Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym slowem nie ma o tym mowy? Ehh to bede dalej na 15 stalowych smigal ;(

dokladnie :decayed:

felga 17'' to i opona taka......

nie wiem skad taki pomysl Ci przyszedl do glowy, zeby na 17'' felge zakladac 15'' opone.... :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jakis mozg w bmw zmienial felgi 15" na 16" i twierdzil ze guma taka sama bedzie. Na logike wydawalo sie to niemozliwe ale wolalem sie upewnic. A jak z jazda na 17"? 1.8T nie jest za slaby na taka duza srednice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pare ladnych sztuk....

http://moto.allegro.pl/item378884702_super_alu_felgi_audi_17_cali_opony_michelin.html

spoko bo ori + tradycyjny wzor

Ten koleś odda je za 1100 zł ..a moze i za 1000 wyrwiesz ..ale co z tego jak to ma ET 56 ..od A3 ..wiec lipa :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jakis mozg w bmw zmienial felgi 15" na 16" i twierdzil ze guma taka sama bedzie. Na logike wydawalo sie to niemozliwe ale wolalem sie upewnic. A jak z jazda na 17"? 1.8T nie jest za slaby na taka duza srednice?

1.8T da sobie rade z 17'' :)

Ja mam 1.9 TDI i smigam na 17 bez zadnego problemu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z jazda na 17"? 1.8T nie jest za slaby na taka duza srednice?

Ludzie smigaja 110 konnymi na 17 i jest dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to troszke poczekasz bo ja kupuje w next sezonie ;( Teraz przesmigam na stalowkach kupie sobie ladne zimowki a na lato ori 17 :kox:. Teraz mam jeszcze wydatek bo puszczam mieszek w skorke galeczke i kierke (pozatym sesja....). Mieszek wyszedl pięknie :naughty::kox: Kiery nie wymieniam bo w a4 z 96 jakos mi sie nie widzi ta 3ramienna....tzn pewnie i ladna ale jakos tak przesadzone to jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie chce mi się wierzyć, że furka ma zaledwie 70 tyś przejechane. 3 tygodnie temu kupiłem A4 w kombiaku z przebiegiem 197 tys km (sprawdzone na VAGu) i naprawde wnętrze jej mniej i t dużo styrane niż w Twojej. Mieszek od skrzyni jest tylko delikatnie pękniety a nie stary.

Ale tak jak piszą koledzy - nawet jeśli ma 200 albo i 300 tyś a jest dbane i serwisowane to zrobie jeszcze drugie tyle bez pierdnięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze ladna mam taka w a6 :) ale to nie jest a4 z 98/99r tylko czyste 95...(tzn 96 ale stary srodek)

Auto ma przejechane 70 tys. i nie chce mi sie juz sprzeczac. Wygladal jak wygladal bo nie ukrywalem iz byl zaniedbany. Teraz jest bardziej niz ok. Slonce bardzo niszczy i postarza. Mechanicznie to to jest salon. Optycznie dodam zdjęcia bo juz troszke sie uporalem z brudem. [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 06:00_________________________________________________Witam wszystkich ponownie :gwizdanie:

Troche się bawiłem autem i podciągnołem go nieco estetycznie. Zdjęia robione nocą przy lampie więc widac bród itp :wallbash::evil: Postrzątam na wiosne :kox:Chyba ze sie szybciej cieplej zrobi.

Znikło stare drewno a jest ciemny carbon + blenda na srodek czarna, wymiana boczków( temte mi nie pasowały do siedzen :) ) kolor znalesc idealny jest nierealne.... takze pod swiatlo delikatnie widac odcien - przy lampie równierz jak najbardziej :rolleyes: za dnia jak Ktoś nie wie ze bylo wymieniane nic nie odróżni :good: Nowe radio nowy sub i takie tam :)

Co się zmieniło:

- radio dvd jvc

- sub jbl (bylo diy magnata i calkiem niezle to buczalo) przyjemnie sie go słucha - troche miśkowaty jest

- ramka na konsoli

- listwy

- boczki

- instalacja cyków canton - zjarałem je ostatnio i wróciłem do kopółek VW-audi :kox:

- wyczyszczenie komory silnika - troche musze jeszcze ogarnąć ale nie ejst zle

- nowe turbo, dv i duperele

Co w planach....

- Przód na dobrych kickach + wytłumienie

- tył wytłumienie blendy

- wymiana prawego pasa bezp. (juz jest czekam az sie cieplo zrobi)

- felunek 17 ori bądz dedykowany pod ronalem bbs etc

- poprawa lakieru - zderzaki + maska

- Kiedys mówiłem ze nie... a teraz z miłą chęcią widze kiere wiadomo jaką :rolleyes:

- tylne lampki po lifcie przód ori s4 lub fk dzielone soczewki / napewno nie zespolone :przebiegly:

Tutaj macie zdjęcia robione na szybksoci - oceniajcie czy wyszlo to na dobre :przebiegly:

tak było:

4b9b832edca7634cmed.jpg

tak jest:

491dbd63e9debde6med.jpg

1a9198817b1f5241med.jpg

1fe92776e6c28d21med.jpg

903b1a2c5aed62b8med.jpg

c0969f732356e454med.jpg

60547d9d18cd2c91med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie zajołem się środkiem bo była kiła :kox: Po odkurzaczach plynach itp ogolnie myciu przez kilka dni auto w środku wygląda bardzo dobrze :) Na zewnątrz jak będzie kasa to w tym roku sie zabieram- także spoko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ten "czarny Carbonek" to syfffffff , jakbys wsadzil ori to bylo by dobrze , a tak to wyglada w srodku jak kurde w "Nysie" , Ale to tylko moje zdanie, bo mi osobsicie podobalo sie abrdzo to twoje jasne "drewienko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loco nie mow ze dekory czyms obklejales..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ori.... :kox: Na zdjęciach wyglądają tak tragicznie :D ? Jest o niebo lepiej nizeli było a na zdjęciach kolory wyszly zupelnie inne :gwizdanie: heheh Jestem zadowolony wkoncu to sie jakos kupy trzyma :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ori to dobrze.. juz nawet wiem jaki wzor;) tak trzymaj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ori to dobrze.. juz nawet wiem jaki wzor;) tak trzymaj :good:

ori, ori bo tez takie mam, taka namiastka prawdziwego karbonu ala, Topor RS :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...