coś napisze bo ogólnie to mam nie za dużo czasu.Jeśli mi sie uda to zamieszcze pare fotek. :naughty:

63e7e779509ad10e.jpg

ef9bdab27c55e8fe.jpg

0fbc69a97b1c0051.jpg

3230b5fcb73db19f.jpg

ea517c4fbec2fbab.jpg

9b65611e8860b1b1.jpg

Opublikowano

spoko auto tylko pewnie zaraz zacznie się najazd za: brewki, gril, lexusy, " płetwe na dachu" hahhaha

Opublikowano

Tak masz rację,wszystko kwestia gustu :) jeśli koledze się podoba :gwizdanie:

Przywykliśmy nie robić z naszych A4 ....

Podobają mi się felgi :th: ciekawie wygląda gril :mysli: spoiler bardzo ciekawy :th:

A środeczek :mysli:

zdecydowanie lampy tył NIE i ala :polew: ANTENA :polew:

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Wszystko ładnie pięknie gdyby nie te światła ale jak koledze sie podoba to dobrze ;)

Opublikowano

Zgadzam sie z powyższym zdaniem kumpla ;)

No ale też trzeba mieć to nauwadze że kazdy ma swój gust :)

Ważne że właścicielowi się podoba :)

Pozdro ;)

Opublikowano

Zmien sobie prefix w temacie bo ASN to jest 3 litrowa jednostka.. :gwizdanie:

Opublikowano

Chrysler Edition. :gwizdanie: :cool:

Fajne wozidlo ale lexusy... nie pasuja. :no:

Opublikowano

Kurcze nikt Ci o grill nie pojechał :gwizdanie:a tak serio mi się samochód podoba :th: jedynie te lampy z tyłu :thumbdown: zmien moze na led. Te juz dawno wyszły z mody :naughty: ale to Twoje auto a to moje zdanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Troszkę mi pojechaliście :mysli:Ale takie jest Wasze zdanie dzieki za szczerosc chyba se cos zmienie :naughty:

Opublikowano

Troszkę mi pojechaliście :mysli:Ale takie jest Wasze zdanie dzieki za szczerosc chyba se cos zmienie :naughty:

Pojechali troszke.....ale to wszystko w dobrej wierze..... :th:

Sliczne auto.......troszke malych zmian i bedzie gicior :)

Opublikowano

Brewki, grill i lampy z tyłu dramat :thumbdown:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Własnie takich felg szukam, puki co na allegro komplet 2k zł, czaje się i czaje ale za mniejsze pieniążki.

Opublikowano

Własnie takich felg szukam, puki co na allegro komplet 2k zł, czaje się i czaje ale za mniejsze pieniążki.

Zapytaj Trzenia on zmienia felgi :naughty: może Ci tanio sprzeda :hi:

sorry za OT

Opublikowano

świetne felgi!! też takie bym chciał ( łatwe do utrzymania w czystości, z powodu braku małych szczelin:P) :rolleyes: A napisz coś o wyposażeniu i jak będziesz miał czas to umieść fotki wnętrza... :)

Opublikowano

bardzo ładne autko, szczególnie uroku dodają felgi - imho nalepszy wzór audi :good:

ale te lampy są koszmarne :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 11:45 _________________________________________________

Własnie takich felg szukam, puki co na allegro komplet 2k zł, czaje się i czaje ale za mniejsze pieniążki.

1750 :>

http://allegro.pl/item396121723_nowe_alufelgi_do_audi_a3_a4_a6_tanio_rewelacja.html

Opublikowano

Brewki , lampy na tyle , pokrowce na zagłówki , grill :sick3:

Do Audi to jakoś nie pasuje :)

Opublikowano

Jedynie co mi sie podoba to Fele :wink4:

Lampy tylnie to ale w Calibra Team a nie w Audi sorry ale nie podobają mi się, przydała by sie gleba autka o jakies 20-30 mm bo strasznie wysoko stoi...

tyle z mojej strony

pozdrawiam

Opublikowano

OMajGad :decayed:

tylne lampy , pokrowce na zagłówki, płetwa rekina z dachu i brewki w kosz :naughty:

cała reszta super :decayed:

Opublikowano

Kolego daniel2207 te "lexusy" były modne jakieś 3-4 temu jak myślisz nad tego typu lampami to pomyśl nad takimi :naughty:

43c8c261d97f810cm.jpg

Oprócz tego co napisali wyżej koledzy to jeszcze dokładki do pomalowania :)

Ale najważniejsze że tobie sie podoba :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.