Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Bartku masz oświetlenie ledowe tablicy rej. ?

Nie - oświetleniem się jeszcze nie bawiłem.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Wczoraj znalazłem chwilkę na montaż nowych zegarów :decayed: Pozostaje jeszcze dobrać odpowiedni dekor...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/oiltmpdisplay.JPG

...a tak dla porównania wyglądało wcześniej:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/instrclustbefore.jpg

Licznik mega lepszy :oklasky:

Dla znajomego zamówiłem takie ledy...

iy4f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie zegary jak należy :wink: dobry modzik :wink: Ja zacząłem myśleć o kolorowym wyświetlaczu z B7 :decayed: podobno do mnie bezproblemowo podchodzą.

A co do ledów, ja zamówiłem cały pakiecik oświetlenia wnętrza + tabl. rej. i postojówki, komplet modułów od kolesia z forum paska, Bart-S pewnie kojarzysz, jak nie to podeślę Ci namiary bo ciekawy pakiecik a jasne wnętrze w 5000 K aż razi na odległość :decayed: świetne wykonanie tych modułów i zero błędów, warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piescisz tego Paska :whistling:

Coś trzeba robić Grzesiu :wink: Za chwilę montaż PDC. Oprócz tego będą też dekory w szczotkowanym alu (wywalam w końcu to drewno). Czujniki kontroli ciśnienia w oponach, elektryczna roleta tylnej szyby no i najważniejsze... Zbieramy z Mario części do Webasto (oczywiście zdalnie sterowane :decayed:).

Bartku masz oświetlenie ledowe tablicy rej. ?

Nie - oświetleniem się jeszcze nie bawiłem.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Wczoraj znalazłem chwilkę na montaż nowych zegarów :decayed: Pozostaje jeszcze dobrać odpowiedni dekor...

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/oiltmpdisplay.JPG

...a tak dla porównania wyglądało wcześniej:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/zegary/instrclustbefore.jpg

Licznik mega lepszy :oklasky:

Dla znajomego zamówiłem takie ledy...

http://img543.imageshack.us/img543/2009/iy4f.jpg

Musiałbym pomyśleć - ale w komplecie z podświetleniem lusterek (i tak muszę je rozebrać i wyczyścić mechanizmy).

No wreszcie zegary jak należy :wink: dobry modzik :wink: Ja zacząłem myśleć o kolorowym wyświetlaczu z B7 :decayed: podobno do mnie bezproblemowo podchodzą.

A co do ledów, ja zamówiłem cały pakiecik oświetlenia wnętrza + tabl. rej. i postojówki, komplet modułów od kolesia z forum paska, Bart-S pewnie kojarzysz, jak nie to podeślę Ci namiary bo ciekawy pakiecik a jasne wnętrze w 5000 K aż razi na odległość :decayed: świetne wykonanie tych modułów i zero błędów, warto.

J/w. Zegary kolorowe podejdą u Ciebie bez problemu.

Trzeba było to kodować? Pewnie mniej roboty niż w B6 :whistling:

Wszystko PNP - odpowiednia przejściówka umożliwia szybki powrót do starego setupu. Jedyne co to Gateway "Q" musiał wejść na pokład (stary "C" nie widział nowych zegarów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dałes do porównania te stare zegary..ale co tu porównywać???te stare to tragedia...az wstyd że takie cos tam wogóle zakładali:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dałes do porównania te stare zegary..ale co tu porównywać???te stare to tragedia...az wstyd że takie cos tam wogóle zakładali:wink:

Jaki wstyd, to tylko passat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passacik przyłapany dzisiaj przed 15 w Swarzędzu :) Świetnie się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek dałes do porównania te stare zegary..ale co tu porównywać???te stare to tragedia...az wstyd że takie cos tam wogóle zakładali:wink:

Co mam powiedzieć... :grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

Passacik przyłapany dzisiaj przed 15 w Swarzędzu :) Świetnie się prezentuje

Gośkę złapałeś... i brudasa na zimówkach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie błyszczał ;) Ale i tak ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już śmiga na UltraGrip8 - jestem zadowolony ale poczekam na testy drogowe w odpowiednich warunkach :wink:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

BTW - trzeba by go umyć i jakąś sesję zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...już śmiga na UltraGrip8 - jestem zadowolony ale poczekam na testy drogowe w odpowiednich warunkach :wink:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

BTW - trzeba by go umyć i jakąś sesję zrobić :wink:

A mnie czeka zima bez ABSu :facepalm:

Fotki owszem, muszę kiedyś wpaść na małe pogaduchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - dziś z Michem ogarnęliśmy w końcu moją skrzynkę Multi. Za długo czekałem z remontem - przy 6k przestałem podliczać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się widzę dzieją jakieś spoty , a nam jakoś nie wychodzi a okazje były :kwasny:

No coś Ty Bartku - ja nie mam czasu tyłka ruszyć. Jeśli już to do mnie wpadają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się widzę dzieją jakieś spoty , a nam jakoś nie wychodzi a okazje były :kwasny:

No coś Ty Bartku - ja nie mam czasu tyłka ruszyć. Jeśli już to do mnie wpadają :wink:

oj tam , foch z przytupem i już :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się widzę dzieją jakieś spoty , a nam jakoś nie wychodzi a okazje były :kwasny:

No coś Ty Bartku - ja nie mam czasu tyłka ruszyć. Jeśli już to do mnie wpadają :wink:

oj tam , foch z przytupem i już :wink:

Ale zasłużony :wink:

---------- Post dopisany 04-12-2013 at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2013 at 23:09 ----------

No to teraz ankieta... R36/R line czy dymione?

Od lewej: dymione, R35/R line, seria...

rearcompare.JPG

rearcompare2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...