Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18


Matek

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł więc czas bym i ja pochwalił się swoją Audiolką. Poszukiwania autka zajęły mi trochę czasu, ale chyba było warto. Auto zakupione niedawno, poprzedni dupowóz to A4 B5 1.6 ( :facepalm:) ale mimo wszystko jakiś urok to miało w sobie, że zdecydowałem się na kolejną B5-tke. :decayed: Autko z roku 2000, a co ważne wkońcu upragnione TDI. Silnik AJM :kox:

Przeprowadzone Mody + Naprawy

2012-2014
- zmiana końcówek wydechu ZROBIONE
- wymiana kompletu wahaczy ZROBIONE
- wymiana rozrządu ZROBIONE
- zmiana felg na coś konkretnego '18 ZROBIONE FLAT FIVES '18 225/40 + DYSTANS 17MM NA TYŁ
- jakieś konkretniejsze Audio ZROBIONE Alpine iDA-X311 + Ogarnięty komplet głośników
- zaślepienie EGR ZROBIONE
- Czyszczenie turbosprężarki AJM ZROBIONE
- Usunięcie katalizatora ZROBIONE
- PROGRAM NA MOC! ZROBIONE :naughty:
- Wymiana przegubów ZROBIONE
- Zawieszenie Gwintowane ZROBIONE FK SILVERLINE
- TURBO AWX :naughty:ZROBIONE
- Białe fotele w skórze ZROBIONE :kox:
- Polerka lakieru + Wizyta w CAR SPA ZROBIONE
- korekta programu na AWX ZROBIONE 162 HP/370 NM
- grill RS4 ZROBIONE
- FIS ZROBIONE :kox:
- Nowe oponki NANKANG 215/35 '18 ZROBIONE

Wyrzucić ścieme szyb :facepalm:ZROBIONE

Po przygodzie z lisem 12.11.2014 troszke się musiało pozmieniać..

Zmiany 2015:

- Auto pomalowane na białą perłę ZROBIONE

- Dach pomalowany na czarną perłę - ZROBIONE

- Zderzak z S4 ZROBIONE

- Pomalowanie dokładki tylnego zderzaka w kolor ZROBIONE

- Wymiana rozrządu ZROBIONE

- Wymiana miski olejowej ZROBIONE

- Wymiana wszystkich filtór, olejów ZROBIONE

- Lampy Bixenon ZROBIONE

- Znaczek DOPE na tylną klape ZROBIONE

Plany 2015

- Progi S4

- GRILL RS4

- Głośniki 165 mm na przód

- Dekory

- Duże lusterko Prawe

- Oświetlenie LED do środka

- Gałka z A3 8P lub S4 B5



Poniżej przedstawiam kilka fotek: POCZĄTEK 2012

AUDIOLA4.jpgAUDIOLA3.jpgAUDIOLA5.jpg AUDIOLA.jpg

2014:

10620721_932273466789506_5534828622902821501213_839119789438208_464859589_o.jpg


2015:

DSC_0048_zpsw5nu5gn9.jpg

Edytowane przez Matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny Audik! Plany dobre! na 160km, to tylko wystarczy Ci T.Awx + program :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie mylisz :naughty: Póki co muszę się uporać z problemem ze spryskiwaczami do xenonów bo coś nie banglają tak jak powinny. W przyszłym tygodniu planuję założyć jakieś fajne końcówki tłumika. :decayed:

Aaaa.. I nie wiem czy na fotkach ktoś dostrzegł, ale grill jest lekko wyłamany w jednym miejscu. Za jakiś czas planuję go wymienić ale póki co do głowy wpadł pomysł by pomalować go na biało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny AJM:wink: ja bym nie dawal turba jak chcesz 160km, spokojnie programem wyciganiesz nie duzo mnie, ja osobiscie mam w AJM 155ps na samym programie a pare ps wiecej=cena za wieksze turbo a pozniej chcac wiecej wtryski nie wydola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slava4tdi, a ile dawałeś za program i gdzie? możesz zarzucić cene na PW, póki co trzeba mamony zarobić albo na barbórke także program to troche odległy temat ale warto już wiedzieć na przyszłość :wink:

kkrawat, chyba się z tego wyleczyłem prędzej niż poważnie zainteresowałem. Mam sporo do zrobienia w środku, ale póki floty nie ma trzeba cierpliwie czekać..

