Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów teraz dynamicznych


adasio13

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma afg tylko avg widzisz to jest wlasnie to o czym pisałem , róznią sie sterownikiem tam jest juz edc15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo on ma zdrowszy motor od ciebie ,pewnie masz nalatane w takim afn z 400tys i nawet nie wiesz o tym a on avg 250 idlatego ma wiecej koni niz twoj bo tobie juz uciekly ,na logach masz ok ładowanie od 1800 ,mozesz sobie skrócic sztange i kupic nowe n75 i zobaczysz ze bedzie wstawało turbo od 1600 wiecej niz juz nic nie wykombinujesz u siebe ,bo jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 tys z groszem jest orginalnie. Cos musi byc nie tak bo w tym momemncie gdy przed 2 tys powinno doladowywac to slychac syczenie. Jak by cos z turbo. A poza tym dla ciekawostki powiem ze jak kupowalem auto niecaly rok temu to ciagnelo lepiej od tamtego avg. Nawet sam wlasciciel tamtego audi to stwierdzil. A wszystko zaczelo sie po pierwszym czysczeniu turbo... A czy turbina moze miec jakis luz na tej osi co jest w srodku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde dzis kierowce to beda dzisiaj :) a to jak z ta turbina? Moze miec luz? Bo jak czyscilem kata i mielismy odkrecony wydech od turbo to poruszalem ta oska w turbo i miala luz na oko moze z 3mm ( ciezko okreslic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajde dzis kierowce to beda dzisiaj :) a to jak z ta turbina? Moze miec luz? Bo jak czyscilem kata i mielismy odkrecony wydech od turbo to poruszalem ta oska w turbo i miala luz na oko moze z 3mm ( ciezko okreslic)

Czyściłeś kata?

Jaki ten luz był na 3mm, poprzeczny czy wzdłużny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygladala powierzchnia przy której obraca sie wirnik (ładna czy porysowana) ,moze miec luz poprzeczny ale nie za duzy ,wzdluznego nie moze miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz poprzeczny podłużnego nie sprawdzałem. a na powierzchnie nie zwracałem uwagi

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

kolego przemik oto logi dynamiczne jeszcze gorące

Grupy: 001,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 010,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wg logów tak ale tak mułowato ciagnie i właśnie w tym momencie słychać taki świst/syczenie powyżej 2 tys mija i wtedy idzie odczuć wzrost mocy dopiero/lepiej ciagnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być tak że pod wpływem dużego doładowania w przedziale mniej wiecej 1700-2200 ( wtedy kiedy mniej wiecej słychać to syczenie) jakaś nieszczelnośc/dziurka się rozczelnia a w momencie gdy doładowanie spada, z powrotem się uszczelnia/zamyka??? i powiedzcie mi czy ten przewód który idzie do wspomagania hamulców taki czarny bo on jest połaczony z podciśnieniem przed ta przegroda może mieć jakiś związek z tym? bo wiem że jak go lekko przekręce w lewo bądz prawo ale za grodzią to puszcza powietrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą teorią nieszczelności i otwierania się szczeliny mało prawdopodobne, ale możliwe i trzeba sprawdzić cały dolot. Co do przewodu podciśnienia przy wyginaniu może puszczać podciśnienie do środka, to jest normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj minimalnej nieszczelnosci , wedlug logow auto powinno jezdzic prawidlowo delikatanie sprezarka sie przycina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miał czyszczona dwukrotnie. po pierwszym razie po półtora miesiącu drugi raz przy którym byłem i widziałem. sztanga chodzi lekko, nic jej nie przycina. kolego machina czyli ten przewód co do hamulców idzie to nie ma żadnego z tym związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak miał czyszczona dwukrotnie. po pierwszym razie po półtora miesiącu drugi raz przy którym byłem i widziałem. sztanga chodzi lekko, nic jej nie przycina. kolego machina czyli ten przewód co do hamulców idzie to nie ma żadnego z tym związku?

Jeżeli jak nie dotykasz nic nie syczy to nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...