Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN ] 18' RS6, gwinty, polifty i inne dupere.... by ..::KoNik::..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to jest 1:1 bo moja młoda woli pierwszą opcję :grin:

Opublikowano
no to jest 1:1 bo moja młoda woli pierwszą opcję :grin:

Młoda wie co dobre :hi: Tylko Rs6 :naughty:

Opublikowano

mi też podchodzi bardziej pierwsza opcja:wink:

Opublikowano

tylko i wyłącznie RS6 :decayed: dobrze że sprzedałeś te Dezenty bo słabiutkie były bardzo :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dezenty ni były planowane :naughty: pewien starszy pan kupił a3 z 2008r... i dostał do niego te alu... przypadkiem kiedys w pracy mi powiedział, ze ma duze koła w domu ale on nie bedzie wozu drabiniastego robił i jezdzi na 16'... wziołem je, bo jak mi powiedział cene to nie mogłem nie brac.... :kox: Sprzedałem z bardzo dobrym zyskiem :wink:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

No i po sprawie... letnie byty zakupione :peace:

18x8 rs... + oponki Dunlop Sp przod 215/40 tył 225/40 :wink:

Wiem na bank, że wpadną dystanse... ale jakie to będe mierzył jak już będe je miał w domu...

3039409197640x676.jpg

---------- Post dopisany 03-03-2013 at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 18:51 ----------

No i dalsze zbieranie fantów... :wink: Powoli już mi się robi mała graciarnia...

Poliftowy grill z czarna ramką...

201303011905081zps0dd87.th.jpg

Komplet dolnych listw drzwi... raz, że moje po kolejnej zimie już są słabe, a dwa że chodzi mi po głowie malowanie ich i dokładek w kolor budy :naughty:

3052077088.th.jpg

Białe boczne kierunki... wiadomo dlaczego... :wink:

3028653520.th.jpg

W moich rs6 dekielki byłu już słabe, więc kupiłem i to nowe...

3061845896.th.jpg

Plany na montowanie tego wszystkiego to next weekend.... bo już mnie skręca :decayed: a na bank to gleba i koło... bo to priorytety...

Opony jednak przod 215/40 tył 225/40

Opublikowano

także stawiam na RS6

Opublikowano
  • Autor

Nie ma już co stawiać... :decayed: w wcześniejszym poście napisałem, że rs6 już zakupione... czekaja na montowanie... :wink:

Teraz szukam tunelu z polifta...

Opublikowano
Opony jednak przod 215/40 tył 225/40

dlaczego taka mieszanka skoro wszystkie felgi są 8J?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

szczeże..? Miałem dwie nowe 225/40, a na alu były 215/40 i dwie tez super a reszta słabsza... :decayed: dlatego narazie bedzie tak... wizualnie lepsze 215/40 ale zobaczymy jak to będzie w praktyce i jezdzie mojej żony... :wink:

kolega DudsA4 miał dokładnie taką konfigurację...

mg1153cr2.th.jpg

---------- Post dopisany 24-03-2013 at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-03-2013 at 18:19 ----------

Nic nie pisze ale cos tam siedziejesie :decayed:

Audi trafiło do zaprzyjaźnionego serwisu.... temat: ma być lala.. i zrobili... ale skazowali 1/3 wartości :kwasny:

w skrócie:

- naprawa turbiny

- uszczelnienie silnika

- Termostat Wahler

- 2x tuleje belki tylnej

- uszcz. pokrywy simer. przod

- simering 32x47x10

- pasek rozrz. Conti

- uszcz. pokr. zaworów Elring

- uszcz. misy olejowej Elring

- amortyzatory bilstein

- odma

- olej Castrol

- osłony amortyzatora

- koło alternatora

- filtr paliwa Bosh

- filtr oleju

- filtr powietrza bosh

- pompa wody

- rolki

- płyna chłodniczy

- tarcze ate

- klocki ferodo

- płyn hamulcowy

- wahacz gorny

itp.

Sprzedałem 215/40 i jednak przod 225/40

poza tym zamontowałem...

- nowe listwy dolne drzwi

- gril polift czarny mat

- białe kierunki w błotniki

- lekka gleba :decayed:

czekam na wiosne by montować dystanse i 18'.... a tu mam nadzieje ostatnie zimowe foto

beztytuuuqr.th.jpg

Opublikowano

same zmiany na plus :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj kozystając z pogody pierwszy raz przymierzyłem RS6... :decayed:

Z efektu jestem mega zadowolony... szkoda tylko, że zaraz musiałem je zdejmować... :kwasny:

autko stoi na nierównym terenie więc tym sie nie sugrtowac :naughty:

Narazie takie zdj. z niemytym wozem... będzie pogoda i wreszcie wiosna to jakieś ładną sesje się ogarnie :wink:

img0586yp.jpg

img0587ll.jpg

img0588.JPG

img05906.jpg

Pozdrawiam... :wink:

Opublikowano

masz na odwrót oponę założoną tylnym w kole chyba

Opublikowano
  • Autor

haha... jaki spostrzegawczy... :decayed: tylko przymiarka była... nie zwracałem uwagi... tylko brałem te co pod łapą :wink:

Opublikowano

jakie dystense założyłeś? Tylko na tył?

Opublikowano
  • Autor

Na tych zdj jest bez dystansow :wink:

Będę przymierzał 12mm i 17mm bo mam możliwość pożyczyć... Wtedy zdecyduję

Opublikowano

dużo roboty Cie czeka :) ale jak ktoś ma zacięcie to zrobi sobie od A do Z co chce bez problemu szybko i sprawnie

kolor srebrny moim zdaniem najlepszy kolor do audi a4 b5 :) sam taki mam haha :D

a wracając do auta wygląda na schludne i zadbane

pozdr

Opublikowano

ładny srebrzak ;) o ile go posadziłeś na dół??

Opublikowano
  • Autor

Obecnie auto stoi na amorach 1BE + sprezyny -40/40 Jamex...

Ale powoli rozgladam się za gwintem... :wink:

Opublikowano

Nieźle. Zmiany efektowne. pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.