Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie piszcie że to wszystko przez forum. Oni dobrze wiedzą gdzie jakie fury stoją. Kwestia tylko kiedy będzie zapotrzebowanie na konkretny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie to po mnie to spłynęło, bo po to mam ubezpieczenie. Bardziej chodzi mi ot o że na takim zadupiu jak u mnie ktoś się kręci żeby furę skrobnąć. Mieszkam tu od urodzenia i przez ten czas w mojej okolicy ukradli 2 auta z tego jedno znaleźli. Myślałem że na takie wioski nikt nie zagląda

Tu się mylisz... na takie wioski zagląda się najczęściej.... właśnie "nowe" wioski gdzie jest masa nowych domków jednorodzinnych (nowych) są dla złodziei nowymi rejonami do buszowania.

skąd wiesz?:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie piszcie że to wszystko przez forum. Oni dobrze wiedzą gdzie jakie fury stoją. Kwestia tylko kiedy będzie zapotrzebowanie na konkretny model.

Owszem, tylko co niektórzy na tego typu forach wylewają "nieco" za dużo, a to jest pożywka dla złodziejstwa i skur..syństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie, tego samochodu nie da sie uruchomic bez kluczyka w 15 sekund, takie wlasnie silniki benzynowe i zabezpieczone sterowniki, dlatego 99/% pojazdów skradzionych VAG to TDi. po czym stwierdziłeś, ze miales próbe nieautoryzowanego otwarcia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie panowie, tego samochodu nie da sie uruchomic bez kluczyka w 15 sekund, takie wlasnie silniki benzynowe i zabezpieczone sterowniki, dlatego 99/% pojazdów skradzionych VAG to TDi. po czym stwierdziłeś, ze miales próbe nieautoryzowanego otwarcia ?

Nie chcę nic pisać bo nie wiadomo kto czyta. Po prostu wiem że kilkukrotnie próbowali otworzyć pojazd zdalnie ale nie dali rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tym sposobem możemy sie pożegnać z tematem RS6.. przez takich sk***ysynów. Zmień dane profilu, nie musisz pisać, że jesteś z Wrocka. Tablice zamazuj. Rób zdjęcia w neutralnych miejscach. Wszystkiego już nie edytujesz,ale szkoda,że traci się zapał do dzielenia się takimi ''rodzynkami'' przez lepkorękich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie tylko jak kradną takie furki to raczej używają zakłucaczy więc nawet gps nie jest pewnością:kwasny:

Typowy GPS nie ale inny sposób dzięki któremu miron zlokalizował swoją B8 :wink4:

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

aktualne, ani żadne kolejne nie będzie wystawione na światła forumowe:dziura:

Takim tokiem myślenia to nikt by nie wystawiał auta na forum i dzielił się swoją pasją, a wg. mnie można to inaczej obejść, przede wszystkim nie mówić gdzie się przebywa lub mieszka bo pochodzenie to jeśli mamy w profilu ustawione to d*pa zbita, zamazać nr rejestracyjne.. wiele razy to już innym zgłaszałem by zamazali blachy to czasem były bezsensowne odpowiedzi "ale po co" :facepalm:

Jeśli ktoś nikomu nie znany pytałby się nas na PW gdzie może nas zastać bo ma "sprawę" i wydaje nam się podejrzany lub jego ciekawość nad wyraz daje o sobie znać to powinno się taką osobę zgłaszać do odpowiednich osób na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, to mnie trzeba zgłosić :decayed: bo mnie nikt nie zna osobiście, nie jeżdże na zloty,a często wymienam PW z użytkownikami forum :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO - po części masz rację, ale np moja BMW była zabezpieczona, stała pod oknem, na spokojnym osiedlu, miała na każdym zdjęciu zasłonięte tablice, nikt się koło niej nie kręcił, nikt o nią nie pytał z podejrzanych, a jedyna informacja była taka, że jest z Legnicy. Ba - nawet klamka parkingowa za plecami była zatrzaśnięta - rano bez auta również.\

Niedawno był u mnie przypadek, że znajomy wystawił na otomoto swoją e61 525i i w pierwszą noc od wystawienia zniknęła :facepalm: identycznie jak moja. Przezorny zawsze ubezpieczony, więc ja osobiście swojego auta prezentował nie będę - nie mam zamiaru dorabiać jakiegoś ch.ja :doh:

Dziwię się tylko, że Szymka auto próbowali zawinąć, bo jakby nie patrzył, to jest ono dość charakterystyczne - myślę, że dlatego też moja A4 uchowała się aż 3,5 roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Benki z DE nie były charakterystyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Egzekli :doh:

Mirona na lawete wzieki z pod domu. Złodzieje mają swoje sposoby. Dobrze że się nie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie wejdzie prawo ucinania rąk złodzieją, to zawsze problem będzie istniał...

Może wartoby było wrezać jakiś system, który rozrywałby prawą rękę przy próbie odpalenia samochodu.

Albo taki system, jak tu:

Dobre :D Tylko potem sprawa w sądzie że sobie złodziej słuch uszkodził i odszkodowanie za straty moralne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie wejdzie prawo ucinania rąk złodzieją, to zawsze problem będzie istniał...

Może wartoby było wrezać jakiś system, który rozrywałby prawą rękę przy próbie odpalenia samochodu.

Albo taki system, jak tu:

Dobre :D Tylko potem sprawa w sądzie że sobie złodziej słuch uszkodził i odszkodowanie za straty moralne ;)

ja mam taki system w moim aucie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie wejdzie prawo ucinania rąk złodzieją, to zawsze problem będzie istniał...

Może wartoby było wrezać jakiś system, który rozrywałby prawą rękę przy próbie odpalenia samochodu.

Albo taki system, jak tu:

ta, uświnią Ci tapicere, weź to potem czyść. już chyba lepiej mieć podejście Szymka - przybić pjone z ubezpieczycielem i czekać na RSa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zlałem bo przecież w aucie spać nie będę. Jest ubezpieczone i tyle. Mam inne problemy i zmartwienia na głowie niż to czy ktoś mi zajuma auto czy nie. Żal mi tylko tych ludzi którzy ni mają kasy na ubezpieczenie i ponoszą ogromne straty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenia nie sa juz takie drogie, jest tez minicasco od kradziezy, kwestia tylko czy ktos wyda, bo jesli stac go na auto np za 20 do 60 tys zl to te 500zl rocznie za spanie spokojnie to moim zdaniem nie duzo.

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...