Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM+] Black and white... aVant


Polko_V

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem widziałem - przy budzie z hamburgerami :P bardzo fajna sztuka.....
Mikołaj...powiedz tylko...czy to Ty się wtedy zatrzymałeś (służbowym autkiem) i My poklachali:wink:??

:decayed:

tak tak służbowym .....może kiedyś podprowadzę tego złomka na spota :P

oj tam złomka...z boku ładnie się prezentuje:naughty:

wracając do rozmowy wtedy pod budką...zauważyłeś jak wtedy nagle się tam pusto zrobiło:polew::polew:, a Moja Ż...cierpła i myślała co znów napochałem:facepalm::grin:

o złomku to mówiłem o Kijance....:kox::grin:

:bag::grin: no kiedyś byś musiał ciekawe jaka byłaby reakcja:polew:

---------- Post dopisany 13-02-2013 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 16:41 ----------

No dobra wczoraj (12_2_2013) był zamach na moje życie...ucierpiało Ałdi:cry:

"wszyscy mieli dzwonka...mam i ja":facepalm:

P2120118.jpg

jednak dzwoneczek sprzyja tuningowi:bag:

...ktoś perfidnie pod castoramą do curvy nędzy upuścił mi powietrza w kole:baseball:.Wszystkie nakrętki na wentylach są a na prawym przodzie nie ma i widać, że to perfidnie wczoraj ktoś zrobił:kwasny:

A dziś (3nastego) już części pozamawiane i wpadnie zderzak poliftowy oczywiście ze spryskami:decayed:

:mysli: hmm...kontrolka abs-u zgasła (w czasie "bam" się zaświeciła), ale nie wiem czemu i licznik się "skasował" dane spalania, itd. Ważne, że nic nie świeci:decayed:. I mimo, że chłodnica klimy jest odgięta, to nagrzane w garażu do odpowiedniej temp.(+9.5*C) i na LO w aucie nie wysiedziałem ani dwóch minut:wink:

No więc,auto rozebrane i czeka już na "nowe" tajle:wink: a straty są takie:

-zderzak...OUT

-belka...OUT

-środkowa kratka...OUT

-rejestracja przód...OUT

-jedno mocowanie lewego halogena...urwane, lecz to zrobię

-mocowanie czujnika temp...urwane, lecz do zrobienia

-prawy ślizg pęknięty...ale spokojnie do ogarnięcia

-przekrzywione przednie odboje lekko w lewo...potraktuje je "barbarą"

-dokładka zderzaka...na całe szczęście wyskoczyła

A wcześniej wpadło "recaro dla ubogich" z grzanymi d*pami i elektrycznymi lędźwiami i wycieraczki w passata po lifcie (foty później, jak się troche uspokoi i zaktualizuje wątek):wink:

---------- Post dopisany 04-03-2013 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 15:01 ----------

No i zaczęło się...:wink:

02032013044.jpg

...już w podkładzie...za tydzień będzie w moich rękach do poskładania:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...bez dachu i wyprzedzam pytanie...kolor zostaje czarny...tylko, że brat twierdzi, że będzie to o wiele głębsza czerń:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...i oczywiście białe flaty zostają jeszcze na ten sezon (pomimo 5 ofert sprzedaży:grin:) i gleba ta sama...yy...wróć!! Tył pójdzie z parę milimetrów w dół:decayed:...parę pierdołek dojdzie wizualnych i pod maską, ale to już wkrótce:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cacy bedzie nowiutki czarny lakier:wink: ja tez dzis z lakiernikiem ugadywalem sie co do mojego i okazalao sie ze calego nie musze malowac:decayed: takze rolowanie nadkoli i jazda za jakies 2-3mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tył będę miał około 1cm szerszy, zresztą przód jest już koło 1.5cm szerszy, ale wszystko z ori kantami, fakt faktem będą troszku pod kątem, ale kanty będą:wink:. A bratu nie chciało się bawić w cieniowanie "tu i tam" więc mi złożył propozycję...powiedzmy nie do odrzucenia...: "zrobię Ci go, ale cały psiknę bez dachu":decayed:. Grzechem było by się nie zgodzić:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam jak ta propozycja wyglada, nie dziwie sie ze calosc idze do malowania, powodzenia w dalszym modzeniu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura rwie suty wiec skladja ja bo jest mega konkret i oby mniej takich przygod:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj BRAT mi zrobił nie zwykła niespodziankę...dosłownie cieszyłem się jak "dziecko z lizaka":banan:. Przywiózł moje aŁdi pomalowane, tylko szkopuł w tym, że powiedział...że nie chciało mu się tego autka malować dwa dni (ponadto pogoda się zdupcyła) i ...zawiózł je na komorę gdzie on pracuje:slina:. To se curva możecie wyobrazić jak to wygląda:shock3::kox::decayed:

...wypiję :kawa: i powoli zmierzam w stronę garażu:smiley:

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

auto stoi w garazu u ciebie a fot dalej niema:( nieladnie sie chwalic na ostatnią sekunde pff;p

spoko braciszku...dopijam :kawa: i idę parę fot pstryknąć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj BRAT mi zrobił nie zwykła niespodziankę...dosłownie cieszyłem się jak "dziecko z lizaka":banan:. Przywiózł moje aŁdi pomalowane, tylko szkopuł w tym, że powiedział...że nie chciało mu się tego autka malować dwa dni (ponadto pogoda się zdupcyła) i ...zawiózł je na komorę gdzie on pracuje:slina:. To se curva możecie wyobrazić jak to wygląda:shock3::kox::decayed:

...wypiję :kawa: i powoli zmierzam w stronę garażu:smiley:

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ----------

auto stoi w garazu u ciebie a fot dalej niema:( nieladnie sie chwalic na ostatnią sekunde pff;p

spoko braciszku...dopijam :kawa: i idę parę fot pstryknąć:wink:

Ty to się masz dobrze, mój brat może mi co najwyżej sprzedać 8 ton węgla :grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc...kilka takich...chociaż foty może w połowie oddają urok...czarnuli:wink:. Jeszcze gdzie nie gdzie jest ubrudzona z pyłu, ale to się umyje:smiley:

P3090120.jpg

P3090121.jpg

P3090122.jpg

miałem fotkę z przodu jak i tyłu, ale niestety se to skasowałem:facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było dolne listwy całkiem wywalić... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej focie już pierwsze swirle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak może i nie...:wink: boczne też mam pomalowane...tak na wszelki wypadek. Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale mnie się to podobają te dolne...o wiele lepiej oddzielają próg od drzwi...może kwestia gustu?!

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

Na pierwszej focie już pierwsze swirle :decayed:

będzie lustro...tylko niech stwardnieje lakier:decayed:. Polerka będzie na pewno:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój brat poszukuje karawanu :wink: jak znalazł :grin::decayed:

Może i bym miał dla niego pomodzone 1,9 w trumnie... :whistling: uderzaj do użytkownika Nelson, coś napomina o sprzedaży. Była fura kolegi mekto, grubo pomodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust: ale też to zauważyłem:grin:...dobrze, że wiosna tuż, tuż:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamer zobaczymy w maju co powiesz potem :D jak by ktos sie czepiac jest zrobiona orginalna skorka na lakierze tak jak powinno byc auto pomalowane ale zeby bylo lustro trzeba malych modyfikacji ale to w swoim czasie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...