Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18


Matek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciagac tajle, posprzedawac a reszte zezlomowac? No tak chciałem, ale dzis mi sie obiło o uszy ze waga sie musi zgadzac z tą z dowodu rejestr. a jak sie nie zgadza to za kazdy kilogram trzeba placic jakies grosze' [?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura waży więcej niż w dowodzie, ale nie wiem czy tyle więcej, zawsze możesz zakręcić się koło jakiegoś tam kwitu z zezłomowaniem za flaszkę, a to zostanie po sprzedaży pociąć i wyzłomować jako złom użytkowy, troche nie fajna opcja ale jak oni chca dymac za dopłate brakujących kilogramów to mozna to tak rozegrać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawrzucasz jakiegoś starego złomu i po sprawie :D albo wyciągnij co bardziej wartościowe a auto ogłoś na all czy olx. Ja tak zrobiłem i parę złoty zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek szkoda auta. Ważne że wszyscy cali
Jeśli chodzi o graty to mam całkiem sporo. Stołki (placki) jakieś tam zawieszenie 1BA i inne.
Pisz co potrzebujesz a dam ci cynk co mam co by się "waga" zgadzała
Lampiszcza i inne też by się znalazły ze 3 komplety <lol>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się naprawiać auto. Auto pali, silnik nie dostał, prowadnice lekko wygięte ale do naciągniecia. Za bardzo kocham by to zezłomować :lol: Także biorę się do poszukiwań części, ewentualnie jak ktoś coś wie na temat jakiegos angola lub S4 angola to walic na PRIV

bediks, przy 150 wpadł mi lis, odbiłem (głupi ja) w prawo, kontra w lewo, wpadłem w poślizg i skończyłem na barierkach. Moja w siniakach,mi natomiast nic nie ma, boli mnie tylko ten mandat jak cholera. Ale przede wszystkim najważniejsze, że narzeczona cała i zdrowa bo siniaki do tygodnia znikną

-imie nazwisko sprawcy

- imie lis, nazwiska nie znam

5 pkt 220 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo dobrze ;)
Ja mogę Cię poratować przedliftowymi lampami na przód tylko musiał bym sprawdzić czy z kierunkami są. wiem wiem nic ci to nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuje temat od dłuższego czasu i ciesze się że postanowiłeś ratować auto :thumbup1: na zdjęciu nie wygląda jakby miał odpalić :decayed:

a co do tego że odbiłeś w prawo to miałem podobną sytuacje kilka razy i to jednak jest odruch- nic nie poradzisz :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze ze Wan ni cnie jest ;) ratuj fure bo dawala duzo blasku:) a jak to mowia "stłuczka czy kolizja jest matka tuuningu';) DASZ RADE !;)

ł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne furku:) działaj bo wszystko da sie odbudować. Powodzenia

Drogi ten lis, chociaz narzeczoan futro ma :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie z tego yebanego lisa z tylko z bershki haha

Czesci juz u mnie, blacharka juz kompletna, po cichutku zastanawiam się nad zmianą koloru całego auta :jerk:

Edytowane przez Matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...