Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam swój do sprzedania. Oferta w dziale Sprzedam :hi:

a to dlaczego sprzedajesz?

Opublikowano

Ja mam swój do sprzedania. Oferta w dziale Sprzedam :hi:

dobrze radze,brac poki jest :good:

Opublikowano

Tomek sprzedaje, bo za długo na morzu pracował - lubi jak mu się buja łajba :naughty::kox:

Opublikowano

Ja mam swój do sprzedania. Oferta w dziale Sprzedam :hi:

bo wymiekł za trudno pewnie zmienić :):kox: :kox:

brać puki jest

Opublikowano
  • Autor

Ja mam swój do sprzedania. Oferta w dziale Sprzedam :hi:

a to dlaczego sprzedajesz?

BO prawdę mówiąc nic nie daje :)

Opublikowano

tak to takie PLACEBO :):naughty: :naughty: :kox: :kox: :polew: :polew:

bynajmniej u mnie działa świetnie :)

Opublikowano

Ja mam swój do sprzedania. Oferta w dziale Sprzedam :hi:

a to dlaczego sprzedajesz?

BO prawdę mówiąc nic nie daje :)

nie chce mówić " A nie mówiłem " :polew: :polew:

Opublikowano

Ja mam swój do sprzedania. Oferta w dziale Sprzedam :hi:

a to dlaczego sprzedajesz?

Sam sobie wygiąłem jeszcze grubszy pręt :decayed: Na poważnie, to nie mam ochoty go wkładać do standardowej zawiechy.

Opublikowano

nie chce mówić " A nie mówiłem " :polew: :polew:

Daje daje... Waski sobie dżajca robi.

U mnie auto zupelnie inaczej zaczelo skrecac po zmianie pretow :cool1:

Opublikowano

Mam pytanko.

Do AVANT'a i sedana wchodzi taki sam stabilizator na tył ?.

Opublikowano

Mam pytanko.

Do AVANT'a i sedana wchodzi taki sam stabilizator na tył ?.

tak

Opublikowano

rav, jak chcesz poczuc roznice, to moge Cie przewiezc... mieszkasz 50m ode mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanko.

Do AVANT'a i sedana wchodzi taki sam stabilizator na tył ?.

tak [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:52_________________________________________________

Ja mam swój do sprzedania. Oferta w dziale Sprzedam :hi:

a to dlaczego sprzedajesz?

BO prawdę mówiąc nic nie daje :)

nie chce mówić " A nie mówiłem " :polew: :polew:

:good:
Opublikowano

Czy ten stabilizator (chodzi mi o przód i tył) wchodzi bez najmniejszego problemu, czy trzeba cos "kombinować"

Opublikowano
  • Autor

Czy ten stabilizator (chodzi mi o przód i tył) wchodzi bez najmniejszego problemu, czy trzeba cos "kombinować"

czemu spoko wchodzi bez problemu :naughty:
Opublikowano

To jaka jest ostateczna cena bez i z grupowym zakupem ?

A pytanko jeszcze co do standarowej zawieszki...wplynie to jakoś... Kolega letallec pisał wyżej ze opycha bo na standardzie siedzi... Jak to wiec jest?

Opublikowano

podczepił bym się pod zakup grupowy:

Tylko proszę o weryfikację czy stabilizatory z RS4 do A4 B7 Avant 3.0 tdi Quattro wchodzą te same numerki:

PRZÓD:

8E0 411 309 N - stabilizator

4D0 411 327 J - gumka x2

4D0 411 336 G - opaska x2

N 901 838 02 - nakrętka x4

N 102 861 10 - nakrętka x2

- łącznik x2 (nie znam numerów przednich łączników, proszę o uzupełnienie)

TYŁ:

8E0 511 409 AL - stabilizator

8E0 511 327 D - gumka x2

8E0 505 465 AF - łącznik x2

8E0 511 439 - opaska x2

N 101 277 07 - śruba x8

N 105 281 03 - śruba x2

Ile na dziś taki komplecik wychodzi ??

Opublikowano

CHyba grupowy raczej widac nie wyjdzie :/

Opublikowano

zalezy jakie koszta by były... ja byłem w salonie w białymstoku.. kompletny tył tzn drązke opaski i gómy kosztuje 380zl

PS ja na tył bym sie pisał raczej

Opublikowano
  • Autor

Grupowy to grupowy. Widzę dwóch chętnych ? [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 17:30_________________________________________________

To jaka jest ostateczna cena bez i z grupowym zakupem ?

A pytanko jeszcze co do standarowej zawieszki...wplynie to jakoś... Kolega letallec pisał wyżej ze opycha bo na standardzie siedzi... Jak to wiec jest?

jak siedzi ? co to ma wspólnego z wysokością ? auto nie BUJA tak jak na seryjnym ?/przechyla/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.