Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE


kamilus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako, iż wkoncu po długim okresie oczekiwania stałem sie posiadaczem upragnionej B5tki, przedstawie co posiadam..

Audi A4 1,9tdi

1997r

ABS

2x el.szyby

el. lusterka

climatronik

cen. Zamek + domykanie szyb z pilota

4xAir Bag

Auto, niektórzy moga kojarzyc z forum gdyż przejąłem po bracie choc za wiele sie przy nim nie działo.

W planach:

- lampy poliftowe przod + do tego obrysy us

- lampy tył poliftowe + wsteczny w czerni

- kierownica S-line

- pełny FIS

- jak uda sie przypolowac w tym zielonkawym kolorze to kubły i podłokietnik

- mieszek od Reggi

- nawiewy podświetlane z polifta

- ramki klubowe

- grill poliftowy + chrom w czarnym macie

- dymione migacze w błotnikach edit: BYŁY xd - powrót do pomarańczowych

- poprawki lakiernicze, ogarniecie rdzy itd.

- emblemat oooo tylni w czerni

- gwint Supersport

- fele 17tki, S-line pomalowane w kremowej palecie vw LE1M

- prawe lusterko z angola

- polerka koncówki wydechu

- jakies tam drobne naprawy we wnetrzu typu nieotwierajace sie schowki

- zaciski w czerwień

- wycięcie katalizatora

Na dzien dzisiejszy to tyle co chcialbym zrobic, a co dojdzie to wyjdzie w praniu :wink:

Było

C22318152_4.jpgC22318152_7.jpgC22318152_8.jpg

Obecnie:

DSC_0119.jpgDSC_0120.jpgDSC_0122.jpgDSC_0125.jpgaudi1.jpgaudi2.jpgaudi3.jpgAudi4.jpgAudi5.jpg_DSC0917.JPG_DSC0921.JPG

31.10.2012

kierownica S-line

11.12.2012

Ramka w czarnym macie, no i klubowe naklejeczki

09.01.2013

Polifty na tył i obklejony wsteczny w czerni

22.01.2013

obrysy us

12.02.2013

nowy skorzany mieszek

2.04.2013

felgi pomalowane w nowy kolor

IMG_0357.JPGIMG_0358.JPG

23.04.2013

wpadł gwincior !

image_1366828784039161.jpgimage_1366828784039179.jpg

8.05.2013

komplet nowych tarczy i klockow Boscha

25.05

dolny lewy i dwa prawe gorne wahacze z Febiego wpadły

03.07

polerka wydechu, zaciski w czerwień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.10.2012

Warunki pogodowe odpowiadaja wiec wpadla kierownica z S-lajna

http://www.iv.pl/images/15030109217200260035.jpg

Dzis jeszcze wpadna aktualne fotki brudasa na zimowym setupie, zanim pojdzie do lakiernika i zanim zamontuja reszte szczególików ;d

Przy okazji jesli ktosj est zainteresowany 4ramienna kierownica na duzy wieloklin to chetnie sprzedam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ogarnac jakies lepsze foty ale nie mialem czasu i dopiero jak auto wroci od lakiernika cos wrzuce i zamontuje pare gratow ktore leza i czekaja :D Niestety tylko z telefonu w wyczekiwaniu na randke i spozniona partnerke :grin:

http://www.iv.pl/images/14851891330213235425.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te foty zaraz po zakupie to byly moje :) a auto w miedzy czasie jeździło na ori 16 calach i tego zdjęcia już nie pokazałeś :) i sumując wszystko dalej dwie moje audi a4 b5 jeżdżą u forumowiczów :)

---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

oraz zapomniałeś dodać ze auto zostało opuszczone o -40mm przód i tyl springami od rafuzg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały updejcik, wkoncu odebralem ja od lakiernika przy okazji malowania auta

32155372954719479579.jpg

niestety jeszcze nie na aucie bo jakos szkoda mi zakladac ta ramke na te warunki ;d tak samo naklejki tez nakleje jak bedzie cieplej :wink:

Wpadly jeszcze dymione kierunki ale jakos wiecznie nie mam czasu zrobic zdjec

Następne co wpadnie to pewnie lampy polift z oklejonym wstecznym, a potem malowanie felg (ktorych jeszcze zreszta tu nie pokazalem) i znaczka z przodu w kolorze niemieckiej taksówki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne co wpadnie to pewnie lampy polift z oklejonym wstecznym, a potem malowanie felg (ktorych jeszcze zreszta tu nie pokazalem) i znaczka z przodu w kolorze niemieckiej taksówki :decayed:

Jajko? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha mozna tak to nazwac ;d

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2012 at 11:19 ----------

Wpadly lampki poliftowe i juz ogarniam wsteczny w czerni (dzieki slava4tdi za patent :decayed:)

46866331852983747304_thumb.jpg

az wstyd, ze temat wisi tak dlugo a ja jestem jeb*nym leniem i dalej nie ogarnalem aktualnych zdjec auta, a graty walają sie po domu, czekajac na montaz :facepalm:

na dniach bedą obrysy i chyba 16tki glosniki z przodu :wink:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kto lubi, taki mam plan na auto i tego nie zmienie :wink:

cacy beda wygladac na aucie, kazdy ma swoj plan, jedni cale czerwone lampy, drudzy czarny wsteczny inni ori bialy, rzecz gustu, mi sie podoba :wink: i odrazy szedlbym pakiet schwarz jak juz masz ramke grila to i lampy przednie i kierunki w czern plus hallo co juz prawie masz ogarniete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na działanie zadna wiec dalej czekam z montazem gratow.. a w miedzyczasie ^^..

30145876171510639798_thumb.jpg

55865504336230076402_thumb.jpg

21616121238419476305_thumb.jpg

z lampami narazie to tyle, pod koniec wiosny do qwertego pojda ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozne dekory ? ;>

Co do poliftow to juz oklejone w czerni, mialem dylematy ale to juz po tym jak kupilem folie :decayed: moze kiedys to zmienie choc mam zle wspomnienia z tym oklejaniem.. ile ja nerwow przy tym mialem :decayed: zostaly mi jeszcze przedliftowe lampy tylne moze je okleje i bede zmienial jak bede mial kaprys xd

Za alu dopiero sie zabiorę tylko niech sie cholerna sesja skonczy :kwasny: Mam juz mega cisnienie tylko pogoda mi na nic nie pozwala ;d nawet aktualnych fot auta nie ma ;d ale uparlem sie, ze wrzuce fotki jak pomontuje juz to co mam i je dobrze umyje :wink:

co do felg to identyczny wzor jak ma kolega deal View image: IMG 8192 Srodek dekla czarny, a reszta dokladnie w kolorze LE1M z palety volkswagena :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...