Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

nie no kuzwa wyglada fatalnie jak S7 z poprzyczepianymi spoilerami i innym zderzakiem :kwasny: a czekalaem na to auto jak o na najfajniejsza premiere tego roku :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie poszerzyli,bo juz jest szersza względem A6 i to chyba w podobnym stosunku,co RS6 C6 i A6 C6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry Panowie,

otóż rozmawiałem dzisiaj z Adamem ze Sportmile i jestem umówiony na wizytę u niego w przyszłym tygodniu. Przy okazji będzie też robił S7 więc zobaczy co uda mu się zrobić z softem itp. Rozmawialiśmy o użytkowaniu GTR'a plusach i minusach, kosztach upgrade'ów i eksploatacji.

Samochód robi wrażenie niestety nie tylko osiągami ale tez ilością elementów niedopracowanych jak choćby skrzynia biegów czy chłodzenie. Oczywiście wszystko jest do zrobienia i do ogarnięcia ale koszty idą do kwadratu.

A tak w ogóle to jak wam się podoba RS7 ?

Daj znać jak będziesz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs6 ładniejsze i pasują tam takie smaczki, ale to jakby Mercedes w CLSie piznął AMG na grillu. Takie trochę nie pasujące do tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis na grill'u to jedna z opcji, więcej do przeczytania o RS7 na moim blogu - AudiBlogPL: Audi RS7 Sportback oficjalnie

Coś byki na tym blogu ortograficzne...

RS7 mnie się podoba.

ten blog to zwyczajna amatoryszczyzna, w dodatku koles wali spamem na facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koleś z A6 Bi-TDI czarnulka, full S-line próbował się ze mną "pogonić". Podjechałem do świateł on już stał, a że zobaczył A6 obok to pokaże mi co potrafi jego diesel. Zielone i ogień a ja spokojnie tak żeby być obok niego, ale co by nie mógł zobaczyć tyłu i emblematów :). Na kolejnych widzę że obniża auto, oczywiście syntetyczny dźwięk z tłumika się włączył bo dynamic w akcji, to ja też Dynamic mode. Zapaliło się zielone i ogień nie ma nawet o czym pisać. Na kolejnym czerwonym już był spokój ale jakoś tak dziwnie na mnie patrzył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak ma być o czym pisać przy różnicy ponad 100KM.to tak jak B8 tdi 2.0 140KM i 3.0 240KM, też będzie pozamiatane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, Ty to wiesz Kuredu ale ja ostatnio spotkałem się ze stwierdzeniem że Bi-TDI zrobione na 350PS nawiązuje walkę z S6. Niestety raczej nie nawiązuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, Ty to wiesz Kuredu ale ja ostatnio spotkałem się ze stwierdzeniem że Bi-TDI zrobione na 350PS nawiązuje walkę z S6. Niestety raczej nie nawiązuje :)

no ale to byla raczej seria? wiec miala 313PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne tylko że to była kolosalna różnica. dlatego wysuwam taki wniosek bo nie sądzę żeby zastrzyk 40PS pozwolił się zbliżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...