Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

SI, wypłuło 300... ale trzeba pare rzeczy poprawić, muszę wywalić filtr stożkowy poprzedniego właściciela bo jest cały usyfiony i pewnie przepływkę już też szlag trafił... póki co wymieniam na zwykły filtr (Tylko muszę obudowe dostać ), wymiana przepływki, świec i wtedy sprobujemy znów :)

Opublikowano

a powiedz mi realne koszty utrzymania tego wozu bo ja mam pragnienie kupic taka zabaweczke

Opublikowano
  • Autor
a powiedz mi realne koszty utrzymania tego wozu bo ja mam pragnienie kupic taka zabaweczke

ja to auto mam stosunkowo krótko, bo od początku wrześnie i jak do tej pory żadnych nieoczekiwnych kosztów, zapytaj innych użytkowników na naszym forum takich jak, pinczi, winczako, streetrace, lagadula, zwierzakfm, oni mieli/mają s4b6, myślę że dużo wiecej są w stanie powiedzieć na temat kosztów utrzymania ;):hi:

Opublikowano

Joker wyeliminował burczenie w BOSE ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Joker wyeliminował burczenie w BOSE ? :naughty:

skąd wiesz ? ;P wiesz co wyeliminował , ale teraz lewy przedni głośnik - w drzwiach od kierowcy - nie gra :kwasny: joker twierdzi, że wzmak jest j**nięty, bo jak odepnie "coś tam" to głośnik gra... ale buczy, a jak nie buczy to nie gra :facepalm: już mam po uszy tego bose :kox:

Opublikowano

Bo byłem u niego... :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mały filmik z pierwszych zimowych szaleństw :)

Opublikowano

Ten dźwięk... :jerk:

Opublikowano

hehe ;)) zazdroszcze, bo torun jest chyba jedynym miejscem w polsce gdzie nie ma sniegu.... :( a bez sniegu troche żal opon...

Opublikowano

fajna eska :kox:

Opublikowano

Ta eSa ładnie jeździ :naughty: ciekawe jakim kosztem... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
:shock3::slina: omg, zbieram na turbo... :slina: 552KM 715Nm
Opublikowano
:shock3::slina: omg, zbieram na turbo... :slina: 552KM 715Nm

Tutaj masz wykres: http://www.proturbo.com.pl/gfx/w1.jpg

Tak to wygląda pod maską: http://www.proturbo.com.pl/gfx/w_fota_silnik.jpg

A tu zrealizowano ten projekt: http://www.proturbo.com.pl/index-1.html Wszystko made in Poland :decayed:

Opublikowano

To jest turbo czy biturbo?

Robili moze V6 3.0 ? :)

Opublikowano
To jest turbo czy biturbo?

Robili moze V6 3.0 ? :)

To jest chyba turbo (w linku, który podałem wcześniej, możesz zobaczyć jak to wygląda pod maską - turbo jest w okolicy filtra powietrza).

Opublikowano

piekna eska kolego :slina::slina::slina:

ja zamiast pro turbo pakowalbym takiego moda jak tutaj

MRCTUNING SUPERCHARGED B7 RS4 on Vimeo

koszt jedyne 10k funta :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:shock3::slina: omg, zbieram na turbo... :slina: 552KM 715Nm

Tutaj masz wykres: http://www.proturbo.com.pl/gfx/w1.jpg

Tak to wygląda pod maską: http://www.proturbo.com.pl/gfx/w_fota_silnik.jpg

A tu zrealizowano ten projekt: http://www.proturbo.com.pl/index-1.html Wszystko made in Poland :decayed:

Dzięki :hi: Już zdążyłem dojechać te zdjęcia, wygląda to bardzo dobrze :kox: Napisałem do nich maila z pytaniem o koszta ale póki co bez odpowiedzi, ale przyznam, że wynik bardzo kusi...

piekna eska kolego :slina::slina::slina:

ja zamiast pro turbo pakowalbym takiego moda jak tutaj

MRCTUNING SUPERCHARGED B7 RS4 on Vimeo

koszt jedyne 10k funta :decayed:

Widziałem to kiedyś :D generalnie koszta moda nie są wcale takie duże w porównaniu do wartości RS4 B7 (ceny zakupu), ale zejdźmy na ziemię, nie wrzucę w auto jego drugiej wartości :P jak dla mnie propozycja od PROTURBO jest jak narazie najlepsza :) no tylko cały czas poczekam na cenę obstawiam w granicach 10-15k PLN

Opublikowano

10-15k lepiej jak 10k funa

Opublikowano

Więc pozostaje nam czekać jak Twoje S4 będzie posiadać 500+KM, gdy będzie to koszt 10-15 tys ?? :naughty: Czy odpuścisz temat :wink:

Opublikowano
  • Autor

pożyjemy zobaczymy :) zanim uzbieram taką kase, to pewnie 10x zmienią się priorytety więc nie chce nic obiecywać, ale pomarzyć można;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.