Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do każdego rodzaju nadwozia i wersji silnikowej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam Pytanie

Mam fabryczne zawieszenie 1be w 1.9 TDI w b6 zmieniłem juz tylny stabilizator z 18mm 8EO511409AQ na 20mm 8E0511409AJ

i teraz czy pytanie czy do przodu wsadzać z s4 b6 stabilizator najprawdopodobniej 8E0 411 309 B ( mogę dostać w dobrych pieniądzach ) czy szukać od rs4/3.0 tdi z końcówka N Który będzie lepszy do tego 20mm z tyłu żeby przód nie był za twardy w stosunku do tyłu

Oraz czy mój przedni w 1be jest inny mocniejszy w stosunku do 1ba

Moje odczucia po zmianie tyłu dużo lepiej trzyma się z zakrętach, przy stawianiu samochodu bokiem jest przewidywalny i można go dokładniej kontrolować, a przód mocno ucieka względem tyłu. Dlatego mój post chciałem zapytać się o wasza opinie co dobrać żeby osiągnąć jak najlepszy efekt s4 b6 czy rs4/3.0 tdi co dobrać do przodu

Opublikowano

S4 b6 to chyba to samo co rs4, więc jak masz okazję to bierz. 1BE i 1BA to to samo.

Opublikowano

Stabilizator przedni w B6 z zawieszeniem 1BE/1BV jest taki sam jak w S4.

W teorii dodatkowe usztywnianie przodu w aucie podsterownym tylko ją pogłębia. Lepiej chyba szukac tyłu 22mm.

Opublikowano

czyli:

1BA - jeden rodzaj,

1BE / 1BV i S4 - drugi rodzaj,

RS4 - trzeci rodzaj?

Opublikowano

czyli:

1BA - jeden rodzaj,

1BE / 1BV i S4 - drugi rodzaj

B6

1BA jeden rodzaj

1BE/BV S4 drugi rodzaj

B7

1BA jeden rodzaj

S4 drugi rodzaj

1BE/BV RS4 trzeci rodzaj

Opublikowano

jestescie pewni ze be i s4 b6 to jest to samo ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zestaw od Eibacha. Może ktoś testował? Grubaśne stabilizatory...

http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-%288e2,-b6%29-e40-15-003-01-11-pi-399.html

Ja się właśnie przymierzam do Eibachów. Tylko o co chodzi z tą regulacją tyłu?

Opublikowano

Z tego co wiem i sprawdzałem w etce to przedni stabilizator w B7 nie zależnie od zawieszenia ma srednicę 29 mm , fakt nie podana jest srednica stabilizatora ale mozna dojść do tego po gumch ( poz.25) które mają otwór 29 mm w kżdej wersji .


Wkładka gumowa czy to do rs4 czy do zawiasu 1BA to ma ten sam numer 4D0411327J i średnicę 29mm

Opublikowano

Tylko tyl rozni sie srednica. Przod rozni sie twardoscia przy tych samych srednicach

Opublikowano

Z tego co wiem i sprawdzałem w etce to przedni stabilizator w B7 nie zależnie od zawieszenia ma srednicę 29 mm , fakt nie podana jest srednica stabilizatora ale mozna dojść do tego po gumch ( poz.25) które mają otwór 29 mm w kżdej wersji .

Wkładka gumowa czy to do rs4 czy do zawiasu 1BA to ma ten sam numer 4D0411327J i średnicę 29mm

Wszytko juz jest podane w tym temacie, nawet waga.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

przewertowałem pare stron w tyl i od poczatku.. nie znalazlem.. poda ktos numer tego staba na tył z S4 ?

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

haha dobre :D zapytałem a odpowiedzi nie przeczytałem :D dzieki Staniek ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jestescie pewni ze be i s4 b6 to jest to samo ?

Ja w ETCE widzę 16, 18 i 20mm.

Ja mam BA 16mm, kolega BE 18mm więc 20mm jest w S4.

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Tu konkretnie Kolega pytał o stabilizator przedni, który w B6 jest taki sam w zawieszeniach 1BE i 1BD ;)

Co do tyłu jest tak jak napisałeś.

Opublikowano

teraz kosztuje lekko ponad 700zł za tył od RS, już mi się znudziło polować na allegro i kupiłem w aso :D

Opublikowano

Ja tam mam czas i upoluje kiedyś, mooże ;)

A kilka lat temu nie kosztował nawet trzech stówek chyba.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.