Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grupowy to grupowy. Widzę dwóch chętnych ?

Daj info ile taki zestaw jak pisałem wcześniej, teraz się ceni.

Edit:

Cały kompletny przód + tył z numerkami z etki wyceniony w ASO:

PRZÓD:

8E0 411 309 N - stabilizator – 421,52 zł/szt

4D0 411 327 J - gumka x2 – 18,40 zł/szt

4D0 411 336 G - opaska x2 – 7,70 zł/szt

N 901 838 02 - nakrętka x4 – 5,59 zł/szt

N 102 861 10 - nakrętka x2 – 1,80 zł/szt

80E 411 317 – łącznik lewy – 149,28 zł/szt

80E 411 318 – łącznik prawy – 149,28 zł/szt

Suma przód = 798,24 PLN

TYŁ:

8E0 511 409 AL - stabilizator – 291,36 zł/szt

8E0 511 327 D - gumka x2 - 12,28 zł/szt

8E0 505 465 AF - łącznik x2 - 122,41 zł/szt

8E0 511 439 - opaska x2 - 13,39 zł/szt

N 101 277 07 - śruba x8 - 2,70 zł/szt

N 105 281 03 - śruba x2 - 1,63 zł/szt

Suma = 612,38 PLN

Opublikowano

Zamówiłem według numerów części z tego wątku (nie bez obawy), założyłem pełen nadziei i...

Byłem w dużym szoku! :good: mod zdecydowanie na plus.

Teraz doszło jeszcze kompletne zawieszenie Weitec Ultra GT -25/-25.

Efekt jest taki, że auto prawie wcale nie pochyla się na zakrętach.

Nie straciło przy tym wiele na komforcie, także jestem bardzo zadowolony z osiągniętego efektu.

Polecam!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kupiłem ze sporym rabatem komplet na przód i na tył.

Niestety okazało się, że w mojej aczwórce już siedzi z przodu taki sam stabilizator jak w RS4 :kox:.

Gdyby ktoś był zainteresowany przednim, wystawiłem na sprzedaż w dziale ogłoszeń.

Opublikowano

Powie mi ktoś który to jest stabilizator od RSa przód, z literką N czy B?

W tych wyliczeniach wcześniej podane jest, że N, a ASO podali mi z B. :mysli:

Opublikowano

SlX0i.jpg

i wszystko jasne

Opublikowano

SlX0i.jpg

i wszystko jasne

No tak pokazuje, ale jadąc wszystkie modele po kolei gada, że z literką P zawias 1BA/1BR, z literką N zawias 1BE/1BV, z liteką B 8-cylindrowy. :mysli:

Opublikowano
author=Wąski. link=topic=33458.msg578385#msg578385 date=1227275104]

ten o nr.B to jest od S4 :) grubośc jest taka sama ,ale twardość :kox: [quote name=Tytus

[/quote]

author=Wąski. ]

Ciekawa ,co prawda ciągle mokro jest ale już widac różnicę :)

Ale dzięki Lukaszowi :notworthy: wiem że nr od RS4 jest 8E0 411 309 N

Tu masz info :wink4: było na trzeciej stronie tego topicu :wink4:.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

odświeżam, może są chętni na jakiś grupowy zakup??

orientuje się ktoś jaka jest aktualna cena??

pozdro

Opublikowano

Weitec Ultra GT -25/-25

Teraz doszło jeszcze kompletne zawieszenie Weitec Ultra GT -25/-25.

Ile wybuliłeś za zawieszke ???

Opublikowano

ja bym się pisał na kompletny tył...(oczywiscie wszystko zalezy od ceny ) :P

Opublikowano

ja też narazie tył :P[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 07:06_________________________________________________aktualna cena na tył (bez rabatów) - 330zł

dziś mam do odebrania :D

kupować też łączniki??

gumki kupie oczywiście.

Opublikowano

kupować też łączniki??

Obowiązkowo, jeśli masz przelatane kilkadziesiąt kkm. Jak to jeden z kolegów na forum ujął, to element ważny aczkolwiek niedoceniany, i trudno się z tym nie zgodzić.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

sluchajcie , kto moze zalatwic taki zestaw dosc szybko gotowy do montazu ?

Opublikowano

sluchajcie , kto moze zalatwic taki zestaw dosc szybko gotowy do montazu ?

Podjedz do ASO - zmów co trzeba - będziesz miał najszybciej :)

Opublikowano

sluchajcie , kto moze zalatwic taki zestaw dosc szybko gotowy do montazu ?

Podjedz do ASO - zmów co trzeba - będziesz miał najszybciej :)

wiesz jak jest w ASO jak nie masz VIN to ci laske robia zeby cos zamowic :wink4:

Opublikowano

Panowie... może ktoś ma zmierzone otwory pod łączniki fabrycznego tylnego stabilizatora 16mm wymieniłem gumy, łączniki i mam na jednym duży stuk na drugim mały w miejscu łączenia stabilizatora z łącznikiem... mierzyłem to łącznik ma 14mm średnicy, a otwór w stabilizatorze ma 15mm... pytanie... czy za mała grucha w łączniku czy za duży otwór w stabilizatorze

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Jak na dzień dzisiejszy wygląda cena stabilizatorów razem z gumkami itp ?

Opublikowano

Witajcie koledzy , mam oryginalny zawias 1BE , powiedzcie co mi da zmiana tego stabilizatora na rs4 :mysli:?Pozdrawiam

Opublikowano

Witajcie koledzy , mam oryginalny zawias 1BE , powiedzcie co mi da zmiana tego stabilizatora na rs4 :mysli:?Pozdrawiam

Auto nie będzie Ci się bujać na zakrętach jak łajba na fali :naughty: Mocniejszy stabilizator powoduje usztywnienie nadwozia.

Opublikowano

Witajcie koledzy , mam oryginalny zawias 1BE , powiedzcie co mi da zmiana tego stabilizatora na rs4 :mysli:?Pozdrawiam

Efekt jest taki, ze auto chetniej skreca... nie boisz sie, ze wypadniesz z fotela na szybkim łuku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.