Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System mocowania ISOFIX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo b6/b7 chyba nie były wyposażane w isofix?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano
Godzinę temu, GreGoriO napisał:

Bo b6/b7 chyba nie były wyposażane w isofix?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

W B6/B7 isofix był jako opcjonalne wyposazenie za dopłatą

Opublikowano

Raczej nie trzeba nic pruć pod przedni isofix.. znalazłem takie fotki i wygląda to na niezbyt skomplikowane zadanie

 

IMG_0007.JPG

IMG_0010.JPG

IMG_0011.JPG

IMG_0012.JPG

448881000.jpg

Opublikowano

Mam u siebie z przodu ISOFIX. Nic nie trzeba pruć, wsuwa się mocowanie w stelaż fotela i skręca na dwa blachowkręty z zestawu.

Opublikowano

A trzeba fotel dzielić na dwie części? Bo wydaje mi się że wystarczy go tylko wyjąc z auta i odczepić jakąś zaślepkę, żeby ujrzeć punkty montażowe?

Opublikowano
 
W B6/B7 isofix był jako opcjonalne wyposazenie za dopłatą

Człowiek się uczy całe życie.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
6 godzin temu, KamusV6 napisał:

Mam u siebie z przodu ISOFIX. Nic nie trzeba pruć, wsuwa się mocowanie w stelaż fotela i skręca na dwa blachowkręty z zestawu.

I mocowanie jest schowane pod tapicerka?  Od tylu fotela widać mocowanie? ISOFIX masz fabrycznie czy dokładałeś? Możesz podesłać foto od tyłu fotela i uchwytów przy położonym fotelu? [email protected] 

Opublikowano

Dobry wieczór

Niestety zdjęcia z montażu Isofix w B6 z początku tego wątku są już niedostępne, dlatego też zadaję to pytanie

Czy otwory widoczne na zdjęciu to otwory do zamocowania Isofix?

Z góry dziękuję za odpowiedź

 

Pozdrawiam

Tomek

IMG_20170302_182536.jpg

IMG_20170302_182606.jpg

IMG_20170302_182636.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Tomek_Z napisał:

Czy otwory widoczne na zdjęciu to otwory do zamocowania Isofix?

otwory będziesz widział jak uchylisz do połowy siedzenia i popatrzysz między siedzisko a oparcie

Edytowane przez tom4275

Opublikowano

To nie są otwory na isofix.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Czy te otwory ze zdjęcia są pod ISO w B6 2001 8E sedan ?

 

ISO.jpg

Opublikowano

Tak

Opublikowano

Dzięki !

Opublikowano

Odnośnie montażu isofixa w przednim fotelu to, w fotelu w wersji sport B7 i w zwykłym fotelu w B6 trzeba zrobić dodatkowe otwory w tapicerce siedziska. Nawet w elsie jest info że tak należy zrobić. Zakładałem przedni isofix w tych dwóch autach i nie ma możliwości innego montażu.
Na szczęście uszy isofixa wychodzą na szyciu tapicerki więc wystarczy rozpruć po 5 cm szwu w 2 miejscach.
Do montażu isofixa z przodu trzeba odkręcić oparcie od siedziska.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez kdawid

Opublikowano

To wygląda tragicznie.. Tak jest w oryginale?

IMG_0011.JPG

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Orientuje się ktoś czy pasuje z jakieś skody albo seata ?   Bo za isofix audi to ceny kosmiczne wywalają za kawałek blachy i śrubkę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 12.09.2016 o 09:27, Gac3k napisał:

 

O to to to. Wygląda elegancko, prawdopodobnie to przetestuję.

I jak Gac3k,  testowałes te zaślepki z Passata ? Wyglądaja znacznie lepiej i są dostępne pod kolor czego w ori nie ma... 

Opublikowano
1 godzinę temu, Onyks napisał:

I jak Gac3k,  testowałes te zaślepki z Passata ? Wyglądaja znacznie lepiej i są dostępne pod kolor czego w ori nie ma... 

Zrezygnowalem, trzeba by ciąć materiał foteli. Po testowaniu bez zaślepek muszę przyznać że są one zbędne. Fotelik wchodzi jak woda w gąbkę hehehhe

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
To wygląda tragicznie.. Tak jest w oryginale?
IMG_0011.JPG.e5108c76ebf75d55d8ef5c7615af5df2.JPG
Tego w ogóle nie widać po założeniu oparcia. Jestem świeżo po montażu.
Opublikowano
Mam u siebie z przodu ISOFIX. Nic nie trzeba pruć, wsuwa się mocowanie w stelaż fotela i skręca na dwa blachowkręty z zestawu.
Są 4 torxy i w naleśnikach trzeba pruć ok. 5 cm po każdej stronie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.