Dziękuję za zainteresowanie tematem :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krosnie u wschodzacego machera ze tak powiem, juz kilka lat dziala w tym temacie a teraz bedzie otwieral zaklad z prawdziwego zdarzenia a dalem 500 pln i jestem zadwolony gdzie wczesniej zabulilem 900pln za zjebany program:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci, że za***isty wynik jak za takie pieniądze. Trzeba będzie ogarnąć temat. Jutro zamawiam te końcówki wydechu KOŃCÓWKA WYDECHU, TŁUMIKA - KWASÓWKA PROMOCJA (2574665578) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. także niebawem pochwale się jak wyszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem zadowolony, przed zrobieniem programu zainwestuj we wskaznik doladowania turbo-mi osobiscie uratowal turbo bo wczesniejsza firma jak zrobila program to mialem tylko 132ps i 348Nm i turbo dmuchalo do 2bar:kwasny: i stwierdzili ze turbo malo wydajne i traci moc i wiecej nie da sie zrobic, wiec wykasowalem program i zrobilem ten ktory teraz ma 155ps i 312Nm, malo Nm ale na moje zyczenie, wole miec dluzej sprzeglo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest temat do modów, plus, że już siedzi na jakiejś glebie:decayed: miłego rezania:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, zakładaj! Forum tylko zyska :decayed: a nad autkiem trzeba popracować.. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz...a kto by chciał taką kozę oglądać:embarrassed:

nic specjalnego...takie zwykłe niczym nie wyróżniające się a4:whistling:

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz...a kto by chciał taką kozę oglądać:embarrassed:

nic specjalnego...takie zwykłe niczym nie wyróżniające się a4:whistling:

:decayed::decayed:

nie świruj, pokazuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko na chwile obecną dostało komplet nowych wahaczy firmy MasterSport :decayed: Póki co jest dobrze i absolutnie nie narzekam. Furka została także zalana olejem MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 (podziękowania dla użytkownika dzik). Kolejnym priorytetem będzie rozrząd.. Po głowie chodzi także pomysł zmiany dokładki od leona pod przedni zderzak ale czas pokaże.. Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Witam, po zimie czas na małą aktualizacje

w ślicznotce zostały wymienione w ostatnim czasie:

-pasek rozrządu Contitech

-napinacz paska Ina

-rolka prowadząca Ina

-napinacz hydrauliczny Ina

-pompa wody SKF

-termostat Wahler

Postanowiłem wziąć się także za nagłośnienie dzięki czemu zakupiłem

- ALPINE IDA-X311

- Wzmacniacz 2-kanałowy RENEGADE REN-550s

i teraz pytanko.. Radio podpiąłem już jakiś czas temu, natomiast wzmacniacz nadal leży jeszcze w kartonie. Czy jest sens podpinania go pod seryjne głośniki? Jeśli nie to na oku mam skrzynke JBL 1100 WAT. Da rade już taki zestawik?

W planach na następne tygodnie zmiana felg + ich malowanko, ogarnięcie końcówek tłumika i.. MOC :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko na chwile obecną dostało komplet nowych wahaczy firmy MasterSport :decayed: Póki co jest dobrze i absolutnie nie narzekam. Furka została także zalana olejem MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 (podziękowania dla użytkownika dzik). Kolejnym priorytetem będzie rozrząd.. Po głowie chodzi także pomysł zmiany dokładki od leona pod przedni zderzak ale czas pokaże.. Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Witam, po zimie czas na małą aktualizacje

w ślicznotce zostały wymienione w ostatnim czasie:

-pasek rozrządu Contitech

-napinacz paska Ina

-rolka prowadząca Ina

-napinacz hydrauliczny Ina

-pompa wody SKF

-termostat Wahler

Postanowiłem wziąć się także za nagłośnienie dzięki czemu zakupiłem

- ALPINE IDA-X311

- Wzmacniacz 2-kanałowy RENEGADE REN-550s

i teraz pytanko.. Radio podpiąłem już jakiś czas temu, natomiast wzmacniacz nadal leży jeszcze w kartonie. Czy jest sens podpinania go pod seryjne głośniki? Jeśli nie to na oku mam skrzynke JBL 1100 WAT. Da rade już taki zestawik?

W planach na następne tygodnie zmiana felg + ich malowanko, ogarnięcie końcówek tłumika i.. MOC :evil::evil:

Moje zdanie znasz...:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacza nie podpinaj pod seryjne głośniki bo to nic nie da, z tych głośników więcej nie wyciągniesz.

Ten wzmacniacz nie uciągnie tej tuby w sedanie tym bardziej nie będzie efektu.

Jak chcesz żeby dobrze banglało to zapodaj taką tubę

Skrzynia Blaupunkt GTb 1200SC (3109190418) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i do tego wzmacniacz blaupunkt 800 albo 850WATT

Do 400zł kupisz komplet a grać będzie kozacko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...