Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o tych kołach


Cyrkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proszę o opinie na temat tych kółek oczywiście proszę się nie sugerować cena :) chodzi o wzór felgi.

Mają one podejść do a4b5 18"

@@KOMPLET FELG AUDI A4,A6,A8 18"ORYGINALNE@@ (2543893157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzór faktycznie oklepany, co nie znaczy że zły... w polerce na B5 może się fajnie prezentować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrkiel, osobiście mi te felgi nie podchodzą pod A4. Bardziej bym je widział w A8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Twojej okolicy nikt nie śmiga na takim felunku to zawsze możesz założyć a jak Ci się znudzą po sezonie to sprzedać i coś innego kupić, na całe życie felg nie wybierasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło eleganckie,tyle,że jakiś czas temu były wszędzie i w różnych rozmiarach jednak większość chińskich modeli przeszła już recykling.

Jeśli bym miał teraz B6,to zakładał bym takie koło oczywiście 19',to ori rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ten wzór to odpuść sobie te z linku który podałeś, ponadto te dekielki nie są od tej felgi...

Co do samych felg to racja, jeździ ich po drogach sporo, do tego część w VW. Sam obecnie posiadam takie w swoim czarnuchu i nie narzekam, szczególnie koło fajnie wygląda w czasie jazdy :naughty:

Jednak gdybym myślał o jakiś felgach, to te s-liny bym odpuścił sobie... kupiłbym chyba rotory... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle ze felgi oklepane , ale ja bym je załozył bo naprawde dobrze wygladaja ,zwłaszcza podczas jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FELGA ALUMINIOWA AUDI A3 8P0 5x112 7,5x18ET54 (2575761924) - motoAllegro - to jest coś pięknego jak dla mnie, tylko że to z A3 wiec dystans konieczny

FELGI ALUMINIOWE VW AUDI 5X112 18" ORYGINALNE (2624471936) - motoAllegro - no i ja w takie celuje, piękne flaty.

A te "slajny" to odpuść, za dużo tego jest na naszych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FELGA ALUMINIOWA AUDI A3 8P0 5x112 7,5x18ET54 (2575761924) - motoAllegro - to jest coś pięknego jak dla mnie, tylko że to z A3 wiec dystans konieczny

FELGI ALUMINIOWE VW AUDI 5X112 18" ORYGINALNE (2624471936) - motoAllegro - no i ja w takie celuje, piękne flaty.

A te "slajny" to odpuść, za dużo tego jest na naszych drogach.

mi się oba wzory podobaja :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... udało mi się szarpnąć te koła w dobrej cenie (moim zdaniem) dałem 1200zł za 5szt z oponami !!! :decayed: trochę pośmigam i zobaczymy co zrobię na wiosenkę :banan:

poniżej fotka założone już na mojej Aśce :D

http://imageshack.us/a/img593/6894/dscn0199d.jpg

Pozdrawiam dzięki za odpowiedzi...:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara :thumbup1: 1200 to fakycznie mało dałeś jak za 5szt z oponami. Teraz Aśke niżej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...