Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be


loco87

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zbiorniczek kupiłem za 50 zł :) Spryski koło 160 chyba, i parę innych gratów, nie wydałem na to więcej jak 250-260 zł :) Ja wybrałem się do kolegi mrogala, ponieważ mamy do siebie dośc blisko, a on już to robił i ogarniał temat świetnie :good: Robota miała być zrobiona 1 dnia i się udało :) Do garażu wjechałem koło 16.00 a wyjechałem jakoś koło 3.00-4.00 w nocy. Ułatwieniem u mnie było podpięcie pod włącznik halogenów ze starych lamp bosha, nie trzeba było ciągnąć kabelka i montować nowego przycisku w środku. Czy będę montował halogeny to nie wiem, ale na tą chwilę nie. Spryski działają pięknie, ale zabawy jest z tym dużo oj dużo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś się dobrze sprężyć i wszystko sobie przygotować :wink4: Ja się nie spieszyłem bo i tak miałem rozebrany samochód :decayed:

ja u siebie robilem , 2-3 tygodnie :naughty:

u rafalekxa jak zasiedlismy kolo 16 to auto wyjechalo na gotowo o 4 nad ranem :naughty: ale dalem rade :hi: ale to byl maraton hardkor :polew:

dziury u siebie cialem najpierw dziurka wiertelekiem apotem pasowanie i powiekszanie koncoweczka takim frezem na dremlu, dremel jest bezcenny do tych robot :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 18 Listopad 2009, 16:24_________________________________________________

Ja zbiorniczek kupiłem za 50 zł :)

[/qoute]

doidaj ze te 50 to z wysylka :gwizdanie: czyznie? ja swoj tez kupielm za 30 plna :good: wiec da sie spokojnie kupic, zreszta rafalekxowi tez wyhaczylem na alle zbiorniczek bo by sie chlop sam za to nie wzial :tongue4:

Do garażu wjechałem koło 16.00 a wyjechałem jakoś koło 3.00-4.00 w nocy.

dubel :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doidaj ze te 50 to z wysylka :gwizdanie: czyznie? ja swoj tez kupielm za 30 plna :good: wiec da sie spokojnie kupic, zreszta rafalekxowi tez wyhaczylem na alle zbiorniczek bo by sie chlop sam za to nie wzial :tongue4:

dubel :polew: :polew:

nono :decayed: ogólnie to ja bym bez Ciebie tego nie ogarnął, nawet bym się tego nie czepiał i dalej bym jeździł z sikowymi H7kami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zamontowałem spryski na blaszkach ze zderzaka uciętych, tylko przykręciłem je jedną sróbką, i troszkę to goni, i przy malowaniu mi to zdziobali :kwasny:, także polecam porządnie zamontować, ja muszę ściągnąć zderzak i to poprawić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest elegancko, ja zostawiłem na jednej i będę musiał się za to wziąść, ale to już przy rezaniu Halo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak jest rozwiazane u Was mocowanie dysz spryskiwaczy ? Bo cos mowicie o jakis blaszkach.....Moj mechanik nie jest zadowolony mym pomyslem :D ale musi sprostac :D

powiem Ci tyle :

Twoj mechanik Cie wyklnie a na koniec wybije Ci zeby tego jestem pewien :good:

To jest robota dla rezacza kogos kto lubi podrzezbic cos z niczego, narobi sie twoj mechanik niewspolmiernie do zarobku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

Odebrałem w końcu auto...Troszke się pozmieniało:

- lampy przód depo z soczewką d2s + HID 4300

- Lampy tyl I lift ori

- Odświeżone audio (nareszcie to gra... :rolleyes: )

- Polerka + zaprawki + naprawione drzwi kierowcy (nowe zawiasy)

Czeka mnie w najbliższym czasie wymiana sprzęgła bo obecne to juz jest żal... :przebiegly:

clipboard01d.th.jpg

dscf7881e.th.jpg

dscf7892.th.jpg

dscf7894.th.jpg

noc.th.jpg

Bylem wczoraj jeszcze na ustawieniu świateł w stacji diagnostycznej. Gośc od razu powiedział że brakuje tutaj spryskiwaczy....

Na Balickiej tam gdzie były instalowane powiedzieli mi że dadzą rade to zainstalować ale... jak ja za części zapłace 300pln a za montaż 500pln to ja dziękuje...Ten system jest potrzebny bo będą się pruć :przebiegly: W nocy nikt mi długimi nie migał a sam byłem pod wrażeniem ilością światła które jest na drodze i jego jakościa....Widziałem tak daleko że sam obniżyłem w mieście zasięg.....

Polecam instalacje bo warto :good:

[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 16:07_________________________________________________Czesc

Chłopaki cos mi jeszcze szumi .... albo łożyska sprzęgła wiskotycznego albo mozliwe ze pompa wspomagania i tu pytanie. Czy jakas taka pompa maxgear za 330pln jest ok ? Miał ktos stycznosc z tą firmą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto nabrało wyglądu :good: teraz powodzenia ze spryskami u siebie też musze o tym pomyśleć ale chyba kupie cały zderzak :decayed: pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym to zrobic na wiosne (przeglad) a na teraz chyba przykleje na 2-stronnej taśmie nakladki spryskow... :kwasny:

W poniedzialek jadę do mechanika - łożysko wiska bądz pompa wsomagania do wymiany :przebiegly: Jak starczy kasy to jeszcze w tym roku sprzęgło zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym to zrobic na wiosne (przeglad) a na teraz chyba przykleje na 2-stronnej taśmie nakladki spryskow...

hehe zaj#@^sty patent :decayed: też tak zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miodzio podoba mi się :good: Bocznych kierunków nie zmieniasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniam na białe :) Tylko powiedzcie mi czy bezpośrednio od fabi pasują? Nie chce żadnych innych specjalnych itp.. .zwykłe białe :):good:

Fajnie że się podoba :) Osobiscie nie spodziewałem sie że efekt będzie aż tak dobry :)

-Sluchajcie czy przednie koła mogą wystawać poza obrys błotnika ? Troche się boje że na zakrecie jakwpadne w jakąś dziure to mi upindoli nadkole :decayed:

PS.

Za parę dni pojawią się hdrki :) Autko dodatkowo dostało mycie i wosk z logiem diamencika :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Sluchajcie czy przednie koła mogą wystawać poza obrys błotnika ? Troche się boje że na zakrecie jakwpadne w jakąś dziure to mi upindoli nadkole :decayed:

Przy tym zawiasie co masz nie masz się o co bać :wink4: A jakie masz et i jaką szerokość w tej feldze? U mnie przy 8J i et 35 jest git, nadkola po tamtym sezonie całe. Też mam 1BE :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniam na białe :) Tylko powiedzcie mi czy bezpośrednio od fabi pasują? Nie chce żadnych innych specjalnych itp.. .zwykłe białe :):good:

Fajnie że się podoba :) Osobiscie nie spodziewałem sie że efekt będzie aż tak dobry :)

-Sluchajcie czy przednie koła mogą wystawać poza obrys błotnika ? Troche się boje że na zakrecie jakwpadne w jakąś dziure to mi upindoli nadkole :decayed:

PS.

Za parę dni pojawią się hdrki :) Autko dodatkowo dostało mycie i wosk z logiem diamencika :):good:

Od fabii czy octavii pasuja, sam do siebie kupowalem w skodzie i jest plug&play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...