Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot Białystok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z mojej strony to ja sie pisze. Mamy juz zarezerwowane pokoje w domkach "Czar Natury" , Nowinka. Takze jak cos to piszcie gdzie mozemy sie spotkac :hi:

Opublikowano
  • Autor

Pawełku, tak wpisujesz tu wpisujesz i kusisz :wink: porozmawiam z Żoną jeszcze może dołączymy jakiegoś :drinks:razem wypijemy

Opublikowano

Mariusz, potrzebuje bardzo pilnie resetu mózgowego od pracy i miasta, podobnie i szwagier dlatego wybralismy takie zaciszne miejsce :wink: Zastanowcie sie pożadnie, hehe. A i spożyc cos bedzie mozna obowiązkowo :decayed:

Opublikowano
:hi: To jak tam Panowie, wpadacie w długi weekend do Augustowa ? :wink:
Opublikowano
  • Autor

Ja niestety nie. Brat ma 18-tkę i zapraszał a więc wypadało by pojechać.

Opublikowano

A innym jak pasuje ? :wink:

Opublikowano

No ja bede w Nowince dłuuuuuuuuuuugi weekend. To jak cos to mozemy sie gdzies styknac ;)

Opublikowano

Ktoś jeszcze z BI będzie ? Spotykamy się w niedzielę o 16 w Augustowie pod Kauflandem, skąd pojedziemy w jakieś inne ciekawsze miejsce :wink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie / Panie :hi:

Chłopacy z forum pozwolę sobie napisać audiklubpodlasie organizują spot 1 Września

parking przy Domku Napoleona wylot na W-wa godz: 13:00

Kto by się pisał to zapraszam byłoby nas troszkę więcej :wink:

Opublikowano

Hmm to jakieś 400 metrów ode mnie więc będe na 99 %

Opublikowano
  • Autor
Hmm to jakieś 400 metrów ode mnie więc będe na 99 %

Cichy czekam / może w końcu zobaczę twoje monstrum :shock3:

Opublikowano

He jakie tam monstrum, tosz to 1.6 na koksie :))

Opublikowano
He jakie tam monstrum, tosz to 1.6 na koksie :))

+ 1.8 TQ :grin::grin::grin::grin: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Opublikowano
  • Autor
He jakie tam monstrum, tosz to 1.6 na koksie :))

chciałby ja mieć takie 1,6 na koksie :wink:

Opublikowano

Drodzy Panowie !

Pozwolę sobie przedstawić się raz jeszcze ;-) jestem nowy - Łukasz - Audi A4 B6 3.0 V6 z miłą chęcią przybędę na spotkanie 1 września ;-)

Opublikowano
Drodzy Panowie !

Pozwolę sobie przedstawić się raz jeszcze ;-) jestem nowy - Łukasz - Audi A4 B6 3.0 V6 z miłą chęcią przybędę na spotkanie 1 września ;-)

Siemka :hi: Proponowalbym sie przywitać teżna głownym ;)

Opublikowano

Postaram się zawitać:wink:Aten parking po drugiej stronie ulicy tak?

Opublikowano
  • Autor

Przy białym kościele. Na przeciwko szyb NORD GLASS dawny JAN

Opublikowano

Panowie, jest ktoś w stanie usunąc mi z ECU 2 sondę lambda ?

Właśnie wybebeszyłem kata i szukam osoby która by się tego podjęła.

Opublikowano
  • Autor

Poszła wiadomość na PW na forum oficjalnie nie będę pisał kto co i jak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.