Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no tak:-) to ja, dopiero zajechalem do domu:-P

Opublikowano

Widziałem na żywca, jest moc :kox: Miło było poznać :hi:

Opublikowano

Nie bądź taki skromny i zapodaj w końcu jakieś syte foto:decayed:

Opublikowano

hehe a ja już widziałem na nysie i jest grubaśnie :naughty: miło było poznać :wink:

Opublikowano

Czekam na foty zapowiada sie ciekawie :naughty:

Opublikowano

Dawaj foty kół na aucie

Opublikowano
  • Autor

fotki na szybko telem robione :facepalm:

20130610103910.jpg

20130610103949.jpg

Opublikowano

Dawno nie padało :grin:

Opublikowano
  • Autor
Dawno nie padało :grin:

no kurna nie ma nawet kiedy fajnych fotek zrobić :facepalm:

Opublikowano

no no moze byc fajnie .....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kilka wstawek z zewnątrz i wewnątrz i bedzie gitara :banan:

:

---------- Post dopisany 19-06-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2013 at 22:31 ----------

tak się cieszyłem pięknym wyglądem zderzaka aż tu mi kur...... zając na drogę wyskoczył i pasztet...........:facepalm: aż nie chce mi się tego kleić....:(

Opublikowano

nowy kolor felg sprawił ze stały się bardziej zauważalne, a ten zderzaczek:kox:

Opublikowano
kilka wstawek z zewnątrz i wewnątrz i bedzie gitara :banan:

:

---------- Post dopisany 19-06-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2013 at 22:31 ----------

tak się cieszyłem pięknym wyglądem zderzaka aż tu mi kur...... zając na drogę wyskoczył i pasztet...........:facepalm: aż nie chce mi się tego kleić....:(

no co ty ? sporo narobił zamieszania na zdesiu ???

Opublikowano
  • Autor

Mati trafił w lewą stronę tam gdzie kratka i do połowy zderzaka na rogu i przy łączeniu się z dużą kratką jest pęknięty) po prostu masakra:facepalm: jutro się zabieram za ogarnianie tego bo dzisiaj już mi się nie chciało

Opublikowano

rs4 slabe sa u dolu miedzy kratkami w dol,mam ten sam problem pekl po doslownie dotknieciu do kraweznika

Opublikowano

fele :kox:

Opublikowano

Bardzo przyjemna 4reczka... zapraszam do siebie

Opublikowano
rs4 slabe sa u dolu miedzy kratkami w dol,mam ten sam problem pekl po doslownie dotknieciu do kraweznika
wlasnie nie powinien, dlatego jest zrobiony z PURu zeby mozna go bylo giac w chinskie osiem i ma wrocic na swoja pozycje, przedni gialem na wsie strony nie szlo go zlamac, o tylnym nie wspomne:grin:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mrogal, a to czemu mi pękł? nie był naprawiany i tylko był docinany do uzyskania odpowiednich gabarytów to zwykłej a4. Nawet nie był naciągnięty tak aby miał pęknąć.

Jutro zabieram się za klejenie i usztywnianie żeby mi znów jakiś zając nie rozwalił tego zderzaka :kox:

---------- Post dopisany 30-07-2013 at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 21:45 ----------

mały update:

578f2c46fd3f458am.jpg

6deaf2d66e80f5ffm.jpg

No i trochę pogrzebane przy silniku żeby nie było przygód :pleasantry:

Wymienione:

świece na platynowe

olej + all filtry (dziekować Dzikowi)

napinacz febi (znów podziękowania dla dzika)

no i wyczyszczony ssak bo był trochę zaświniony :(

reszta zdjęć w pierwszym poście

Opublikowano

Skręć tym gwintem w końcu :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.