Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe co z s-tronic przy momencie ponad 700Nm? czytałem że powyżej 600 może już być za dużo dlatego w s8 dali tiptronic. co prawda nie wiem czy s-tronic mój i szymenia są takie same, bo jeśli chodzi o mój to w abt mówili że do 600Nm max co na tej skrzyni można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowy mercedes E63 AMG-S 4-MATIC przyspiesza do 0-62 3,6 sekundy

Meet the new Mercedes E63 AMG

No właśnie mnie zaczyna kręcić temat motoryzacji i związanych z nim części wyczynowych. Co do cen to dam pewne porównanie, obecnie udało mi się wejść na rynek australijski i nowo-zelandzki a także do ZEA ponieważ cena moich produktów była wyższa 2% w stosunku do Chińskich elementów. A jakość MADE IN EU :D

osiągi tych merców są godne podziwu, o ile E-klasa jakoś nigdy nie przypadała mi do gustu, kojarzy mi się do dziś z taką typową mercedesowską "beczką", o tyle stylistyka C 63 AMG Coupe powala :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mercedes E63 AMG-S 4-MATIC przyspiesza do 0-62 3,6 sekundy

Meet the new Mercedes E63 AMG

No właśnie mnie zaczyna kręcić temat motoryzacji i związanych z nim części wyczynowych. Co do cen to dam pewne porównanie, obecnie udało mi się wejść na rynek australijski i nowo-zelandzki a także do ZEA ponieważ cena moich produktów była wyższa 2% w stosunku do Chińskich elementów. A jakość MADE IN EU :D

Gratuluję i życzę podboju Australii i NZ. 2% to naprawdę niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest pytanie ile taki silnik wytrzyma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem kilka dni w DE i spotkałem 3 sztuki RS6 jedną w okolicach Leipzig a dwie na A9 między Ingolstadt i Munchen. Wczoraj akurat jechałem w tym samym kierunku i urządzili sobie z kierowca małe wyścigi. Powiem tak idzie nieziemsko śmiało mogę napisać że tak jak M5. Odchodzila przy wyższych prędkościach bardzo podobnie. Ogólnie recepta na wygląd ta sama co w poprzednim aucie szeroko i nisko. Uważam że światła mogli coś podrasowac bo wyglądają jak w każdej innej szóstce. Zastanawiam się na jakiej zasadzie to jeździ demo car czy testowe ? Ostatnio kilka zdjęć było z Austrii w kolorze czerwonym te które ja widziałem były czarne. Nawet znalazłem jedną na youtubie

Oczywiście auta bez emblematów RS mają wyglądać na zwyczajne. Niestety ale dla fanów brzmienia nie słychać silnika tak jak i u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się jakby od 160 w górę nie jechało.

Jak ty to patrzysz?:decayed:

Zobacz jak wskazówka idzie czy to od 100km/h czy od 160km/h tak samo, dopiero od 220km/h idzie zdeka wolniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mercedes E63 AMG-S 4-MATIC przyspiesza do 0-62 3,6 sekundy

Meet the new Mercedes E63 AMG

No właśnie mnie zaczyna kręcić temat motoryzacji i związanych z nim części wyczynowych. Co do cen to dam pewne porównanie, obecnie udało mi się wejść na rynek australijski i nowo-zelandzki a także do ZEA ponieważ cena moich produktów była wyższa 2% w stosunku do Chińskich elementów. A jakość MADE IN EU :D

osiągi tych merców są godne podziwu, o ile E-klasa jakoś nigdy nie przypadała mi do gustu, kojarzy mi się do dziś z taką typową mercedesowską "beczką", o tyle stylistyka C 63 AMG Coupe powala :slina:

