Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System mocowania ISOFIX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A trzeba fotel dzielić na dwie części? Bo wydaje mi się że wystarczy go tylko wyjąc z auta i odczepić jakąś zaślepkę, żeby ujrzeć punkty montażowe?
Trzeba. Bez tego nie ma opcji.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu Tue Feb 07 2017 o 08:51, KamusV6 napisał:

Tak przy okazji, jako że mam skórę, a podstawa fotelika jest z twardego plastiku, to czy używacie jakichś "podkładek"/pokrowców pod fotelik?

Do siebie nabyłem coś takiego, mata sporej grubosci, świetnie wykonana, a i z isofixem nie będzie problemu gdyż uchwyty są nadal dobrze widoczne. Polecam.

IMG_20171027_150204.jpg

Opublikowano

A do czego Ci to potrzebne? :)

Opublikowano

No przecież nie do ozdoby..:) Mata ochronna więc ma chronić m.in. skórę foteli przed odkształceniami.

Opublikowano

Jakiś namiar skąd to kupione?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6808530344 

Kupiłem w komplecie z organizerem ale można tez nabyć osobno.  

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Dla mnie zakup bez sensu, ale co kto woli.

Opublikowano

Jeśli uważasz, ze zabezpieczenie kanapy i fotela, które przez najbliższe parę lat będę wyjątkowo narażone na uszkodzenia jest bez sensu to co mogę dodać...? Zawsze możesz to olać albo rozścielic np. koc ;)

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Widzisz, ja nic nie rozścielam i od roku zero śladów i jakichkolwiek uszkodzeń. Walory estetyczne też się dla mnie liczą :)

Opublikowano

Wiec tylko pozazdrościć i mieć nadzieję , że nic się nie zmieni gdy dziecko podrośnie i będzie ważyć 18 kg co z wagą fotelika i bazy da wagę bliską 30 kg nacisku na tak małej powierzchni ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, jak dobrze rozumiem do montażu isofixa demontujemy tylną kanapę w całości.

I trzeba zobaczyć czy są już otwory pod isofix, posiada ktos zdjęcie jak one powinny wyglądać ?

W którym miejscu trzeba je nawiercić jeżeli nie będę ich miał ?

Opublikowano

Nie spotkałem się żeby nasze wozy nie miały z żadnej strony otworôw montażowych. Albo lewe albo prawe na bank masz u siebie. Jeżeli otwory są to po co chcesz zrzucać kanapę. Spokojnie wejdzie Ci między siedzisko a oparcie.


Tapnięte z iPhone

Opublikowano

Wiele otworów montažowych, nie wykorzystanych w zamawianym wyposażeniu, jest zakrytych kawałkiem taśmy i pomalowanych wraz z karoserią.
Czasami trzeba się dobrze przyjrzeć by je znaleźć.
Wiedząc gdzie je szukać łatwiej dostrzec...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy pytanko, zastanawiam się nad montażem u siebie takowcy Isofixowych haków. Dzwonilem do serwisu i powiedzieli miże trzeba kanapę ciąć, dwać do tapicera do obszycia bądź kupić odpowiednią przystosopwną do Isofix. :kox: czy to prawda? Jak to wygłądało u Was? Chodzi mi o montaż fotelika na tylnej kanapie... Mnie się wydaje że człowiek z serwisu coś lekko nadinterpretował....

Opublikowano

Jeszcze napisz, że był to serwis ASO ... :decayed:  Nic nie trzeba ciąć,  isofixy wystarczy przekręcić do otworów montażowych, które z pewnością zlokalizujesz po odchyleniu kanapy.   

Edytowane przez Onyks

Opublikowano

Audi a4 b7 nic nie tniesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ale MUSISZ kupić bazę bo te auta nie mają
kotwiczenia Top Tether.
Nie warto ryzykować życiem dziecka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Cześć kupiłem prawa 8E0813546B.

OOtwory montażowe są. Rozumiem, że w A4 B6 nie będzie już teraz najmniejszego problemu z montazem bazy Cybex M-base, bez cięcia kanapy itd? Jakoś to jeszcze dodatkowo zabezpieczać? Baza będzie zamontowana raz i tak zostanie na bardzo długo, w planach jeszcze kolejny fotelik Sirona M2. 

Opublikowano

spokojnie do uchwytu podpasuje baza cybexa. Kilka dni temu kupiłem bazę M, pod fotelik aton i baza pasuje idealnie.

Opublikowano
10 godzin temu, Onyks napisał:

Jeszcze napisz, że był to serwis ASO ... :decayed:  Nic nie trzeba ciąć,  isofixy wystarczy przekręcić do otworów montażowych, które z pewnością zlokalizujesz po odchyleniu kanapy.   

Dokłądnie tak jk piszesz, autoryzowany serwis ASO :)

Dziś sprawdzę czy mam u siebie przygotowane dziury do przykręcenia...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.