Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System mocowania ISOFIX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy lewą i prawą stronę uchwytu isofix można montować zamiennie??

Jeżeli pytasz o B6/B7 to lewa i prawa różnią się od siebie.


lewa czyli po stronie pasażera patrząc od przodu auta, czy lewa to będzie ta po stronie kierowcy??

Odwrotnie niż piszesz, Patrzy się zawsze tak jak się siedzi w aucie czyli lewa to strona kierowcy a prawa pasażera

Opublikowano

Dzięki kolego za wyjaśnienie, teraz wiem że potrzebuje strony prawej czyli za pasażerem.

Druga sprawa czy jest ktoś w stanie sprawdzić w etce z jakich jeszcze aut podejdzie ten uchwyt do b6/b7. Będę bardzo wdzięczny

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Czy lewą i prawą stronę uchwytu isofix można montować zamiennie?? W jaki sposób odróżniane są strony?? lewa czyli po stronie pasażera patrząc od przodu auta, czy lewa to będzie ta po stronie kierowcy??

Z jakich jeszcze aut z grupy vag będzie pasować ten uchwyt?? A6, superb, passat??

Oczywiście chodzi o a4 b6 proszę nie sugerować się moim profilem

Nie, lewa różni się od prawej

Opublikowano

Panowie z innej beczki pytanie jaki fotelik polecacie pod isofix recaro ,romer czy coś innego cena do 1200zl

Wysłane z galaxy S5

Opublikowano

Masz o tym osobny temat. Ja kupiłem Maxi Cosi.

Opublikowano

Jak chcesz wydać 1200 to tylko Recaro

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Opublikowano

Jak kupujesz nowy fotelik to zawsze w zestawie są adaptery.

Po zamontowaniu fotelika i tak ich nie widać.

Opublikowano

żeby je zamontować musiałbyś ciąć kanapę, na forum był temat ze zdjęciami i wyszło to nawet ładnie ale zawsze istnieje niebezpieczeństwo że będzie się rozrywać w miejscach cięcia

Opublikowano

żeby je zamontować musiałbyś ciąć kanapę, na forum był temat ze zdjęciami i wyszło to nawet ładnie ale zawsze istnieje niebezpieczeństwo że będzie się rozrywać w miejscach cięcia

Właśnie widziałem, ale zastanawiam się czy da się od innego auta zaaplikować takie zaślepki ala oryginały aby nie trzeba było nic ciąć bo skóry i alkantary nie będę niszczył ;)

Opublikowano

można by było spróbować z passata B8, rozwiązanie podobne jak w naszych ale ładna zaślepeczka jest :wink:

Opublikowano

żeby je zamontować musiałbyś ciąć kanapę, na forum był temat ze zdjęciami i wyszło to nawet ładnie ale zawsze istnieje niebezpieczeństwo że będzie się rozrywać w miejscach cięcia

Właśnie widziałem, ale zastanawiam się czy da się od innego auta zaaplikować takie zaślepki ala oryginały aby nie trzeba było nic ciąć bo skóry i alkantary nie będę niszczył ;)

Wycinacz trzeba w B8 w B7 nie ma takiej konieczności

Opublikowano

Ludzie, z tej zaślepki się nie strzela...

Opublikowano

Ludzie, z tej zaślepki się nie strzela...

Ale ori wygląda jak kupa, jakby mojemu dziecku kawałek transformersa spadł jak się bawił i ktoś uklepał między fotelami ;)

można by było spróbować z passata B8, rozwiązanie podobne jak w naszych ale ładna zaślepeczka jest :wink:

O to to to. Wygląda elegancko, prawdopodobnie to przetestuję:

http://allegro.pl/vw-passat-b8-mocowanie-fotelika-3g0887233a-isofix-i5728802421.html

Opublikowano

Na pewno dziecku to zrobi różnicę... Ja tam wkładam bazę isofixa i mi to nie przeszkadza.

Opublikowano

Nie dziecku :) mi wygląda to na samoróbkę. Jak jest ładna zaślepka wygląda to naprawdę przyzwoicie :)

Opublikowano

Ja dostalem zaslepki wraz z fotelikiem i baza. Rzeczywiscie zaslepki ori do b7 sa z d*py

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ktos zalozyl mocowania na przedni fotel? moze komus sie udalo jestem zainteresowany tematem

Opublikowano

To mnie zagiales. W b7 chyba nie ma takiej mozliwosci

Wysłane z mojego GT-P7500 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W B6 na pewno się da zamontować mocowania z przodu bo ja mam. W sumie mam 3 x isofix w aucie. Fotele w wersji sport.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.