po tym co prezenteujeten merc na papierze to nowe RS6 zaczyna wygladadac slabo.To juz nie jest szybki samochod to juz supercars territory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Turdzi racja tylko ile to będzie kosztować. To co pisałem juz kilka stron wczesniej ze bazowo amg E i CLS to gdziesz 550 tysi i pewnie 6-7 stowek po doposarzeniu w te hamulce i pakiety podnoszące moc. A to już jest sporo. Szkoda tylko że trochę tak średnio wygląda. Ciekawi mnie czy audi też wypuści model z dodatkami który będzie mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co wy sie podniecacie mercem jechal kto tym? ja jechalem i moim zdaniem poza dzwiekiem to to nie jedzie tak jak by powinno jechac jechalem slsem 63amg i sl65 amg black edition znaczy jechac cos jedzie ale po pierwsze tylko po prostej pod drugie jak asr wylaczysz ciezko z miejsca ruszyc bo nie ma jak mocy przeniesc z kola na droge nie wystarczy doj.... koni i momentu musi cala konstrukcja pasowac bo inaczej stoisz w miejscu i palisz gume a reszta cie omija !!!

papier wszytko przyjmie a w mercedesie spalanie 8 litrow na cls 350cgi tez napisali mnie sie nie udalo zejsc ponizej 11 przy spokojnej jezdzie 120kmh w cyklu mieszanym wiec lekko sie zdystansujcie do tych stwierdzen " papierowych"

po drugie czasem jak czytam posty co niektorych to jak bym byl w przedszkolu normlanie sam nie ma ale bedzie drugiemu polecal mowil podpuszczal ze nie jedzie ze to czy sramto kup jeden z drugim pokaz jak twoje jedzie i z checia tez pokomentujemy

oczywiscie nie mialem zamiaru nikogo obrazic .. stwierdzam tylko fakty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko papier pozostaje bo oficjalnie i Audi i Mercedes premiery rynkowe beta miały w połowie tego roku. Poza tym mnie się głównie rozchodzi o to że Mercedes poszedł w 4x4 w AMG i tutaj upatruje konkurencji dla Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kur... jakie to 4x4 jak zaloza to co w glk albo ml to placz i czarna rozpacz w zakretach buja tymi autami na maxa jezdze firmowymi to wiem to jest tylko pseudo 4x4 zeby tez miec naped na wszystkie kola a nie zeby to dzialalo jak nalezy jedynym konkurentem moze byc bmw dla audi oni poszli w rozwoj i naprawde podgonili swoje patenty ktore apropo przed prawie 25 laty sprzedali firmie mitsubischi teraz zmienili troche system napedu i rozkladu mocy i znow sa w czolowce

ograniczyli spalanie w swoich silnikach moja beta z4 przy 300ps spalala ponizej 9 ciu przy predkosciach 160 - 180 oczywiscie beznyny

a w mercu cls 350 cgi mialem spalanie 13- 16litrow przy tej samej predkosci ok ciezsza buda ale reklama mowi co innego!!!

za to dodam ze s500 czy s600 przy predkosci do 200 spalanie kolo 10-11l wiec jest przepasc!

sam dla siebie osobiscie merca nie kupie bo popierwsze brzydkie to jak malo co po drugie psuje sie nielicho a po trzecie to auto dla starych dziadkow!!! wygodne bujajace ale niejadace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ agresji się tu wylało! aż taki merc hater? ja lubie zarowno BMW, Audi jak i AMG, ze wszystkimi mialem do czynienia i nie moge sie zgodzic z aż tak drastycznymi stwierdzeniami. naprawde myslisz ze do 585 konnego auta wstawili by 4matic z GLK? to tylko nazwa, tak jak quattro w a3 i quattro w R8. tam ma być stały 33:67, przepotężny moment no i ten dźwięk. w koncu poszli po rozum do głowy z tym 4matikiem, bo faktycznie z trakcją bywało różnie. kolega ma SL65, CLS63 najnowszego wlasnie z tym 5.5biturbo ale RWD, wczesniej mial SL55 ktore było okrutnie zdrowe, i z rolki R8 V10 moglo sobie na niego tylko popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jakie auto do zabawy kupić dla jazdy weekendowej i funu. Jakieś sugestie propozycje może ktoś ma ciekawe doświadczenia z jakimś modelem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...